Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Saturday 04 May 2024
Search
England Premier League
(5 matches)
12:30
:
Arsenal
Bournemouth
15:00
:
Brentford
Fulham
15:00
:
Burnley
Newcastle
15:00
:
Sheffield Utd
Nottingham Forest
17:30
:
Manchester City
Wolves
Germany Bundesliga
(5 matches)
14:30
:
Borussia Dortmund
FC Augsburg
14:30
:
VfL Wolfsburg
SV Darmstadt 98
14:30
:
Werder Bremen
Borussia Monchengladbach
14:30
:
VfB Stuttgart
Bayern Munich
17:30
:
1.FC Köln
SC Freiburg
France Ligue 1
(4 matches)
14:00
:
LE Havre
Strasbourg
16:00
:
Monaco
Clermont Foot
18:00
:
Metz
Rennes
20:00
:
Stade Brestois 29
Nantes
Italy Serie A
(2 matches)
17:00
:
Monza
Lazio
19:45
:
Sassuolo
Inter
Spain La Liga
(4 matches)
13:00
:
Real Sociedad
Las Palmas
15:15
:
Real Madrid
Cadiz
17:30
:
Girona
Barcelona
20:00
:
Mallorca
Atletico Madrid
Portugal Primeira Liga
(4 matches)
15:30
:
Boavista
GIL Vicente
15:30
:
Rio Ave
Guimaraes
18:00
:
Sporting CP
Portimonense
20:30
:
Chaves
FC Porto
Turkey Süper Lig
(3 matches)
14:00
:
İstanbulspor
Adana Demirspor
17:00
:
Kayserispor
Fatih Karagümrük
17:00
:
Samsunspor
Trabzonspor
England Championship
(12 matches)
12:30
:
Birmingham
Norwich
12:30
:
Coventry
QPR
12:30
:
Ipswich
Huddersfield
12:30
:
Leeds
Southampton
12:30
:
Leicester
Blackburn
12:30
:
Middlesbrough
Watford
12:30
:
Plymouth
Hull City
12:30
:
Rotherham
Cardiff
12:30
:
Stoke City
Bristol City
12:30
:
Sunderland
Sheffield Wednesday
12:30
:
Swansea
Millwall
12:30
:
West Brom
Preston
France Ligue 2
(2 matches)
14:00
:
Auxerre
Paris FC
18:00
:
Guingamp
Saint Etienne
Germany 2. Bundesliga
(4 matches)
12:00
:
SpVgg Greuther Furth
Eintracht Braunschweig
12:00
:
Hansa Rostock
Karlsruher SC
12:00
:
VfL Osnabruck
FC Schalke 04
19:30
:
FC Kaiserslautern
FC Magdeburg
Spain Segunda División
(4 matches)
13:00
:
Mirandes
Valladolid
15:15
:
Huesca
Oviedo
17:30
:
Racing Santander
Elche
20:00
:
FC Cartagena
Alcorcon
Portugal Segunda Liga
(3 matches)
11:00
:
Feirense
União de Leiria
14:00
:
Academico Viseu
Leixoes
15:30
:
Oliveirense
Tondela
Turkey 1. Lig
(1 match)
17:00
:
Eyüpspor
Goztepe
England League One
(1 match)
19:45
:
Oxford United
Peterborough
Germany 3. Liga
(6 matches)
13:00
:
Freiburg II
Jahn Regensburg
13:00
:
SSV ULM 1846
FC Viktoria Koln
13:00
:
Dynamo Dresden
Verl
13:00
:
Erzgebirge AUE
Arminia Bielefeld
13:00
:
TSV 1860 Munich
Borussia Dortmund II
15:30
:
SV Sandhausen
Rot-weiss Essen
Scotland Premiership
(5 matches)
15:00
:
Celtic
Heart OF Midlothian
15:00
:
Dundee
ST Mirren
15:00
:
Aberdeen
ST Johnstone
15:00
:
Motherwell
Livingston
15:00
:
Ross County
Hibernian
Albania Superliga
(5 matches)
15:00
:
Teuta Durrës
Egnatia Rrogozhinë
15:00
:
Vllaznia Shkodër
Dinamo Tirana
15:00
:
Laci
Tirana
15:00
:
Partizani
Skenderbeu Korce
15:00
:
Erzeni Shijak
FK Kukesi
Albania 1st Division
(6 matches)
14:00
:
Vora
Bylis
15:00
:
AF Elbasani
Tomori Berat
15:00
:
Flamurtari
Luzi 2008
15:00
:
Apolonia Fier
Besa Kavajë
15:00
:
Lushnja
Kastrioti Krujë
15:00
:
Korabi Peshkopi
Burreli
Algeria Ligue 1
(2 matches)
TD
:
USM Alger
JS Kabylie
16:00
:
Khenchela
CR Belouizdad
Algeria Ligue 2
(15 matches)
15:00
:
RB Ouargla
Oued Magrane
15:00
:
El Eulma
JS Bordj Ménaïel
15:00
:
Teleghma
MO Constantine
15:00
:
Khroub
E Sour El-Ghozlane
15:00
:
IB Khémis El Khechna
HB Chelghoum Laïd
15:00
:
AS AIN Mlila
Oued Akbou
15:00
:
Hussein Dey
RC Kouba
15:00
:
Koléa
ASM Oran
15:00
:
Ghir Abadla
Oued Sly
15:00
:
Témouchent
WA Mostaganem
15:00
:
Mostaganem
Wa Boufarik
15:00
:
SKAF Khémis Mélina
RC Arba
15:00
:
Tiaret
CR Méchria
15:00
:
Usm El Harrach
CA Batna
15:00
:
MSP Batna
USM Annaba
Andorra 1a Divisió
(1 match)
19:30
:
Pas de la Casa
FC Santa Coloma
Angola Girabola
(5 matches)
15:00
:
Onze Bravos
Académica do Lobito
15:00
:
Sporting de Cabinda
Sagrada Esperança
15:00
:
Recreativo do Libolo
CD Lunda-Sul
15:30
:
Interclube
Petro de Luanda
16:00
:
Kabuscorp
São Salvador
Argentina Primera Nacional
(13 matches)
FT
2
:
1
Estudiantes de Rio Cuarto
Brown DE Adrogue
17:30
:
Defensores Unidos
San Telmo
18:00
:
Atlanta
Chaco For Ever
19:30
:
San Miguel
Club Atlético Güemes
19:30
:
CA Estudiantes
Patronato
19:30
:
Arsenal Sarandi
Agropecuario
19:30
:
Almirante Brown
Defensores De Belgrano
19:30
:
Deportivo Madryn
Atletico DE Rafaela
20:00
:
San Martin S.J.
Guillermo Brown
20:00
:
Atletico Mitre
Deportivo Moron
20:00
:
Gimnasia M.
Deportivo Maipu
21:35
:
Aldosivi
Temperley
23:40
:
San Martin Tucuman
All Boys
Argentina Copa Argentina
(1 match)
FT
0
:
2
Juventud Unida Univ.
Independiente
Argentina Primera B Metropolitana
(5 matches)
FT
2
:
1
Los Andes
San Martín Burzaco
19:30
:
Comunicaciones
Villa San Carlos
19:30
:
Argentino Quilmes
Dock Sud
19:30
:
Canuelas
Acassuso
21:00
:
Midland
UAI Urquiza
Argentina Torneo Promocional Amateur
(2 matches)
19:30
:
Everton La Plata
Provincial
19:30
:
SAT Moreno
Defensores Glew
Armenia Premier League
(1 match)
14:00
:
Artsakh
Alashkert
Armenia First League
(4 matches)
13:00
:
Ararat II
Gandzasar
13:00
:
Ararat-Armenia II
Onor
13:00
:
Andranik
Lernayin Artsakh
13:00
:
Shirak II
Nikarm
Aruba Division di Honor
(2 matches)
01:00
:
Estrella
RCA
23:30
:
Nacional
River Plate
Australia A-League
(1 match)
10:45
:
Sydney
Macarthur
Australia Capital Territory NPL
(2 matches)
FT
1
:
2
Canberra Olympic
Tuggeranong United
16
´
0
:
1
Monaro Panthers
Cooma Tigers FC
Australia New South Wales NPL
(5 matches)
72
´
0
:
3
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
09:30
:
St. George Saints
Sydney Olympic
10:00
:
Marconi Stallions
Hills Brumbies
10:00
:
Blacktown City
NWS Spirit
10:15
:
St George City FA
Manly United
Australia South Australia NPL
(5 matches)
FT
0
:
0
Para Hills Knights
Adelaide Olympic
FT
2
:
1
Modbury Jets
White City Woodville
32
´
1
:
0
Adelaide United II
Adelaide Comets
31
´
0
:
0
MetroStars
South Adelaide Panthers
11:00
:
Croydon Kings
Adelaide City
Australia Victoria NPL
(4 matches)
FT
4
:
0
Green Gully
St. Albans Saints
FT
1
:
3
South Melbourne
Avondale
HT
´
1
:
0
Port Melbourne
Dandenong City
HT
´
3
:
0
Heidelberg United
Manningham United Blues
Australia Western Australia NPL
(6 matches)
48
´
0
:
0
Stirling Lions
Perth RedStar
HT
´
1
:
0
Floreat Athena
Balcatta
48
´
1
:
1
Fremantle City
Perth Glory II
HT
´
1
:
3
Inglewood United
Armadale
HT
´
0
:
0
Western Knights
Bayswater City
50
´
1
:
0
Olympic Kingsway
Perth
Australia Northern NSW NPL
(5 matches)
PS
:
Maitland
Charlestown City Blues
PS
:
New Lambton
Lambton Jaffas
FT
0
:
2
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles
07:30
:
Hamilton Olympic
Adamstown Rosebuds
29
´
0
:
0
Valentine
Broadmeadow Magic
Australia Tasmania NPL
(4 matches)
FT
5
:
1
South Hobart
Riverside
FT
1
:
2
Clarence Zebras
Glenorchy Knights
76
´
0
:
0
Kingborough Lions
Devonport City
72
´
0
:
6
Launceston United
Launceston City
Australia NNSW League 1
(2 matches)
PS
:
Thornton Redbacks
Singleton Strikers
PS
:
Toronto Awaba Stags
Kahibah
Australia Tasmania Northern Championship
(4 matches)
03:00
:
Launceston United U21
Launceston U21
05:30
:
Somerset
Riverside Olympic U21
FT
1
:
4
Burnie Utd.
Northern Rangers
07:30
:
Ulverstone
Devonport U21
Australia Capital Territory NPL 2
(4 matches)
04:00
:
Woden Vellet
Canberra Juventus
FT
5
:
0
Wagga City Wanderers
Canberra White Eagles
06:00
:
Brindabella
Queanbeyan City
06:00
:
Belconnen United
ANU
Australia Tasmania Southern Championship
(4 matches)
FT
5
:
1
New Town
Hobart City
05:30
:
Hobart Utd.
Olympia Warriors
FT
5
:
0
South East Utd.
Glenorchy Knights II
FT
3
:
2
Taroona
University of Tasmania
Australia Western Australia State League 1
(6 matches)
08:00
:
Murdoch Melville
Subiaco
08:00
:
Mandurah City
ECU Joondalup
08:00
:
Gwelup Croatia
Dianella White Eagle
08:00
:
Sorrento
Rockingham City
08:00
:
Cockburn City
Gosnells City
08:00
:
UWA Nedlands
Kingsley Westside
Austria Bundesliga
(2 matches)
16:00
:
FC BW Linz
WSG Wattens
16:00
:
SCR Altach
Wolfsberger AC
Austria 2. Liga
(1 match)
13:30
:
SV Horn
Schwarz-Weiß Bregenz
Austria Regionalliga - Ost
(2 matches)
14:30
:
Fach-Donaufeld
Austria Vienna (Am)
15:00
:
Mauerwerk
Leobendorf
Austria Regionalliga - Mitte
(1 match)
18:00
:
St. Anna
Gleisdorf 09
Austria Regionalliga - West
(5 matches)
13:30
:
SVG Reichenau
Wals-Grünau
14:30
:
Austria Salzburg
Hohenems
16:00
:
Dornbirner SV
Bischofshofen
16:00
:
Imst
Röthis
16:00
:
TSV St. Johann
Rot-Weiß Rankweil
Azerbaidjan Premyer Liqa
(2 matches)
13:30
:
Kapaz
Sumqayıt
16:30
:
Qarabag
Neftchi Baku
Bahrain Premier League
(3 matches)
17:00
:
Busaiteen
Al Najma
17:00
:
Manama
Muharraq
17:00
:
Al Ahli
Al-Hidd
Bangladesh Premier League
(3 matches)
11:00
:
Fortis
Sheikh Russel
11:00
:
Bangladesh Police
Rahmatgonj MFS
12:45
:
Bashundhara Kings
Abahani
Belarus Premier League
(3 matches)
12:30
:
Naftan
FC Gomel
14:30
:
FC Slutsk
Slavia Mozyr
16:30
:
Arsenal
Dinamo Brest
Belarus 1. Division
(5 matches)
11:00
:
Slonim
MKK-Dnepr
12:30
:
BATE II
FC Energetik-Bgu Minsk
13:00
:
Belshina
Torpedo BelAZ II
14:30
:
Bumprom
Volna
15:00
:
ABFF U17
Niva
Belgium Jupiler Pro League
(3 matches)
15:00
:
RWDM
Charleroi
17:15
:
KV Mechelen
Gent
19:45
:
Cercle Brugge
Genk
Belgium Provincial - Play-offs VV
(1 match)
18:00
:
Sassport Boezinge
De Kempen
Belgium Provincial - Play-offs ACFF
(1 match)
19:00
:
Oppagne-Wéris
Messancy
Belgium Third Amateur Division - Play-offs
(2 matches)
16:00
:
Berg en Dal
Avanti
19:00
:
Esperanza Pelt
Zepperen-Brustem
Bosnia Premijer Liga
(3 matches)
12:30
:
Zvijezda 09
Igman Konjic
15:00
:
Sloga Doboj
FK Sarajevo
19:45
:
Borac Banja Luka
GOŠK Gabela
Bosnia 1st League - RS
(8 matches)
15:30
:
Borac Kozarska Dubica
Sloboda Mrkonjić Grad
15:30
:
Kozara Gradiška
Drina Zvornik
15:30
:
Slavija
Laktaši
15:30
:
Rudar Prijedor
BSK Banja Luka
15:30
:
Velež Nevesinje
Omarska
15:30
:
Ljubić Prnjavor
Sutjeska Foča
15:30
:
FK Romanija Pale
Famos Vojkovići
19:00
:
Radnik Bijeljina
Željezničar Banja Luka
Brazil Serie A
(3 matches)
20:00
:
Fluminense
Atletico-MG
20:00
:
Corinthians
Fortaleza EC
22:30
:
RB Bragantino
Flamengo
Brazil Serie B
(3 matches)
FT
0
:
1
Coritiba
Sport Recife
21:00
:
Chapecoense-sc
America Mineiro
22:00
:
Vila Nova
Operario-PR
Brazil Serie C
(4 matches)
21:00
:
Confiança
Tombense
PS
:
Nautico Recife
Ypiranga-RS
23:30
:
Floresta
Ferroviária
PS
:
Sao Jose
Volta Redonda
Brazil Serie D
(17 matches)
19:00
:
Jacuipense
Sergipe
19:00
:
Real FC
Iporá
19:00
:
Santo André
CAP
19:30
:
Real Noroeste
Portuguesa RJ
20:00
:
Maranhão
River AC
20:00
:
Altos
Moto Club
20:00
:
Nova Iguaçu
Serra Talhada
20:00
:
Novo Hamburgo
Concórdia
21:00
:
Tocantinópolis
Cametá
21:00
:
ASA
Petrolina
21:00
:
Pouso Alegre
São José EC
21:00
:
Ipatinga
Itabuna
21:30
:
Sao Raimundo
Manauara
21:30
:
Hercílio Luz
Avenida
22:00
:
Água Santa
Maringá
23:00
:
Rio Branco
Princesa Solimões
23:00
:
União Rondonópolis
Capital
Brazil Goiano - 2
(1 match)
19:30
:
Centro Oeste
Santa Helena
Brazil Paulista - A4
(1 match)
19:00
:
Rio Branco SP
Francana
Brazil Goiano U20
(1 match)
19:30
:
Atlético GO U20
Goiás U20
Brazil Paranaense U20
(11 matches)
13:30
:
Athletico PR U20
Parana S.T.C. U20
19:30
:
Rio Branco PR U20
Batel U20
19:30
:
Operário PR U20
Coritiba U20
19:30
:
Prudentópolis U20
Paraná U20
19:30
:
Cambé U20
Apucarana Sports U20
19:30
:
Rolândia U20
Iraty U20
19:30
:
AA Iguacu U20
Campo Mourao U20
19:30
:
Cianorte U20
Independente FSJ U20
19:30
:
Londrina U20
Cascavel U20
19:30
:
Azuriz U20
Gremio Maringa U20
19:30
:
Araucaria U20
Arapongas U20
Brazil Baiano U20
(7 matches)
12:00
:
Vitória U20
SSA U20
14:00
:
Camaçariense U20
Estrela De Marco U20
19:00
:
Jacobina U20
Leonico U20
19:00
:
Barcelona BA U20
Itabuna EC U20
19:00
:
Grapiuna U20
Vitória da Conquista U20
19:00
:
Ypiranga BA U20
Jacuipense U20
19:00
:
Atlético Alagoinhas U20
Catuense U20
Brazil Catarinense U20
(3 matches)
19:00
:
Internacional SC U20
Criciuma U20
19:00
:
Avaí U20
Figueirense U20
19:00
:
Brusque U20
Hercílio Luz U20
Brazil Paulista - U20
(5 matches)
19:00
:
RB Bragantino U20
Metropolitano FC U20
19:00
:
São Paulo U20
GE Osasco U20
19:00
:
Palmeiras U20
Nacional SP U20
19:00
:
Corinthians U20
Aster Brasil SP U20
19:00
:
Santos U20
Mauaense U20
Brazil Pernambucano - U20
(6 matches)
14:00
:
Centro Limoeirense U20
Petrolina U20
19:00
:
Santa Fe U20
Ibis Sport Club U20
19:00
:
CA Porto U20
Serrano PE U20
19:00
:
Sete de Setembro U20
Jaguar U20
19:00
:
Atletico Torres U20
Central SC U20
19:00
:
Belo Jardim U20
Ipojuca U20
Brazil Matogrossense 2
(4 matches)
20:00
:
Paulistano MT
Rondonopolis EC
20:00
:
Ação
Poconé
20:00
:
Campo Novo
Cáceres
23:00
:
Juara
Santa Cruz MT
Brazil Copa Espírito Santo
(1 match)
19:00
:
Vitória ES
Capixaba SC
Brazil Paulista Série B
(8 matches)
19:00
:
Tupa
Tanabi
19:00
:
AEA
Olímpia
19:00
:
Paulista
Colorado Caieiras
19:00
:
Mauaense
Maua
19:00
:
Manthiqueira
Atletico Mogi
19:00
:
Uniao Mogi
ECUS
20:00
:
Inter de Bebedouro
Fernandopolis
20:00
:
Sao Carlos
Flamengo SP
Burkina-Faso Ligue 1
(3 matches)
TD
:
SONABEL
RC Bobo-Dioulasso
TD
:
Douanes
ASFA-Yennenga
TD
:
Rahimo
Etoile Filante
Burundi Ligue A
(7 matches)
14:00
:
Olympic Star
Dynamik
14:00
:
Kayanza United
Inter Star
14:00
:
Rukinzo
Flambeau du Centre
14:00
:
Le Messager Ngozi
Lydia Ludic
14:00
:
Telaviv
VitalO
14:00
:
Aigle Noir
Tigre Noir
14:00
:
Moso Sugar
Musongati
Cambodia C-League
(2 matches)
12:00
:
Svay Rieng
Boeung Ket
12:00
:
Phnom Penh Crown
Visakha
Canada Canadian Premier League
(1 match)
FT
3
:
1
Cavalry FC
Vancouver FC
Chile Primera División
(2 matches)
FT
3
:
1
Coquimbo Unido
Huachipato
20:00
:
Cobresal
Colo Colo
Chile Primera B
(4 matches)
17:30
:
Deportes Temuco
Deportes Santa Cruz
17:30
:
Magallanes
Barnechea
20:00
:
Santiago Morning
Santiago Wanderers
22:30
:
Universidad de Concepcion
Union San Felipe
Chile Copa Chile
(5 matches)
01:00
:
Municipal Salamanca
Unión Compañías
TD
:
Juvenil Seminario
El Lucero
20:00
:
Colina
Municipal Mejillones
20:00
:
Vicente Rosales
Unión Wanderers
21:00
:
Deportes Valdivia
Imperial Unido
Chile Segunda División
(3 matches)
00:00
:
Trasandino
Concepción
20:00
:
Provincial Osorno
Linares Unido
22:30
:
Lautaro de Buin
D. Puerto Montt
China Super League
(2 matches)
12:35
:
Qingdao Youth Island
Shandong Luneng
13:00
:
Henan Jianye
Tianjin Teda
China League One
(5 matches)
HT
´
1
:
1
Yanbian Longding
Heilongjiang Lava Spring
34
´
0
:
0
Dalian Zhixing
Guangzhou Evergrande FC
33
´
1
:
0
Dongguan United
Wuxi Wugou
12:30
:
Chongqing Tongliang Long
Suzhou Dongwu
12:30
:
Qingdao Red Lions
Yunnan Yukun
China League Two
(5 matches)
HT
´
0
:
0
Taian Tiankuang
BIT
3
´
0
:
0
Shenzhen Juniors
Guangxi Hengchen
3
´
0
:
0
Guangxi Lanhang
Yichun Grand Tiger
3
´
0
:
0
Quanzhou Yassin
Shanghai Port II
11:00
:
Hainan Star
Hunan Billows FC
Colombia Primera A
(1 match)
23:00
:
Deportivo Pereira
Bucaramanga
Congo Ligue 1
(4 matches)
15:00
:
Nathalys
Kondzo
15:00
:
Léopards de Dolisié
CARA Brazzaville
15:00
:
Nouvelle Génération
Jeunesse Unie de Kintélé
18:00
:
Étoile du Congo
Otôho dOyo
Congo-DR Ligue 1
(4 matches)
12:30
:
Tshinkunku
Blessing
14:00
:
Lubumbashi Sport
TP Mazembe
PS
:
TP Mazembe
Saint Eloi Lupopo
14:30
:
Sanga Balende
Panda B5
Costa-Rica Liga de Ascenso
(1 match)
18:15
:
ADR Jicaral
CS Uruguay
Croatia HNL
(2 matches)
16:00
:
NK Slaven Belupo
HNK Gorica
18:30
:
NK Osijek
NK Lokomotiva Zagreb
Croatia First NL
(3 matches)
13:50
:
Sibenik
Jarun
16:00
:
HNK Cibalia
Solin
16:00
:
Dubrava Zagreb
Orijent 1919
Croatia Second NL
(7 matches)
14:00
:
Bjelovar
Kustosija
16:00
:
Grobničan Čavle
Marsonia
16:00
:
Dugo Selo
Jadran Poreč
16:00
:
Hrvace
Opatija
16:00
:
Krk
Hrvatski Dragovoljac
16:00
:
Jadran LP
Križevci
16:00
:
Trnje
Mladost Ždralovi
Czech-Republic Czech Liga
(4 matches)
14:00
:
České Budějovice
Bohemians 1905
14:00
:
FK Jablonec
Karviná
14:00
:
Pardubice
Zlin
17:00
:
Slavia Praha
Baník Ostrava
Czech-Republic FNL
(3 matches)
13:00
:
Dukla Praha
Vlašim
16:00
:
Hanácká
Sparta Praha II
16:00
:
Líšeň
Prostějov
Czech-Republic 3. liga - CFL A
(3 matches)
09:15
:
Motorlet Praha
Sokol Hostouň
13:30
:
Přeštice
Povltava FA
17:00
:
Karlovy Vary
Králův Dvůr
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(6 matches)
09:15
:
Slovan Rosice
Karviná II
09:15
:
Tatran Bohunice
Třinec
09:30
:
Blansko
Uherský Brod
15:30
:
Start Brno
Frýdlant
17:00
:
Hlučín
Frýdek-Místek
18:00
:
Hranice
Baník Ostrava II
Czech-Republic 3. liga - CFL B
(4 matches)
09:30
:
Přepeře
Ústí nad Labem
09:30
:
Teplice II
Sokol Živanice
16:00
:
Slovan Velvary
Pardubice II
16:00
:
Arsenal Česká Lípa
Baník Souš
Denmark 2nd Division - Group 1
(1 match)
13:00
:
Skive
Fremad Amager
Denmark Kvindeliga
(2 matches)
12:45
:
AGF
Fortuna Hjørring
14:00
:
Brøndby
KoldingQ
Denmark 3. Division
(4 matches)
12:00
:
Lyseng
SfB-Oure
12:00
:
Vanløse
Silkeborg KFUM
12:30
:
VSK Århus
Frem
13:00
:
Næsby
Ishøj
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(4 matches)
12:00
:
OKS
Viby
12:30
:
Marienlyst
Odder
12:30
:
Allerød
Karlslunde
14:00
:
Sundby
Skjold Sæby
Denmark Denmark Series - Relegation Round
(5 matches)
11:00
:
Ringsted
Herlev
11:00
:
LSF
KFUM Roskilde
12:00
:
Slagelse B&I
Greve
12:00
:
Hobro II
Tarup-Paarup
14:30
:
Varde
Dalum
Dominican-Republic Liga Mayor
(2 matches)
21:00
:
Delfines Del Este
San Cristóbal
23:00
:
Universidad O&M
Atlántico
Ecuador Liga Pro
(3 matches)
FT
0
:
1
Orense SC
El Nacional
19:00
:
Cumbayá
Macara
21:30
:
Mushuc Runa SC
LDU de Quito
Egypt Premier League
(3 matches)
14:00
:
Pharco
Ismaily SC
17:00
:
Al Ahly
El Gouna FC
17:00
:
El Dakhleya
Ceramica Cleopatra
Egypt Second League
(5 matches)
14:30
:
Proxy
Ghazl El Mehalla
14:30
:
Wadi Degla
Raya Ghazl
14:30
:
El Seka El Hadid
Petrojet
14:30
:
Haras El Hodood
Olympic El Qanah
14:30
:
La Viena FC
Tanta SC
El-Salvador Primera Division
(6 matches)
22:15
:
Santa Tecla
Jocoro
22:15
:
Dragón
Isidro Metapán
22:15
:
FAS
Águila
22:15
:
Fuerte San Francisco
Once Municipal
22:15
:
Municipal Limeño
Alianza
22:15
:
Platense
Firpo
England National League - North - Play-offs
(1 match)
15:30
:
Brackley Town
Boston United
England Non League Div One - Play-offs
(4 matches)
15:00
:
Bowers & Pitsea
Brentwood Town
15:00
:
Stockton Town
Dunston UTS
15:00
:
Anstey Nomads
Harborough Town
15:00
:
Prescot Cables
City of Liverpool
Estonia Esiliiga A
(3 matches)
10:30
:
Viimsi
JK Tabasalu
10:30
:
Elva
FC Tallinn
17:00
:
Flora II
Tartu Welco
Estonia Meistriliiga
(3 matches)
12:30
:
Nõmme United
Kuressaare
15:00
:
Trans Narva
Vaprus
17:00
:
Paide
Tallinna Kalev
Faroe-Islands 1. Deild
(3 matches)
TD
:
Suduroy
HB II
TD
:
B36 II
TB
TD
:
Hoyvík
AB
Faroe-Islands Meistaradeildin
(3 matches)
15:00
:
B68
NSI Runavik
18:00
:
EB / Streymur
Vikingur Gota
18:30
:
KI Klaksvik
07 Vestur
Finland Veikkausliiga
(3 matches)
13:00
:
Ilves Tampere
AC oulu
15:00
:
HJK helsinki
EIF
17:00
:
SJK
KuPS
Finland Ykkönen
(4 matches)
14:00
:
KPV-j
PKKU
14:00
:
VIFK
JJK
14:00
:
Rops
Klubi-04
14:00
:
EPS
Atlantis
Finland Kakkonen - Lohko A
(3 matches)
15:00
:
Futura
GrIFK
15:00
:
NJS
MyPa
16:00
:
Reipas
JäPS II
Finland Kakkonen - Lohko B
(3 matches)
14:00
:
P-Iirot
Tampere United
14:00
:
HJS Akatemia
I-Kissat
14:00
:
SexyPöxyt
EBK
Finland Kakkonen - Lohko C
(2 matches)
11:00
:
SJK-juniorit
OPS Oulu
16:00
:
OTP
JPS
Finland Ykkösliiga
(3 matches)
14:00
:
FF Jaro
SalPa
14:00
:
JIPPO
SJK Akatemia
14:00
:
Turku PS
KäPa
France National 1
(1 match)
17:00
:
Rouen
Niort
Gambia GFA League
(1 match)
17:30
:
Real de Banjul
Bombada
Germany Regionalliga - Bayern
(5 matches)
13:00
:
Nürnberg II
FC Schweinfurt 05
13:00
:
Ansbach
Aubstadt
13:00
:
Greuther Fürth II
Augsburg II
13:00
:
Eintracht Bamberg
Memmingen
13:00
:
Wacker Burghausen
Vilzing
Germany Regionalliga - Nord
(6 matches)
12:00
:
Hannover 96 II
SSV Jeddeloh
12:00
:
Phönix Lübeck
SV Drochtersen/assel
12:30
:
Weiche Flensburg
Spelle-Venhaus
13:00
:
Havelse
Eintracht Norderstedt
13:00
:
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
14:00
:
Kilia Kiel
Teutonia Ottensen
Germany Regionalliga - Nordost
(2 matches)
12:00
:
Carl Zeiss Jena
Altglienicke
15:00
:
BFC Dynamo
Energie Cottbus
Germany Regionalliga - SudWest
(5 matches)
13:00
:
TuS Koblenz
Balingen
13:00
:
Schott Mainz
Barockstadt Fulda-Lehn.
13:00
:
Bahlinger SC
Hoffenheim II
13:00
:
SGV Freiberg
TSV Steinbach
13:00
:
Kickers Offenbach
Hessen Kassel
Germany Regionalliga - West
(7 matches)
13:00
:
Wiedenbrück
Alemannia Aachen
13:00
:
Düren Merzenich
FC Bocholt
13:00
:
Wuppertaler SV
Rot Weiss Ahlen
13:00
:
Borussia Mgladbach II
Fortuna Koln
13:00
:
Schalke 04 II
Fortuna Düsseldorf II
13:00
:
Köln II
Rot-weiss Oberhausen
13:00
:
Wegberg-Beeck
Lippstadt 08
Germany Oberliga - Bayern Nord
(7 matches)
14:00
:
Bayern Hof
Hankofen-Hailing
14:00
:
ASV Neumarkt
Ingolstadt II
14:00
:
Donaustauf
Kornburg
14:00
:
Coburg
Gebenbach
15:00
:
Abtswind
Eichstätt
15:00
:
Cham
ATSV Erlangen
15:00
:
Fortuna Regensburg
Würzburger FV
Germany Oberliga - Bayern Süd
(7 matches)
10:30
:
Kirchanschöring
Deisenhofen
13:00
:
Rain / Lech
Schwaben Augsburg
13:00
:
Heimstetten
Landsberg
13:30
:
Ismaning
Türkspor Augsburg
13:30
:
Sonthofen
Kirchheimer SC
14:00
:
Gundelfingen
Kottern
17:00
:
Pipinsried
Dachau
Gibraltar Premier Division
(1 match)
18:30
:
Mons Calpe
Europa Point
Grenada Premier Division
(5 matches)
PS
:
Camerhogne
Hard Rock
PS
:
Fontenoy United
Hard Rock
PS
:
Hurricanes
SAB Spartans
PS
:
Mt. Rich
St. Johns
PS
:
Queens Park Rangers
Shamrock
Guinea Ligue 1
(4 matches)
17:00
:
Renaissance
Gangan
17:00
:
Wakirya
Horoya
17:00
:
Hafia
Milo
17:00
:
CO Coyah
Flamme Olympique
Honduras Liga Nacional
(1 match)
22:00
:
Lobos Upnfm
Vida
Hong-Kong Premier League
(2 matches)
47
´
0
:
0
Southern District
Wofoo Tai Po
11:00
:
Eastern
Hong Kong FC
Hungary NB I
(3 matches)
12:00
:
Mezokovesd-zsory
Zalaegerszegi TE
14:30
:
Puskas Academy
Kisvarda FC
18:15
:
Ujpest
Diosgyori VTK
Hungary NB III - Southeast
(1 match)
10:00
:
Vasas II
Dabas
Iceland Úrvalsdeild
(1 match)
15:00
:
FH hafnarfjordur
Vestri
Iceland 1. Deild
(1 match)
15:00
:
Dalvík / Reynir
IBV Vestmannaeyjar
Iceland 2. Deild
(6 matches)
15:00
:
Fjardabyggd / Leiknir
Thróttur Vogar
15:00
:
Reynir
Ægir
15:00
:
Haukar
Höttur / Huginn
15:00
:
Selfoss
Kormákur / Hvöt
17:00
:
KFG
KF
17:00
:
Vikingur Olafsiik
Völsungur
India Indian Super League
(1 match)
15:00
:
ATK Mohun Bagan
Mumbai City
Iraq Iraqi League
(9 matches)
TD
:
Baghdad
Zakho
TD
:
Al Hudod
Al Quwa Al Jawiya
TD
:
Karbala
Duhok
TD
:
Al Zawraa
Naft Maysan
13:30
:
Al Shorta
Newroz
13:45
:
Al-Qasim
Al Zawraa
16:00
:
Zakho
Naft Al-Janoob
18:15
:
Naft Al-Wasat
Karbala
20:15
:
Al Kahrabaa
Al Najaf
Israel Ligat Haal
(4 matches)
15:00
:
Maccabi Netanya
Hapoel Tel Aviv
16:00
:
Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva
18:00
:
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Haifa
18:00
:
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Katamon
Ivory-Coast Ligue 1
(4 matches)
16:30
:
Denguélé
SOA
17:00
:
Korhogo
Zoman
17:00
:
Bouaké
Stella
18:45
:
Mouna
SOL
Jordan League
(1 match)
18:45
:
Maan
Al Ramtha
Kazakhstan Premier League
(6 matches)
CAN
:
FK Aksu
Ordabasy
10:00
:
Kyzyl-Zhar
Turan Turkistan
10:00
:
Zhenys
Yelimay Semey
12:30
:
Kairat Almaty
Atyrau
12:30
:
FK Tobol Kostanay
Zhetysu
15:00
:
Aktobe
FC Astana
Kenya FKF Premier League
(4 matches)
13:00
:
KCB
Kariobangi Sharks
13:00
:
Muranga SEAL
GOR Mahia
13:00
:
Sofapaka
Shabana
13:00
:
Muhoroni Youth
Bidco United
Kenya Super League
(6 matches)
10:00
:
Naivas
Vihiga Bullets
11:00
:
Vihiga United
Kibera Black Stars
11:00
:
Mathare United
Mwatate United
13:00
:
Rainbow
Kisumu All Stars
13:00
:
Coastal Heroes
Migori Youth
13:00
:
Assad
Gusii
Kosovo Superliga
(1 match)
14:00
:
Ballkani
Dukagjini
Latvia 1. Liga
(4 matches)
11:00
:
Riga FC II
JDFS Alberts
13:00
:
Valmiera II
Progress / AFA Olaine
16:00
:
Rīgas FS II
Ogre United
17:00
:
Skanste
Rēzekne FA
Latvia Cup
(1 match)
14:00
:
Staiceles Bebri
JFC Jelgava
Lebanon Premier League
(1 match)
14:00
:
Shabab Al Sahel
Al Hikma
Libya Premier League
(5 matches)
15:00
:
Al-Tahaddi
Al-Nasr
15:00
:
Al-Akhdar
Al Ahli Benghazi
15:00
:
Al Morooj
Al-Anwar
15:00
:
Al-Suqoor
Al Taawon
15:00
:
Al Sadaqa
Al Hilal
Lithuania 1 Lyga
(3 matches)
10:00
:
Ekranas
Be1 NFA
12:00
:
BFA
FK Trakai
14:00
:
Kauno Žalgiris II
Banga II
Macao Primeira Divisão
(2 matches)
12:00
:
Universidade de Macau
Sporting Macau
14:00
:
Monte Carlo
Tak Chun Ka I
Macedonia First League
(6 matches)
16:00
:
Akademija Pandev
Bregalnica Štip
16:00
:
Vardar Skopje
Makedonija GjP
16:00
:
Voska Sport
Sileks
16:00
:
FK Rabotnicki
Tikveš
16:00
:
Struga
KF Gostivari
16:00
:
Shkupi 1927
Shkendija
Malawi Super League
(4 matches)
13:30
:
Baka City
Silver Strikers
13:30
:
Ekwendeni Hammers
Moyale Barracks
13:30
:
Nyasa Big Bullets
Be Forward Wanderers
13:30
:
Kamuzu Barracks
Bangwe All Stars
Mali Première Division
(3 matches)
17:30
:
Onze Créateurs
USC Kita
17:30
:
Bougouni
ASKO
19:30
:
Police
US Bougouba
Malta Premier League
(1 match)
13:00
:
Hamrun Spartans
Hibernians
Mauritania Premier League
(2 matches)
18:00
:
Inter Nouakchott
AC Douane
20:50
:
Chemal
Nouadhibou
Mauritius Mauritian League
(1 match)
12:30
:
ASPL 2000
Entente Boulet Rouge
Mexico Liga Premier Serie A
(3 matches)
18:00
:
Leones Negros
Cimarrones de Sonora II
18:00
:
Correcaminos UAT II
Mineros de Fresnillo
18:00
:
Deportiva Venados
Petroleros de Salamanca
Mexico Liga Premier Serie B
(1 match)
23:00
:
Aguacateros CDU
Artesanos Metepec
Mexico U23 League
(2 matches)
16:00
:
Cruz Azul U23
U.N.A.M.- Pumas U23
16:30
:
Pachuca U23
Puebla U23
Moldova Super Liga
(6 matches)
14:00
:
Speranis Nisporeni
FCM Ungheni
14:00
:
Olimp Comrat
Făleşti
14:00
:
Petrocub
Dacia-Buiucani
14:00
:
Saxan
Victoria Bardar
16:00
:
Sheriff Tiraspol
Milsami Orhei
18:00
:
CSF Bălți
Zimbru
Mongolia Premier League
(2 matches)
09:15
:
Khangarid
Ulaanbaatar
12:15
:
Falcons
Bayanzürkh Sporting
Montenegro First League
(5 matches)
16:00
:
Jedinstvo
Mornar
16:00
:
Arsenal Tivat
Buducnost Podgorica
16:00
:
Jezero
Mladost DG
16:00
:
Rudar
Dečić
17:00
:
Sutjeska
Petrovac
Morocco Botola 2
(4 matches)
17:00
:
El Massira
Rapide Oued ZEM
17:00
:
Olympique Khouribga
Chabab Atl. Khenifra
17:00
:
Olympique Dcheïra
Racing de Casablanca
17:00
:
Wydad Fès
Ittifaq Marrakech
Netherlands Tweede Divisie
(9 matches)
12:30
:
Excelsior Maassluis
AFC Amsterdam
13:30
:
ACV
Koninklijke HFC
13:30
:
Noordwijk
ADO 20
13:30
:
FC Lisse
SVV Scheveningen
13:30
:
HHC
Rijnsburgse Boys
13:30
:
Spakenburg
Quick Boys
13:30
:
Katwijk
Sparta Rotterdam II
14:00
:
Kozakken Boys
GVVV Veenendaal
14:30
:
Almere City II
De Treffers
New-Zealand National League - Central
(4 matches)
03:30
:
Miramar
Napier City Rovers
03:30
:
Waterside Karori
Wellington Phoenix II
04:00
:
Petone
North Wellington
04:30
:
Island Bay United
Wellington Olympic
New-Zealand National League - Northern
(6 matches)
04:00
:
Bay Olympic
Tauranga City United
04:00
:
East Coast Bays
Auckland City
04:00
:
Manurewa
Hamilton Wanderers
04:00
:
Eastern Suburbs
Birkenhead United
06:00
:
West Coast Rangers
Melville United
06:30
:
Western Springs
Auckland United
New-Zealand National League - Southern
(5 matches)
01:30
:
Dunedin City Royals
Twenty 11
03:00
:
Nomads United
Nelson Suburbs
03:45
:
Ferrymead Bays
Selwyn United
03:45
:
Christchurch United
Coastal Spirit
03:45
:
Universities
Cashmere Technical
Nicaragua Primera Division
(1 match)
22:00
:
Jalapa
Diriangén
Northern-Ireland Irish Cup
(1 match)
14:30
:
Cliftonville FC
Linfield
Norway Eliteserien
(1 match)
17:00
:
Brann
Rosenborg
Norway 1. Division
(8 matches)
15:00
:
Mjondalen
Aalesund
15:00
:
Egersund
Lyn
15:00
:
Levanger
Sogndal
15:00
:
Sandnes ULF
Moss
15:00
:
Start
Ranheim
15:00
:
Valerenga
Bryne
15:00
:
Raufoss
Asane
15:00
:
Stabaek
Kongsvinger
Norway 2. Division - Group 1
(3 matches)
13:00
:
Vard
Notodden
14:00
:
Lysekloster
Kvik Halden
14:00
:
Ørn Horten
hodd
Norway 2. Division - Group 2
(4 matches)
13:00
:
Grorud
Eidsvold
13:00
:
Kjelsås
Follo
14:00
:
Skeid
Ull/Kisa
19:30
:
Stjørdals-Blink
Tromsdalen Uil
Paraguay Division Profesional - Apertura
(2 matches)
FT
1
:
3
Libertad Asuncion
Cerro Porteno
FT
0
:
1
Nacional Asuncion
Sportivo Luqueno
Paraguay Division Intermedia
(3 matches)
FT
1
:
1
3 de Febrero
Pastoreo
15:00
:
Fernando De La Mora
Martin Ledesma
15:00
:
Rubio NU
Deportivo Santani
Peru Primera División
(5 matches)
FT
1
:
1
Cienciano
Cesar Vallejo
FT
1
:
0
Alianza Lima
UTC
19:00
:
Cultural Santa Rosa
Cusco
21:30
:
Comerciantes Unidos
Union Comercio
21:30
:
Carlos A. Mannucci
Deportivo Garcilaso
Philippines PFL
(3 matches)
33
´
1
:
0
Manila Digger
Loyola
10:30
:
Philippine Army
Davao Aguilas
13:00
:
Manila Montet
Mendiola
Poland Ekstraklasa
(3 matches)
14:00
:
ŁKS Łódź
Slask Wroclaw
16:30
:
Zaglebie Lubin
Raków Częstochowa
19:00
:
Stal Mielec
Jagiellonia
Poland I Liga
(3 matches)
14:00
:
Resovia Rzeszów
Miedz Legnica
16:30
:
Lechia Gdansk
Tychy 71
19:00
:
GKS Katowice
Stal Rzeszów
Poland II Liga - East
(4 matches)
11:00
:
Radunia Stężyca
Wisła Puławy
12:30
:
Lech Poznań II
Kalisz
16:00
:
Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków
16:30
:
Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola
Poland III Liga - Group 1
(4 matches)
14:00
:
Victoria Sulejówek
Olimpia Zambrów
14:00
:
Pogoń Grod. Mazowiecki
Pelikan Łowicz
15:00
:
Wikielec
Jagiellonia II
16:00
:
Łomża
Legia Warszawa II
Poland III Liga - Group 2
(4 matches)
15:00
:
Elana Toruń
Flota Świnoujście
15:00
:
Vineta Wolin
Stolem Gniewino
16:00
:
Sokół Kleczew
Solec K.
16:30
:
Świt Skolwin
Starogard Gdański
Poland III Liga - Group 3
(4 matches)
13:00
:
Stilon Gorzów
Odra Bytom Odrzański
16:00
:
Karkonosze Jelenia Góra
Goczałkowice Zdrój
16:00
:
Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów
16:00
:
Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
Poland III Liga - Group 4
(5 matches)
11:00
:
Wieczysta Kraków
Wisłoka Dębica
12:00
:
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnow
14:30
:
Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
15:00
:
Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska
16:00
:
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
Poland Ekstraliga Women
(1 match)
11:00
:
Górnik Łęczna W
Medyk Konin W
Portugal Liga 3
(9 matches)
14:00
:
Lusitânia Lourosa
SC Braga B
16:00
:
Canelas 2010
Fafe
16:00
:
Trofense
Sanjoanense
16:00
:
Vianense
Anadia
16:00
:
Oliveira Hospital
Pêro Pinheiro
16:00
:
Sporting CP B
Amora
16:00
:
1º Dezembro
Caldas
16:00
:
Academica
Atlético CP
18:00
:
Varzim
Felgueiras 1932
Portugal Júniores U19
(10 matches)
11:00
:
Estoril U19
Lusitânia U19
15:00
:
Vizela U19
Maritimo U19
17:00
:
Academico Viseu U19
Sporting CP U19
17:00
:
Vitoria Guimaraes U19
Sporting Braga U19
17:00
:
Pacos Ferreira U19
Boavista U19
17:00
:
Chaves U19
Rio Ave U19
17:00
:
Belenenses U19
Academica U19
17:00
:
Torreense U19
Alverca U19
17:00
:
Vitoria Setubal U19
Beira Mar U19
17:30
:
Lusitania FC U19
Gil Vicente U19
Qatar Qatar Cup
(1 match)
17:00
:
Al Wakrah
Al-Rayyan SC
Romania Liga I
(2 matches)
12:30
:
FC Botosani
FC Voluntari
18:00
:
Universitatea Cluj
Dinamo Bucuresti
Romania Liga II
(1 match)
10:00
:
Unirea Slobozia
Corvinul Hunedoara
Russia Premier League
(2 matches)
15:00
:
Orenburg
Krylya Sovetov
17:30
:
Krasnodar
Akhmat Grozny
Russia First League
(7 matches)
FT
0
:
0
Ska-khabarovsk
KAMAZ
12:30
:
Khimki
FK Sokol Saratov
13:00
:
Chernomorets
Torpedo Moskva
15:00
:
Alaniya Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
15:30
:
FK Neftekhimik
Enisey
17:00
:
Makhachkala
Volgar Astrakhan
17:30
:
Rodina Moskva
Arsenal Tula
Russia Second League - Group 3
(1 match)
15:00
:
FK Spartak Tambov
SKA Khabarovsk II
Russia Second League - Group 1
(7 matches)
13:00
:
Dinamo Stavropol
Alaniya Vladikavkaz II
14:00
:
Kuban Kholding
Rubin Yalta
14:00
:
Astrakhan
Stroitel Kamensk-Shakht.
14:00
:
Pobeda
Angust Nazran
14:00
:
Spartak Nalchik
Legion Dynamo
15:00
:
Rostov II
Forte Taganrog
15:00
:
Sevastopol
Druzhba
Russia Second League - Group 2
(1 match)
13:00
:
Zvezda St. Petersburg
Torpedo Vladimir
Russia Second League - Group 4
(5 matches)
09:00
:
Ural II
Lada Tolyatti
11:00
:
Krylya Sovetov II
Nosta
12:00
:
Dinamo Kirov
Volna Nizhegorodskaya
13:00
:
Uralets Nizhnyi Tagil
Nizhny Novgorod II
14:30
:
Akron II
Orenburg II
Russia Second League A - Spring Season Silver
(5 matches)
FT
2
:
1
Irtysh Omsk
Dinamo Bryansk
12:30
:
Spartak Kostroma
Kaluga
14:00
:
Mashuk-KMV
Tekstilshchik
14:00
:
Avangard Kursk
Volga Ulyanovsk
15:00
:
Khimik Dzerzhinsk
Torpedo Miass
Rwanda National Soccer League
(3 matches)
14:00
:
Marines
Musanze
14:00
:
Bugesera
Rwamagana City
14:00
:
Amagaju
Sunrise
San-Marino Campionato
(2 matches)
14:00
:
La Fiorita
Murata
16:30
:
Cosmos
Tre Penne
Saudi-Arabia Pro League
(3 matches)
16:00
:
Al Shabab
Al-Raed
16:00
:
Al Taee
Al Khaleej Saihat
19:00
:
Al-Nassr
Al Wehda Club
Scotland League One
(5 matches)
15:00
:
Cove Rangers
Edinburgh City
15:00
:
Falkirk
Alloa Athletic
15:00
:
Hamilton Academical
Kelty Hearts
15:00
:
Montrose
Queen of the South
15:00
:
Stirling Albion
Annan Athletic
Scotland League Two
(5 matches)
15:00
:
Bonnyrigg Rose Athletic
Forfar Athletic
15:00
:
East Fife
Spartans
15:00
:
Elgin City
Clyde
15:00
:
Peterhead
Dumbarton
15:00
:
Stranraer
Stenhousemuir
Scotland Football League - Championship
(1 match)
WO
0
:
0
Buckie Thistle
East Kilbride
Senegal Ligue 1
(2 matches)
18:00
:
Diambars
Ouakam
18:00
:
DSC
La Linguère
Serbia Prva Liga
(1 match)
17:00
:
Kolubara
Radnički Novi Beograd
Slovakia Super Liga
(4 matches)
14:30
:
Spartak Trnava
Ružomberok
17:00
:
AS Trencin
Zemplín Michalovce
17:00
:
Zlaté Moravce
Skalica
17:00
:
Slovan Bratislava
Žilina
Slovakia 2. liga
(4 matches)
14:00
:
Humenné
Spišská Nová Ves
16:00
:
Slavoj Trebišov
Komárno
16:00
:
Považská Bystrica
Pohronie
16:00
:
Petržalka
Tatran Prešov
Slovakia 3. liga - West
(6 matches)
16:00
:
Hamsik Academy
Galanta
16:00
:
Fomat Martin
Dubnica
16:00
:
Jednota Bánová
Baník Lehota p.Vtáčnikom
16:00
:
Nové Mesto nad Váhom
Beluša
16:00
:
Veľké Ludince
Častkovce
16:00
:
Slovan Duslo Šaľa
Lokomotíva Zvolen
Slovakia 3. liga - East
(3 matches)
16:00
:
Partizán Bardejov
Vranov nad Topľou
16:00
:
Novohrad Lučenec
Spišské Podhradie
16:00
:
Námestovo
Rimavská Sobota
Slovenia 1. SNL
(3 matches)
14:00
:
Aluminij
Bravo
16:30
:
Koper
NK Domzale
19:15
:
Maribor
Celje
Slovenia 2. SNL
(4 matches)
16:00
:
Bilje
Dravinja
16:00
:
Brinje-Grosuplje
Krka
16:00
:
Tabor Sežana
Gorica
17:00
:
Rudar
Dekani
South-Africa Cup
(1 match)
14:00
:
Chippa United
Orlando Pirates
South-Africa Diski Challenge
(5 matches)
33
´
1
:
1
Golden Arrows U23
Chippa United U23
09:00
:
Kaizer Chiefs U23
Sekhukhune United U23
09:00
:
Swallows U23
Stellenbosch U23
2
´
0
:
0
Cape Town Spurs U23
Polokwane City U23
11:00
:
Royal AM U23
AmaZulu U23
South-Korea K League 1
(2 matches)
FT
0
:
1
FC Seoul
Ulsan Hyundai FC
34
´
0
:
0
Pohang Steelers
Jeonbuk Motors
South-Korea K League 2
(2 matches)
FT
0
:
1
Gimpo Citizen
Bucheon FC 1995
34
´
0
:
0
Asan Mugunghwa
FC Anyang
South-Korea K3 League
(4 matches)
FT
1
:
3
Busan Transportation
Paju Citizen
FT
0
:
0
Gangneung City
Ulsan Citizen
FT
1
:
1
Chuncheon
Daegu II
FT
2
:
0
Gimhae City
Yangpyeong
Spain Primera División RFEF - Group 1
(6 matches)
16:00
:
Real Sociedad II
Celta de Vigo II
17:00
:
Barcelona B
Tarazona
17:00
:
Sestao River
Deportivo La Coruna
17:00
:
Teruel
Unionistas de Salamanca
18:00
:
Real Unión
Cultural Leonesa
19:00
:
SD Logroñés
Fuenlabrada
Spain Primera División RFEF - Group 2
(2 matches)
15:00
:
Real Murcia
Castellón
15:00
:
Sanluqueño
Alcoyano
Spain Segunda División RFEF - Group 2
(1 match)
17:30
:
Utebo
UD Logroñés
Sweden Allsvenskan
(3 matches)
14:00
:
kalmar FF
Halmstad
14:00
:
Mjallby AIF
IF Brommapojkarna
16:30
:
Sirius
BK Hacken
Sweden Superettan
(5 matches)
12:00
:
Sandviken
IK brage
12:00
:
Oddevold
GIF Sundsvall
14:00
:
Utsikten
Skövde AIK
14:00
:
Osters IF
gefle IF
14:00
:
Degerfors IF
Landskrona BoIS
Sweden Ettan - Norra
(5 matches)
10:30
:
Piteå
United Nordic
12:00
:
IF Karlstad
Friska Viljor
12:00
:
Umeå FC
FBK Karlstad
15:00
:
Karlberg
Sollentuna
17:00
:
Vasalund
Örebro Syrianska
Sweden Ettan - Södra
(7 matches)
12:00
:
Rosengård
Tvååker
12:00
:
Jonkopings Sodra
Torslanda
15:00
:
falkenbergs FF
Eskilsminne
15:00
:
Trollhättan
Olympic
15:00
:
Norrby IF
Torns
15:00
:
Onsala
Oskarshamns AIK
15:00
:
Angelholms FF
ljungSKile SK
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(3 matches)
12:00
:
Stenungsund
IFK Skövde
13:00
:
Kumla
Forward
13:00
:
Motala
Grebbestad
Sweden Division 2 - Norra Svealand
(6 matches)
11:30
:
Gute
Falu BS
13:00
:
Skiljebo
Kungsängen
13:00
:
IFK Österåker
Järfälla
15:00
:
Arlanda
dalkurd FF
15:00
:
Farsta
Sandvikens AIK
16:00
:
Enköping
Hudiksvall
Sweden Division 2 - Norrland
(7 matches)
12:00
:
Frösö
IFK Luleå
12:00
:
Kiruna FF
Team Thoren
13:00
:
Bergnäsets
Gottne
13:00
:
Skellefteå
Boden
13:00
:
Älgarna
Sandviks
13:00
:
Ytterhogdal
Täfteå
15:00
:
IFK Östersund
Lucksta
Sweden Division 2 - Södra Svealand
(5 matches)
12:00
:
Enskede
Arameiska / Syrianska
12:00
:
Sylvia
Nacka Iliria
13:00
:
Atvidabergs FF
Haninge
13:00
:
IFK Eskilstuna
Ljungsbro
13:00
:
Nyköping
Syrianska FC
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(3 matches)
12:00
:
Tord
Västra Frölunda
12:30
:
Sävedalen
Laholm
13:00
:
Husqvarna
Öckerö
Sweden Division 2 - Östra Götaland
(3 matches)
13:00
:
Simrishamn
Karlskrona
15:00
:
Karlshamn
Österlen
15:00
:
Kristianstad
Högaborg
Switzerland Super League
(3 matches)
17:00
:
Servette FC
FC Winterthur
17:00
:
Grasshoppers
Stade Lausanne-Ouchy
19:30
:
FC Lugano
FC ST. Gallen
Switzerland 1. Liga Promotion
(8 matches)
14:00
:
Biel-Bienne
Lugano II
15:00
:
Luzern II
Delémont
15:00
:
Paradiso
SC Kriens
15:00
:
Breitenrain
Servette II
15:00
:
Zürich II
Étoile Carouge
15:00
:
Rapperswil
Bavois
16:00
:
Basel II
Brühl
16:30
:
Young Boys II
Cham
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1
(6 matches)
13:30
:
Vevey Sports
La Sarraz-Eclépens
16:00
:
Monthey
Grand-Saconnex
16:00
:
Naters
Terre Sainte
16:00
:
Echallens
Coffrane
16:00
:
Meyrin
La Chaux-de-Fonds
19:00
:
Lausanne Sport II
Chênois
Switzerland 1. Liga Classic - Group 2
(6 matches)
15:00
:
Köniz
Concordia Basel
15:00
:
FC Wohlen
Muttenz
15:00
:
Solothurn
Emmenbrücke
15:00
:
Schötz
Münsingen
16:00
:
Rotkreuz
Courtételle
17:00
:
Thun II
Dietikon
Switzerland 1. Liga Classic - Group 3
(8 matches)
15:00
:
Linth
Taverne
15:00
:
Höngg
Eschen / Mauren
15:00
:
Uzwil
Wettswil-Bonstetten
15:00
:
Balzers
Gossau
16:00
:
Winterthur II
Kreuzlingen
16:00
:
Freienbach
Tuggen
17:00
:
Grasshopper II
YF Juventus
17:00
:
Kosova
Mendrisio
Tajikistan Vysshaya Liga
(2 matches)
11:00
:
Istiqlol
Khosilot Farkhor
15:30
:
Panjsher
Kuktosh
Tanzania Ligi kuu Bara
(3 matches)
12:00
:
JKT Tanzania
Geita Gold
14:00
:
Singida Big Stars
Dodoma Jiji
17:00
:
KMC
Kagera Sugar
Thailand Thai League 1
(4 matches)
12:00
:
Nakhon Pathom
Buriram United
12:30
:
Police Tero
Chiangrai United
13:00
:
Ratchaburi
Bangkok Glass
14:00
:
Muangthong United
Sukhothai FC
Thailand Thai League 2
(1 match)
12:00
:
Nakhon Si Thammarat
Chiangmai United
Togo Championnat National
(3 matches)
16:30
:
Kakadl
Gbohloé-su des Lacs
16:30
:
Binah
Gomido
16:30
:
Barracuda
Dynamic Togolais
Tunisia Ligue 1
(4 matches)
15:00
:
ES Sahel
US Monastirienne
15:00
:
CA Bizertin
Olympique Béja
15:00
:
AS Soliman
US Ben Guerdane
15:00
:
US Tataouine
ES Metlaoui
Tunisia Ligue 2
(5 matches)
15:00
:
AS Rejiche
Djelma
15:00
:
Moknine
ES Zarzis
15:00
:
Kerkennah
AS Gabes
15:00
:
EO Sidi Bouzid
EM Mahdia
15:00
:
Radès
Jeunesse Sportive Omrane
Turkey 2. Lig
(18 matches)
13:00
:
Altınordu
Ankaraspor
13:00
:
Kırşehir Belediyespor
Hekimoğlu Trabzon
13:00
:
Kırklarelispor
Zonguldak Kömürspor
13:00
:
Ankara Demirspor
İçel İdmanyurdu Spor
13:00
:
Bursaspor
Van BB
13:00
:
Serik Belediyespor
Erokspor
13:00
:
Halide Edip Adıvar
Karacabey Belediyespor
13:00
:
Adıyaman 1954
Afjet Afyonspor
13:00
:
Buca FK
Diyarbekirspor
13:00
:
Isparta 32 Spor
76 Iğdır Belediyespor
13:00
:
Etimesgut Belediyespor
İnegölspor
13:00
:
24 Erzincanspor
Fethiyespor
13:00
:
Karaman Belediyespor
Somaspor
13:00
:
Belediye Derincespor
Denizlispor
13:00
:
Arnavutköy Belediyespor
Kastamonuspor 1966
13:00
:
Erzin Spor
Düzcespor
13:00
:
Amed
Menemen Belediyespor
13:00
:
Utaş Uşakspor
Sarıyer
Turkmenistan Ýokary Liga
(4 matches)
TD
:
Balkan
Arkadag
TD
:
Şagadam
Ahal
TD
:
Energetik
Köpetdag Aşgabat
TD
:
Merw
Aşgabat
USA USL Championship
(2 matches)
21:00
:
Memphis 901
Tampa Bay Rowdies
23:30
:
Charleston Battery
Hartford Athletic
USA USL League One
(2 matches)
FT
1
:
1
Richmond Kickers
One Knoxville
FT
1
:
3
Central Valley Fuego
Charlotte Independence
USA MLS Next Pro
(7 matches)
FT
1
:
2
Minnesota United II
St. Louis City II
PEN
0
:
0
Atlanta United II
New York City II
PEN
1
:
1
San Jose Earthquakes II
Houston Dynamo FC II
FT
1
:
2
Colorado Rapids II
Austin II
18:00
:
New England II
Chicago Fire II
21:00
:
FC Cincinnati II
Crown Legacy
22:00
:
Chattanooga
Orlando City II
Ukraine Premier League
(3 matches)
11:00
:
Oleksandria
Ruh Lviv
13:30
:
Obolon-Brovar
LNZ Cherkasy
16:00
:
Metalist 1925 Kharkiv
Vorskla Poltava
Ukraine Persha Liga
(6 matches)
TD
:
Nyva Buzova
Inhulets
11:00
:
Epitsentr Dunayivtsi
SK Poltava
11:30
:
Hirnyk-Sport
Khust City
12:30
:
Prykarpattia
Yarud Mariupol
13:00
:
Chernihiv
Bukovyna
13:00
:
Dinaz Vyshhorod
Nyva Ternopil
Ukraine U19 League
(4 matches)
3
´
0
:
0
Shakhtar Donetsk U19
Chornomorets U19
10:00
:
Dnipro-1 U19
Kryvbas 2020 U19
10:00
:
Zhytomyr U19
Zorya Luhansk U19
11:00
:
Dynamo Kyiv U19
Kolos Kovalivka U19
United-Arab-Emirates Division 1
(4 matches)
15:00
:
Gulf Heroes
Al Urooba
PS
:
Masafi
Al Ramms
15:00
:
Masfut
Al Fujairah SC
15:10
:
Al-Dhafra
Al Taawon
Uruguay Primera División - Apertura
(3 matches)
FT
4
:
2
Club Nacional
Racing Montevideo
14:00
:
Boston River
Miramar
19:00
:
Wanderers
Progreso
Uruguay Segunda División
(1 match)
22:00
:
Atletico Torque
Juventud
Uzbekistan Super League
(1 match)
14:30
:
Andijan
Sogdiana
Venezuela Primera División
(2 matches)
TD
:
CD Hermanos Colmenarez
UCV
TD
:
Real Esppor Club
Metropolitanos FC
Venezuela Segunda División
(4 matches)
FT
0
:
0
Fundacion AIFI
Bolívar
20:00
:
Nueva Esparta
Atlético La Cruz
21:00
:
Yaracuyanos FC
Aragua FC
22:00
:
Marítimo
Petare FC
Vietnam V.League 1
(5 matches)
11:00
:
Song Lam Nghe An
Ha Noi
12:00
:
Binh Duong
Sanna Khanh Hoa
12:00
:
Thanh Hóa
Binh Dinh
13:15
:
Công An Nhân Dân
Nam Dinh
13:15
:
Hai Phong
Ho Chi Minh City
Vietnam V.League 2
(1 match)
10:00
:
Dong Thap
Long An
Zambia Super League
(9 matches)
14:00
:
Trident
Nkwazi
14:00
:
Prison Leopards
Green Eagles
PS
:
Red Arrows
Zanaco
PS
:
NAPSA Stars
Nkwazi
PS
:
Mutondo Stars
Kabwe Warriors
14:00
:
Mufulira Wanderers
Konkola Blades
14:00
:
Nkana
Kansanshi Dynamos
PS
:
Trident
Power Dynamos
14:00
:
Man Utd Zambia Academy
Green Buffaloes
Zimbabwe Premier Soccer League
(6 matches)
14:00
:
Bikita Minerals
TelOne
14:00
:
Ngezi Platinum
Bulawayo Chiefs
14:00
:
Chicken Inn
Dynamos
14:00
:
Herentals
Yadah
14:00
:
Platinum
Green Fuel
14:00
:
Kariba
Manica Diamonds
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising