Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Friday 26 Apr 2024
Search
Germany Bundesliga
(1 match)
45
´
1
:
0
Vfl Bochum
1899 Hoffenheim
France Ligue 1
(1 match)
17
´
1
:
1
Montpellier
Nantes
Italy Serie A
(1 match)
31
´
2
:
0
Frosinone
Salernitana
Spain La Liga
(1 match)
16
´
0
:
0
Real Sociedad
Real Madrid
Portugal Primeira Liga
(1 match)
20:15
:
GIL Vicente
Arouca
Turkey Süper Lig
(1 match)
FT
0
:
3
Adana Demirspor
Galatasaray
England Championship
(1 match)
15
´
1
:
0
QPR
Leeds
Italy Serie B
(2 matches)
45
´
0
:
1
Pisa
Catanzaro
45
´
0
:
1
Venezia
Cremonese
Germany 2. Bundesliga
(2 matches)
FT
1
:
1
Hertha Berlin
Hannover 96
FT
1
:
0
FC St. Pauli
Hansa Rostock
Spain Segunda División
(1 match)
45
´
1
:
0
FC Andorra
Racing Santander
Netherlands Eerste Divisie
(6 matches)
53
´
1
:
0
De Graafschap
MVV
54
´
1
:
1
Jong Ajax
Roda
58
´
3
:
2
Cambuur
Dordrecht
55
´
1
:
2
VVV Venlo
Den Bosch
56
´
0
:
0
Willem II
Groningen
55
´
0
:
1
FC OSS
Jong AZ
Germany 3. Liga
(1 match)
FT
0
:
0
Arminia Bielefeld
VfB Lubeck
Algeria Ligue 1
(9 matches)
FT
1
:
0
El Bayadh
Khenchela
FT
6
:
0
JS Saoura
US Souf
FT
2
:
2
US Biskra
ES Setif
PS
:
Khenchela
MC Alger
PS
:
Paradou AC
ASO Chlef
PS
:
NC Magra
JS Saoura
PS
:
ES Setif
US Souf
PS
:
JS Kabylie
CS Constantine
PS
:
US Biskra
MC Oran
Angola Girabola
(1 match)
FT
2
:
2
Kabuscorp
1º de Agosto
Armenia Premier League
(1 match)
FT
1
:
1
Ararat
Van
Australia A-League
(1 match)
FT
3
:
4
Brisbane Roar
Adelaide United
Australia New South Wales NPL
(2 matches)
FT
3
:
2
Manly United
NWS Spirit
FT
0
:
2
Sydney II
Sydney United
Australia South Australia NPL
(2 matches)
FT
2
:
2
South Adelaide Panthers
Croydon Kings
FT
2
:
3
Adelaide City
Adelaide United II
Australia Victoria NPL
(1 match)
FT
0
:
1
Melbourne Knights
Oakleigh Cannons
Australia Queensland NPL
(1 match)
FT
0
:
1
Redlands United
WDSC Wolves
Austria Bundesliga
(1 match)
90
´
2
:
2
Austria Vienna
SCR Altach
Austria 2. Liga
(3 matches)
FT
2
:
3
SV Lafnitz
Leoben
FT
3
:
0
Ried
SKU Amstetten
FT
1
:
3
SV Kapfenberg
SV Horn
Austria Regionalliga - Ost
(5 matches)
FT
4
:
2
Draßburg
Fach-Donaufeld
FT
1
:
3
Mannsdorf-Großenzersdorf
Mauerwerk
89
´
3
:
0
Rapid Wien II
TWL Elektra
86
´
2
:
3
Traiskirchen
Favoritner AC
51
´
0
:
0
Ardagger
Oberwart / Rotenturm
Austria Regionalliga - Mitte
(7 matches)
FT
5
:
1
Wallern / Marienkirchen
St. Anna
FT
3
:
2
Voitsberg
ASK Klagenfurt
FT
1
:
3
Weiz
WSPG Wels
FT
1
:
0
LASK Juniors
Gurten
FT
1
:
4
Gleisdorf 09
Deutschlandsberger SC
FT
4
:
3
Bad Gleichenberg
Allerheiligen
FT
0
:
0
SK Vorwarts Steyr
Union Vöcklamarkt
Bangladesh Premier League
(2 matches)
FT
1
:
2
Rahmatgonj MFS
Fortis
FT
0
:
1
Sheikh Russel
Abahani
Barbados Premier League
(2 matches)
00:00
:
Brittons Hill
Paradise
02:00
:
Empire Club
Weymouth Wales
Belarus Premier League
(2 matches)
FT
1
:
0
FC Vitebsk
Bate Borisov
90
´
2
:
2
Dinamo Brest
Naftan
Belarus 1. Division
(1 match)
FT
3
:
0
Volna
ABFF U17
Belarus Reserve League
(8 matches)
TD
:
Dinamo Brest Res.
Naftan Res.
TD
:
Gomel Res.
Minsk Res.
TD
:
Torpedo Zhodino Res.
Smorgon Res.
TD
:
Dnepr Mogilev Res.
Dinamo Minsk Res.
TD
:
Vitebsk Res.
BATE Res.
TD
:
Isloch Res.
Neman Grodno Res.
TD
:
Shakhtyor Res.
Slutsk Res.
TD
:
Slavia Res.
Arsenal Res.
Belgium Jupiler Pro League
(1 match)
31
´
0
:
1
AS Eupen
Charleroi
Brazil Serie B
(2 matches)
23:00
:
Ituano
Operario-PR
23:00
:
Sport Recife
Vila Nova
Brazil Amapaense
(1 match)
00:00
:
Oratório
Trem
Brazil Goiano U20
(4 matches)
19:30
:
Royal U20
Cerrado EC U20
43
´
2
:
1
Guanabara City U20
Itaberai U20
41
´
0
:
0
Aparecidense U20
Vila Nova U20
44
´
0
:
0
Trindade U20
Aparecida EC U20
Brazil Catarinense U20
(2 matches)
59
´
0
:
1
Brusque U20
Internacional SC U20
19:00
:
Joinville U20
Figueirense U20
Brazil Paulista - U20
(33 matches)
62
´
0
:
4
Tanabi SP U20
Mirassol U20
56
´
0
:
2
Rio Preto U20
Jose Bonifacio EC U20
19:00
:
Fernandopolis U20
Olimpia U20
´
0
:
0
Francana U20
Inter de Bebedouro U20
´
0
:
0
Bandeirante U20
Sertãozinho U20
60
´
0
:
2
São Carlos U20
Ferroviária U20
19:00
:
XV de Jaú U20
Rio Claro SP U20
57
´
5
:
0
Velo Clube U20
CA Taquaritinga U20
56
´
2
:
0
Independente SP U20
Inter Limeira U20
58
´
3
:
2
XV de Piracicaba U20
Rio Branco U20
58
´
1
:
0
Cosmopolitano Sports U20
União São João U20
56
´
1
:
1
Itapirense U20
Ponte Preta U20
58
´
2
:
1
Guacuano U20
Brasilis U20
59
´
0
:
0
Porto Football U20
Aguai U20
19:00
:
Capivariano U20
Guarani U20
59
´
2
:
0
Paulinia FU U20
Metropolitano FC U20
58
´
0
:
2
União Mogi U20
Taubaté U20
59
´
0
:
0
União Suzano U20
São José EC U20
60
´
1
:
3
CA Joseense U20
Pinda U20
56
´
0
:
2
São Bento U20
Desportivo Brasil U20
61
´
1
:
1
Comercial de Tietê U20
Ituano U20
54
´
2
:
0
Sfera U20
Elosport U20
57
´
0
:
0
Osasco Audax U20
Oeste U20
58
´
3
:
1
Referencia U20
GE Osasco U20
56
´
3
:
0
Ibrachina U20
Flamengo SP U20
60
´
1
:
1
Guarulhos U20
Nacional SP U20
55
´
0
:
0
São Caetano U20
Água Santa U20
57
´
0
:
0
EC São Bernardo U20
Aster Brasil SP U20
19:00
:
Mauá U20
Jabaquara U20
60
´
0
:
0
Santo André U20
Mauaense U20
19:00
:
Marília U20
Presidente Prudente U20
55
´
0
:
2
Tupã U20
Novorizontino U20
19:00
:
Gremio Prudente U20
VOCEM U20
Bulgaria First League
(1 match)
FT
1
:
2
Pirin Blagoevgrad
Botev Vratsa
Bulgaria Second League
(1 match)
FT
1
:
1
Marek
Septemvri Sofia
Burkina-Faso Ligue 1
(5 matches)
PS
:
Rahimo
Sporting Cascades
PS
:
ASEC-K
Salitas
PS
:
Majestic
Etoile Filante
PS
:
USFA
RCK
PS
:
SONABEL
Royal
China Super League
(7 matches)
FT
0
:
2
Qingdao Youth Island
Nantong Zhiyun
FT
1
:
3
Sichuan Jiuniu
Qingdao Jonoon
FT
2
:
3
Shijiazhuang Y. J.
Henan Jianye
FT
0
:
1
Changchun Yatai
Meizhou Kejia
FT
1
:
2
Hangzhou Greentown
Beijing Guoan
FT
2
:
1
Wuhan Three Towns
Tianjin Teda
FT
0
:
1
Chengdu Better City
Shandong Luneng
Colombia Primera B
(2 matches)
21:30
:
Depor FC
Tigres FC
22:00
:
Orsomarso
Popayan
Colombia Copa Colombia
(2 matches)
FT
2
:
3
Quindio
Envigado
FT
0
:
1
Once Caldas
Fortaleza FC
Congo Ligue 1
(2 matches)
15:00
:
Jeunesse Unie de Kintélé
CARA Brazzaville
FT
1
:
0
Étoile du Congo
Nouvelle Génération
Congo-DR Ligue 1
(2 matches)
14:30
:
Blessing
Groupe Bazano
15:30
:
Renaissance
Kuya Sport
Croatia HNL
(1 match)
FT
3
:
0
Istra 1961
NK Slaven Belupo
Croatia First NL
(2 matches)
FT
2
:
2
Jarun
Vukovar
FT
1
:
1
Sesvete
Dubrava Zagreb
Croatia Second NL
(2 matches)
FT
0
:
0
Hrvatski Dragovoljac
Jadran LP
FT
0
:
1
Kustosija
Karlovac 1919
Cyprus 2. Division
(1 match)
FT
2
:
1
Ermis
Xylotympou
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(1 match)
FT
5
:
0
Uničov
Viktoria Otrokovice
Denmark Superliga
(1 match)
FT
1
:
1
Lyngby
Vejle
Denmark 1. Division
(3 matches)
FT
0
:
0
Hillerød
Naestved
FT
0
:
1
B 93
AC Horsens
FT
0
:
3
Kolding IF
Sonderjyske
Denmark 2nd Division - Group 1
(4 matches)
FT
3
:
0
Fremad Amager
HIK
FT
1
:
0
Thisted FC
Skive
FT
0
:
1
Esbjerg
Aarhus Fremad
FT
0
:
1
Nykobing FC
AB Copenhagen
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(3 matches)
18:00
:
Kjellerup
Horsens II
18:00
:
Aarhus Fremad II
Vorup
18:00
:
Hørsholm-Usserød
Allerød
Dominican-Republic Liga Mayor
(1 match)
22:00
:
Vega Real
Atlético Pantoja
Ecuador Liga Pro Serie B
(1 match)
FT
4
:
0
UT Cotopaxi
Cuniburo
El-Salvador Primera Division
(1 match)
02:30
:
Águila
Santa Tecla
Estonia Meistriliiga
(1 match)
FT
2
:
1
Vaprus
Nõmme United
Finland Veikkausliiga
(1 match)
FT
2
:
1
Inter Turku
EIF
Finland Ykkönen
(1 match)
FT
3
:
1
JJK
EPS
Finland Suomen Cup
(2 matches)
FT
0
:
10
TuWe
Musa
FT
1
:
3
Fish United
TPV
Finland Kakkonen - Lohko A
(3 matches)
FT
3
:
1
MyPa
Reipas
17:00
:
Atlantis II
Futura
FT
2
:
3
PPJ
GrIFK
France National 1
(8 matches)
FT
1
:
3
Niort
Martigues
85
´
2
:
5
Nancy
Le Mans
89
´
3
:
0
Dijon
Chasselay MDA
86
´
0
:
0
Versailles
Orleans
90
´
0
:
1
Villefranche
Avranches
82
´
1
:
4
Chateauroux
Epinal
87
´
1
:
1
Cholet
Rouen
87
´
1
:
2
Marignane
Sochaux
Gambia GFA League
(1 match)
FT
4
:
0
Real de Banjul
TMT
Georgia Erovnuli Liga
(2 matches)
FT
2
:
0
Kolkheti Poti
Samtredia
FT
0
:
0
Dinamo Tbilisi
Telavi
Germany Regionalliga - Bayern
(3 matches)
FT
4
:
0
Bayreuth
Türkgücü-Ataspor
FT
1
:
0
Memmingen
Greuther Fürth II
FT
4
:
0
Illertissen
Ansbach
Germany Regionalliga - Nord
(3 matches)
FT
0
:
1
Weiche Flensburg
SV Meppen
88
´
2
:
3
SV Drochtersen/assel
BW Lohne
90
´
0
:
3
Spelle-Venhaus
Hannover 96 II
Germany Regionalliga - Nordost
(3 matches)
FT
2
:
3
Altglienicke
Eilenburg
FT
3
:
2
Hansa Rostock II
BFC Dynamo
FT
0
:
0
BSG Chemie Leipzig
SV Babelsberg 03
Germany Regionalliga - SudWest
(1 match)
FT
1
:
0
Balingen
Barockstadt Fulda-Lehn.
Germany Regionalliga - West
(3 matches)
88
´
2
:
1
SSVg Velbert
Wegberg-Beeck
84
´
0
:
1
FC Gutersloh
Schalke 04 II
85
´
1
:
1
Fortuna Koln
Wuppertaler SV
Germany Oberliga - Bayern Nord
(3 matches)
FT
3
:
2
Fortuna Regensburg
Jahn Regensburg II
FT
2
:
2
Abtswind
Kornburg
FT
2
:
4
1. SC Feucht
Hankofen-Hailing
Ghana Premier League
(8 matches)
TD
:
Aduana Stars
Karela
TD
:
Samartex
Great Olympics
TD
:
Bechem United
Heart of Lions
TD
:
Nations
Bibiani Gold Stars
PS
:
Dreams
Real Tamale
TD
:
Nsoatreman
Bofoakwe Tano
TD
:
Hearts of Oak
Accra Lions
FT
3
:
2
Legon Cities
Berekum Chelsea
Gibraltar Premier Division
(1 match)
18
´
1
:
1
Mons Calpe
Manchester 62
Guatemala Liga Nacional
(2 matches)
FT
3
:
2
Malacateco
Municipal
FT
0
:
1
Xinabajul
Antigua GFC
Honduras Liga Nacional
(2 matches)
FT
3
:
0
CD Motagua
CD Real Sociedad
FT
1
:
0
Victoria
CD Marathon
Hungary NB I
(1 match)
60
´
0
:
0
Zalaegerszegi TE
Puskas Academy
Indonesia Liga 1
(3 matches)
FT
1
:
2
Persis Solo
Persita
FT
3
:
0
PSIS Semarang
PS TIRA
FT
0
:
1
Cilegon United
Persija
Iran Hazfi Cup
(7 matches)
PEN
1
:
1
Mes Kerman
Chadormalu SC
FT
0
:
3
Fajr Sepasi
Gol Gohar
FT
3
:
1
Havadar
Mes Soongoun
PEN
4
:
4
Aluminium Arak
Persepolis FC
PEN
1
:
1
Tractor Sazi
ZOB Ahan
AET
2
:
1
Malavan
Saipa
AET
1
:
2
Esteghlal Mollasani
Sepahan FC
Iraq Iraqi League
(8 matches)
FT
0
:
3
Al Karkh
Al Zawraa
FT
1
:
3
Al-Qasim
Duhok
FT
0
:
2
Naft Al-Wasat
Naft Maysan
PS
:
Al Hudod
Naft Al-Wasat
PS
:
Naft Maysan
Al-Qasim
PS
:
Al Zawraa
Erbil
PS
:
Zakho
Al Minaa Basra
PS
:
Al Talaba
Naft
Ireland Premier Division
(5 matches)
30
´
1
:
1
Drogheda United
Sligo Rovers
31
´
1
:
0
Dundalk
Bohemians
29
´
0
:
0
Shelbourne
St Patricks Athl.
31
´
0
:
0
Waterford
Derry City
16
´
0
:
0
Shamrock Rovers
Galway United
Ireland First Division
(4 matches)
FT
0
:
2
Finn Harps
Cork City
31
´
0
:
0
Athlone Town
Cobh Ramblers
30
´
0
:
0
Bray Wanderers
Kerry
30
´
0
:
1
Treaty United
UCD
Israel Liga Leumit
(8 matches)
FT
5
:
0
Hapoel Nazareth Illit
Maccabi Herzliya
FT
4
:
2
Hapoel Ramat HaSharon
Maccabi Kabilio Jaffa
FT
0
:
2
Hapoel Umm al-Fahm
Ironi Tiberias
FT
0
:
0
Bnei Yehuda
Ironi Kiryat Shmona
FT
2
:
2
Sektzia Nes Tziona
Ihud Bnei Shfaram
FT
2
:
2
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ramat Gan
FT
2
:
0
Hapoel Afula
Hapoel Rishon LeZion
FT
5
:
2
Hapoel Acre
Kafr Qasim
Jordan League
(2 matches)
FT
0
:
3
Shabab Al Ordon
Al Wihdat
71
´
1
:
0
Al Ramtha
Sahab
Kazakhstan 1. Division
(4 matches)
PS
:
Akzhayik
Arys
FT
4
:
1
Okzhetpes
SD Family
FT
3
:
1
Taraz
Altay
FT
0
:
1
Kyran
Zhetisay
Latvia 1. Liga
(1 match)
FT
1
:
0
Rēzekne FA
Valmiera II
Latvia Virsliga
(1 match)
FT
1
:
3
Metta / LU
Auda
Lebanon Premier League
(1 match)
FT
0
:
3
Racing
Al Nejmeh
Lithuania 1 Lyga
(4 matches)
FT
1
:
0
Be1 NFA
BFA
FT
1
:
2
Nevėžis
Ekranas
FT
0
:
0
Babrungas
Minija
FT
1
:
0
Neptūną Klaipėda
Garliava
Macao Primeira Divisão
(1 match)
14:00
:
CPK
Monte Carlo
Mali Première Division
(1 match)
FT
1
:
2
Police
Bougouni
Mexico Liga de Expansión MX
(2 matches)
FT
0
:
1
Cancún
Atlante FC
FT
0
:
0
Mineros de Zacatecas
Leones Negros UDG
Mexico Liga Premier Serie A
(2 matches)
FT
1
:
2
Correcaminos UAT II
Orgullo Reynosa
23:00
:
Tecos
Coras
Mexico U23 League
(2 matches)
FT
3
:
2
Puebla U23
Club America U23
FT
1
:
4
Queretaro U23
U.N.A.M.- Pumas U23
Mongolia Premier League
(1 match)
FT
3
:
2
Deren
Khovd
Morocco Botola Pro
(1 match)
58
´
0
:
0
Riadi Salmi
Mouloudia Oujda
New-Zealand National League - Central
(1 match)
08:15
:
North Wellington
Miramar
Nicaragua Primera Division
(1 match)
FT
1
:
0
Diriangén
Walter Ferretti
Nigeria NPFL
(1 match)
FT
3
:
0
Remo Stars
Niger Tornadoes
Northern-Ireland Championship
(6 matches)
57
´
1
:
3
Knockbreda
Newington Youth
30
´
0
:
0
Portadown
Institute
30
´
0
:
2
Ballinamallard United
Ballyclare Comrades
27
´
0
:
0
Dergview
Ards
28
´
0
:
0
Annagh United
Bangor
31
´
2
:
0
Dundela
H&W Welders
Paraguay Division Intermedia
(2 matches)
FT
1
:
1
Sportivo Carapeguá
Rubio NU
22:15
:
Deportivo Santani
Fernando De La Mora
Peru Primera División
(1 match)
21:00
:
Sport Huancayo
Carlos A. Mannucci
Poland Ekstraklasa
(2 matches)
FT
2
:
0
Piast Gliwice
Warta Poznań
45
´
2
:
1
Jagiellonia
Pogon Szczecin
Poland I Liga
(1 match)
43
´
2
:
1
Wisla Krakow
Podbeskidzie
Poland II Liga - East
(2 matches)
86
´
1
:
0
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
56
´
0
:
2
Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca
Poland III Liga - Group 1
(1 match)
18:45
:
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
Poland III Liga - Group 2
(1 match)
16:15
:
Pogoń Szczecin II
Świt Skolwin
Poland III Liga - Group 3
(1 match)
14:30
:
Ślęza Wrocław
Carina Gubin
Poland III Liga - Group 4
(1 match)
18:45
:
Wiązownica
Czarni Połaniec
Portugal Júniores U19
(1 match)
FT
4
:
1
Benfica U19
Sporting Braga U19
Qatar Emir Cup
(2 matches)
FT
2
:
1
Al-Khor
Lusail City
FT
0
:
1
Al Shahaniya
Al Bidda SC
Romania Liga I
(1 match)
FT
1
:
1
Dinamo Bucuresti
FC Voluntari
Rwanda National Soccer League
(1 match)
FT
1
:
2
Police
Bugesera
Saudi-Arabia Pro League
(3 matches)
FT
0
:
1
Damac
Al Taawon
FT
3
:
1
Al-Hilal Saudi FC
Al-Fateh
57
´
0
:
1
Al-Ittihad FC
Al Shabab
Scotland Championship
(1 match)
31
´
0
:
0
Airdrie United
Dundee Utd
Serbia Super Liga
(2 matches)
FT
0
:
0
FK Vozdovac
FK Spartak Zdrepceva KRV
FT
4
:
1
Cukaricki
Mladost Lucani
Slovakia Super Liga
(1 match)
FT
2
:
0
Zemplín Michalovce
Dukla Banská Bystrica
Slovenia 2. SNL
(1 match)
FT
2
:
0
Ilirija
Tabor Sežana
South-Africa Premier Soccer League
(2 matches)
90
´
1
:
0
Ajax Cape Town
Richards Bay
88
´
2
:
1
TS Galaxy
Moroka Swallows
South-Africa 1st Division
(2 matches)
FT
3
:
0
Black Leopards
Orbit College
FT
1
:
1
Pretoria Callies
Upington City
Sweden Ettan - Norra
(1 match)
FT
2
:
2
Örebro Syrianska
AFC Eskilstuna
Sweden Ettan - Södra
(2 matches)
FT
2
:
2
Torslanda
Trollhättan
FT
1
:
1
Angelholms FF
Lund
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(3 matches)
FT
1
:
1
IFK Skövde
Vänersborgs FK
18:15
:
Säffle SK
Herrestads
18:30
:
Kongahälla
Gauthiod
Sweden Division 2 - Norrland
(1 match)
FT
1
:
0
Boden
Kiruna FF
Sweden Division 2 - Södra Svealand
(2 matches)
89
´
1
:
2
Sleipner
Nyköping
87
´
1
:
1
Nacka Iliria
IFK Eskilstuna
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(1 match)
FT
5
:
0
Landvetter IS
Sävedalen
Switzerland Challenge League
(1 match)
HT
´
0
:
0
FC Aarau
Bellinzona
Switzerland 1. Liga Promotion
(1 match)
HT
´
0
:
0
Delémont
Breitenrain
Syria Premier League
(5 matches)
FT
5
:
2
Al Ittihad
Wathba
FT
1
:
0
Hottin
Jabala
FT
0
:
0
Al Karama
Horriya
FT
0
:
1
Foutoua
Al Wahda
FT
0
:
2
Al Sahel
Tishreen
Tajikistan Vysshaya Liga
(2 matches)
12:30
:
Istaravshan
CSKA Pomir
FT
2
:
1
Kuktosh
Barki Tajik
Tanzania Ligi kuu Bara
(2 matches)
FT
1
:
0
Dodoma Jiji
KMC
16:00
:
Simba
Mtibwa Sugar
USA MLS Next Pro
(1 match)
FT
3
:
2
Tacoma Defiance
San Jose Earthquakes II
Uganda Premier League
(2 matches)
FT
2
:
1
Busoga United
Wakiso Giants
FT
0
:
0
Mbarara City
UPDF
Ukraine Persha Liga
(1 match)
FT
2
:
1
Metal Kharkiv
Kremin
Ukraine U19 League
(3 matches)
FT
3
:
1
Minaj U19
Chornomorets U19
FT
3
:
4
Rukh Vynnyky U19
Veres Rivne U19
FT
1
:
6
Dnipro-1 U19
Dynamo Kyiv U19
United-Arab-Emirates Pro League
(4 matches)
FT
2
:
2
Al Nasr
Al-Ittihad Kalba
FT
4
:
2
Baniyas SC
Hatta SC
FT
0
:
0
Emirates Club
Al Wahda FC
FT
2
:
2
Al-Wasl FC
Al-Jazira
World CONMEBOL Sudamericana
(4 matches)
FT
4
:
2
Fortaleza EC
Boca Juniors
FT
2
:
0
Always Ready
Cesar Vallejo
FT
2
:
1
Independiente Medellin
Defensa Y Justicia
FT
1
:
2
Delfin SC
Internacional
World CAF Champions League
(2 matches)
INT
´
0
:
0
Mamelodi Sundowns
ES Tunis
17
´
0
:
0
Al Ahly
TP Mazembe
World CONMEBOL Libertadores
(2 matches)
FT
0
:
2
Barcelona SC
Sao Paulo
FT
3
:
1
Palestino
Millonarios
World AFC U23 Asian Cup
(2 matches)
FT
2
:
0
Uzbekistan U23
Saudi Arabia U23
85
´
1
:
0
Iraq U23
Vietnam U23
World CONMEBOL U20 Femenino
(1 match)
22:00
:
Colombia U20 W
Venezuela U20 W
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising