Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Friday 26 Apr 2024
Search
Germany Bundesliga
(1 match)
19:30
:
Vfl Bochum
1899 Hoffenheim
France Ligue 1
(1 match)
20:00
:
Montpellier
Nantes
Italy Serie A
(1 match)
19:45
:
Frosinone
Salernitana
Spain La Liga
(1 match)
20:00
:
Real Sociedad
Real Madrid
Portugal Primeira Liga
(1 match)
20:15
:
GIL Vicente
Arouca
Turkey Süper Lig
(1 match)
18:00
:
Adana Demirspor
Galatasaray
England Championship
(1 match)
20:00
:
QPR
Leeds
Italy Serie B
(2 matches)
19:30
:
Pisa
Catanzaro
19:30
:
Venezia
Cremonese
Germany 2. Bundesliga
(2 matches)
17:30
:
Hertha Berlin
Hannover 96
17:30
:
FC St. Pauli
Hansa Rostock
Spain Segunda División
(1 match)
19:30
:
FC Andorra
Racing Santander
Netherlands Eerste Divisie
(6 matches)
19:00
:
De Graafschap
MVV
19:00
:
Jong Ajax
Roda
19:00
:
Cambuur
Dordrecht
19:00
:
VVV Venlo
Den Bosch
19:00
:
Willem II
Groningen
19:00
:
FC OSS
Jong AZ
Germany 3. Liga
(1 match)
18:00
:
Arminia Bielefeld
VfB Lubeck
Algeria Ligue 1
(9 matches)
16:00
:
El Bayadh
Khenchela
16:00
:
JS Saoura
US Souf
16:00
:
US Biskra
ES Setif
PS
:
Khenchela
MC Alger
PS
:
Paradou AC
ASO Chlef
PS
:
NC Magra
JS Saoura
PS
:
ES Setif
US Souf
PS
:
JS Kabylie
CS Constantine
PS
:
US Biskra
MC Oran
Angola Girabola
(1 match)
17:00
:
Kabuscorp
1º de Agosto
Armenia Premier League
(1 match)
16:00
:
Ararat
Van
Australia A-League
(1 match)
10:45
:
Brisbane Roar
Adelaide United
Australia New South Wales NPL
(2 matches)
10:30
:
Manly United
NWS Spirit
10:30
:
Sydney II
Sydney United
Australia South Australia NPL
(2 matches)
11:00
:
South Adelaide Panthers
Croydon Kings
11:00
:
Adelaide City
Adelaide United II
Australia Victoria NPL
(1 match)
10:30
:
Melbourne Knights
Oakleigh Cannons
Australia Queensland NPL
(1 match)
11:30
:
Redlands United
WDSC Wolves
Austria Bundesliga
(1 match)
18:30
:
Austria Vienna
SCR Altach
Austria 2. Liga
(3 matches)
17:10
:
SV Lafnitz
Leoben
17:10
:
Ried
SKU Amstetten
17:10
:
SV Kapfenberg
SV Horn
Austria Regionalliga - Ost
(5 matches)
18:00
:
Draßburg
Fach-Donaufeld
18:00
:
Mannsdorf-Großenzersdorf
Mauerwerk
18:30
:
Rapid Wien II
TWL Elektra
18:30
:
Traiskirchen
Favoritner AC
19:00
:
Ardagger
Oberwart / Rotenturm
Austria Regionalliga - Mitte
(7 matches)
17:00
:
Wallern / Marienkirchen
St. Anna
18:00
:
Voitsberg
ASK Klagenfurt
18:00
:
Weiz
WSPG Wels
18:00
:
LASK Juniors
Gurten
18:00
:
Gleisdorf 09
Deutschlandsberger SC
18:00
:
Bad Gleichenberg
Allerheiligen
18:00
:
SK Vorwarts Steyr
Union Vöcklamarkt
Bangladesh Premier League
(2 matches)
10:45
:
Rahmatgonj MFS
Fortis
10:45
:
Sheikh Russel
Abahani
Belarus Premier League
(2 matches)
16:30
:
FC Vitebsk
Bate Borisov
18:30
:
Dinamo Brest
Naftan
Belarus 1. Division
(1 match)
15:30
:
Volna
ABFF U17
Belarus Reserve League
(8 matches)
TD
:
Dinamo Brest Res.
Naftan Res.
TD
:
Gomel Res.
Minsk Res.
TD
:
Torpedo Zhodino Res.
Smorgon Res.
TD
:
Dnepr Mogilev Res.
Dinamo Minsk Res.
TD
:
Vitebsk Res.
BATE Res.
TD
:
Isloch Res.
Neman Grodno Res.
TD
:
Shakhtyor Res.
Slutsk Res.
TD
:
Slavia Res.
Arsenal Res.
Belgium Jupiler Pro League
(1 match)
19:45
:
AS Eupen
Charleroi
Brazil Serie B
(2 matches)
23:00
:
Ituano
Operario-PR
23:00
:
Sport Recife
Vila Nova
Brazil Amapaense
(1 match)
00:00
:
Oratório
Trem
Brazil Goiano U20
(4 matches)
19:30
:
Royal U20
Cerrado EC U20
19:30
:
Guanabara City U20
Itaberai U20
19:30
:
Aparecidense U20
Vila Nova U20
19:30
:
Trindade U20
Aparecida EC U20
Brazil Catarinense U20
(2 matches)
19:00
:
Brusque U20
Internacional SC U20
19:00
:
Joinville U20
Figueirense U20
Brazil Paulista - U20
(33 matches)
19:00
:
Tanabi SP U20
Mirassol U20
19:00
:
Rio Preto U20
Jose Bonifacio EC U20
19:00
:
Fernandopolis U20
Olimpia U20
19:00
:
Francana U20
Inter de Bebedouro U20
19:00
:
Bandeirante U20
Sertãozinho U20
19:00
:
São Carlos U20
Ferroviária U20
19:00
:
XV de Jaú U20
Rio Claro SP U20
19:00
:
Velo Clube U20
CA Taquaritinga U20
19:00
:
Independente SP U20
Inter Limeira U20
19:00
:
XV de Piracicaba U20
Rio Branco U20
19:00
:
Cosmopolitano Sports U20
União São João U20
19:00
:
Itapirense U20
Ponte Preta U20
19:00
:
Guacuano U20
Brasilis U20
19:00
:
Porto Football U20
Aguai U20
19:00
:
Capivariano U20
Guarani U20
19:00
:
Paulinia FU U20
Metropolitano FC U20
19:00
:
União Mogi U20
Taubaté U20
19:00
:
União Suzano U20
São José EC U20
19:00
:
CA Joseense U20
Pinda U20
19:00
:
São Bento U20
Desportivo Brasil U20
19:00
:
Comercial de Tietê U20
Ituano U20
19:00
:
Sfera U20
Elosport U20
19:00
:
Osasco Audax U20
Oeste U20
19:00
:
Referencia U20
GE Osasco U20
19:00
:
Ibrachina U20
Flamengo SP U20
19:00
:
Guarulhos U20
Nacional SP U20
19:00
:
São Caetano U20
Água Santa U20
19:00
:
EC São Bernardo U20
Aster Brasil SP U20
19:00
:
Mauá U20
Jabaquara U20
19:00
:
Santo André U20
Mauaense U20
19:00
:
Marília U20
Presidente Prudente U20
19:00
:
Tupã U20
Novorizontino U20
19:00
:
Gremio Prudente U20
VOCEM U20
Bulgaria First League
(1 match)
18:00
:
Pirin Blagoevgrad
Botev Vratsa
Bulgaria Second League
(1 match)
15:00
:
Marek
Septemvri Sofia
Burkina-Faso Ligue 1
(5 matches)
PS
:
Rahimo
Sporting Cascades
PS
:
ASEC-K
Salitas
PS
:
Majestic
Etoile Filante
PS
:
USFA
RCK
PS
:
SONABEL
Royal
China Super League
(7 matches)
11:00
:
Qingdao Youth Island
Nantong Zhiyun
12:00
:
Sichuan Jiuniu
Qingdao Jonoon
12:35
:
Shijiazhuang Y. J.
Henan Jianye
12:35
:
Changchun Yatai
Meizhou Kejia
12:35
:
Hangzhou Greentown
Beijing Guoan
12:35
:
Wuhan Three Towns
Tianjin Teda
13:00
:
Chengdu Better City
Shandong Luneng
Colombia Primera B
(2 matches)
21:30
:
Depor FC
Tigres FC
22:00
:
Orsomarso
Popayan
Colombia Copa Colombia
(2 matches)
FT
2
:
3
Quindio
Envigado
50
´
0
:
0
Once Caldas
Fortaleza FC
Congo Ligue 1
(2 matches)
15:00
:
Jeunesse Unie de Kintélé
CARA Brazzaville
18:00
:
Étoile du Congo
Nouvelle Génération
Congo-DR Ligue 1
(2 matches)
14:30
:
Blessing
Groupe Bazano
15:00
:
Renaissance
Kuya Sport
Croatia HNL
(1 match)
17:00
:
Istra 1961
NK Slaven Belupo
Croatia First NL
(2 matches)
14:50
:
Jarun
Vukovar
16:00
:
Sesvete
Dubrava Zagreb
Croatia Second NL
(2 matches)
16:00
:
Hrvatski Dragovoljac
Jadran LP
16:00
:
Kustosija
Karlovac 1919
Cyprus 2. Division
(1 match)
15:00
:
Ermis
Xylotympou
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(1 match)
15:30
:
Uničov
Viktoria Otrokovice
Denmark Superliga
(1 match)
18:00
:
Lyngby
Vejle
Denmark 1. Division
(3 matches)
18:00
:
Hillerød
Naestved
18:00
:
B 93
AC Horsens
18:00
:
Kolding IF
Sonderjyske
Denmark 2nd Division - Group 1
(4 matches)
18:00
:
Fremad Amager
HIK
18:00
:
Thisted FC
Skive
18:00
:
Esbjerg
Aarhus Fremad
18:00
:
Nykobing FC
AB Copenhagen
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(3 matches)
18:00
:
Kjellerup
Horsens II
18:00
:
Aarhus Fremad II
Vorup
18:00
:
Hørsholm-Usserød
Allerød
Dominican-Republic Liga Mayor
(1 match)
22:00
:
Vega Real
Atlético Pantoja
Ecuador Liga Pro Serie B
(1 match)
FT
4
:
0
UT Cotopaxi
Cuniburo
El-Salvador Primera Division
(1 match)
02:30
:
Águila
Santa Tecla
Estonia Meistriliiga
(1 match)
17:00
:
Vaprus
Nõmme United
Finland Veikkausliiga
(1 match)
16:00
:
Inter Turku
EIF
Finland Ykkönen
(1 match)
17:00
:
JJK
EPS
Finland Suomen Cup
(2 matches)
17:00
:
TuWe
Musa
17:45
:
Fish United
TPV
Finland Kakkonen - Lohko A
(3 matches)
16:30
:
MyPa
Reipas
17:00
:
Atlantis II
Futura
17:00
:
PPJ
GrIFK
France National 1
(8 matches)
17:30
:
Niort
Martigues
18:30
:
Nancy
Le Mans
18:30
:
Dijon
Chasselay MDA
18:30
:
Versailles
Orleans
18:30
:
Villefranche
Avranches
18:30
:
Chateauroux
Epinal
18:30
:
Cholet
Rouen
18:30
:
Marignane
Sochaux
Gambia GFA League
(1 match)
17:30
:
Real de Banjul
TMT
Georgia Erovnuli Liga
(2 matches)
16:00
:
Kolkheti Poti
Samtredia
17:00
:
Dinamo Tbilisi
Telavi
Germany Regionalliga - Bayern
(3 matches)
18:00
:
Bayreuth
Türkgücü-Ataspor
18:00
:
Memmingen
Greuther Fürth II
18:00
:
Illertissen
Ansbach
Germany Regionalliga - Nord
(3 matches)
18:00
:
Weiche Flensburg
SV Meppen
18:30
:
SV Drochtersen/assel
BW Lohne
18:30
:
Spelle-Venhaus
Hannover 96 II
Germany Regionalliga - Nordost
(3 matches)
18:00
:
Altglienicke
Eilenburg
18:00
:
Hansa Rostock II
BFC Dynamo
18:00
:
BSG Chemie Leipzig
SV Babelsberg 03
Germany Regionalliga - SudWest
(1 match)
18:00
:
Balingen
Barockstadt Fulda-Lehn.
Germany Regionalliga - West
(3 matches)
18:30
:
SSVg Velbert
Wegberg-Beeck
18:30
:
FC Gutersloh
Schalke 04 II
18:30
:
Fortuna Koln
Wuppertaler SV
Germany Oberliga - Bayern Nord
(3 matches)
17:15
:
Fortuna Regensburg
Jahn Regensburg II
17:15
:
Abtswind
Kornburg
18:00
:
1. SC Feucht
Hankofen-Hailing
Ghana Premier League
(8 matches)
TD
:
Aduana Stars
Karela
TD
:
Samartex
Great Olympics
TD
:
Bechem United
Heart of Lions
TD
:
Nations
Bibiani Gold Stars
PS
:
Dreams
Real Tamale
TD
:
Nsoatreman
Bofoakwe Tano
TD
:
Hearts of Oak
Accra Lions
TD
:
Legon Cities
Berekum Chelsea
Gibraltar Premier Division
(1 match)
20:00
:
Mons Calpe
Manchester 62
Guatemala Liga Nacional
(2 matches)
FT
3
:
2
Malacateco
Municipal
03:15
:
Xinabajul
Antigua GFC
Honduras Liga Nacional
(2 matches)
FT
3
:
0
CD Motagua
CD Real Sociedad
45
´
1
:
0
Victoria
CD Marathon
Hungary NB I
(1 match)
19:00
:
Zalaegerszegi TE
Puskas Academy
Indonesia Liga 1
(3 matches)
09:00
:
Persis Solo
Persita
09:00
:
PSIS Semarang
PS TIRA
13:00
:
Cilegon United
Persija
Iran Hazfi Cup
(7 matches)
15:15
:
Mes Kerman
Chadormalu SC
15:30
:
Fajr Sepasi
Gol Gohar
15:45
:
Havadar
Mes Soongoun
15:45
:
Aluminium Arak
Persepolis FC
16:00
:
Tractor Sazi
ZOB Ahan
16:00
:
Malavan
Saipa
17:00
:
Esteghlal Mollasani
Sepahan FC
Iraq Iraqi League
(8 matches)
13:45
:
Al Karkh
Al Zawraa
13:45
:
Al-Qasim
Duhok
16:00
:
Naft Al-Wasat
Naft Maysan
PS
:
Al Hudod
Naft Al-Wasat
PS
:
Naft Maysan
Al-Qasim
PS
:
Al Zawraa
Erbil
PS
:
Zakho
Al Minaa Basra
PS
:
Al Talaba
Naft
Ireland Premier Division
(5 matches)
19:45
:
Drogheda United
Sligo Rovers
19:45
:
Dundalk
Bohemians
19:45
:
Shelbourne
St Patricks Athl.
19:45
:
Waterford
Derry City
20:00
:
Shamrock Rovers
Galway United
Ireland First Division
(4 matches)
18:00
:
Finn Harps
Cork City
19:45
:
Athlone Town
Cobh Ramblers
19:45
:
Bray Wanderers
Kerry
19:45
:
Treaty United
UCD
Israel Liga Leumit
(8 matches)
14:00
:
Hapoel Nazareth Illit
Maccabi Herzliya
14:00
:
Hapoel Ramat HaSharon
Maccabi Kabilio Jaffa
14:00
:
Hapoel Umm al-Fahm
Ironi Tiberias
14:00
:
Bnei Yehuda
Ironi Kiryat Shmona
14:00
:
Sektzia Nes Tziona
Ihud Bnei Shfaram
14:00
:
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ramat Gan
14:00
:
Hapoel Afula
Hapoel Rishon LeZion
14:00
:
Hapoel Acre
Kafr Qasim
Jordan League
(2 matches)
16:00
:
Shabab Al Ordon
Al Wihdat
18:45
:
Al Ramtha
Sahab
Kazakhstan 1. Division
(4 matches)
PS
:
Akzhayik
Arys
10:00
:
Okzhetpes
SD Family
12:00
:
Taraz
Altay
12:00
:
Kyran
Zhetisay
Latvia 1. Liga
(1 match)
17:00
:
Rēzekne FA
Valmiera II
Latvia Virsliga
(1 match)
16:00
:
Metta / LU
Auda
Lebanon Premier League
(1 match)
14:00
:
Racing
Al Nejmeh
Lithuania 1 Lyga
(4 matches)
15:00
:
Be1 NFA
BFA
16:00
:
Nevėžis
Ekranas
16:00
:
Babrungas
Minija
17:00
:
Neptūną Klaipėda
Garliava
Macao Primeira Divisão
(1 match)
14:00
:
CPK
Monte Carlo
Mexico Liga de Expansión MX
(2 matches)
46
´
0
:
0
Cancún
Atlante FC
04:05
:
Mineros de Zacatecas
Leones Negros UDG
Mexico Liga Premier Serie A
(2 matches)
17:00
:
Correcaminos UAT II
Orgullo Reynosa
23:00
:
Tecos
Coras
Mexico U23 League
(2 matches)
16:00
:
Puebla U23
Club America U23
16:00
:
Queretaro U23
U.N.A.M.- Pumas U23
Mongolia Premier League
(1 match)
12:15
:
Deren
Khovd
Morocco Botola Pro
(1 match)
19:00
:
Riadi Salmi
Mouloudia Oujda
New-Zealand National League - Central
(1 match)
08:15
:
North Wellington
Miramar
Nicaragua Primera Division
(1 match)
FT
1
:
0
Diriangén
Walter Ferretti
Nigeria NPFL
(1 match)
16:00
:
Remo Stars
Niger Tornadoes
Northern-Ireland Championship
(6 matches)
19:00
:
Knockbreda
Newington Youth
19:45
:
Portadown
Institute
19:45
:
Ballinamallard United
Ballyclare Comrades
19:45
:
Dergview
Ards
19:45
:
Annagh United
Bangor
19:45
:
Dundela
H&W Welders
Paraguay Division Intermedia
(2 matches)
15:00
:
Sportivo Carapeguá
Rubio NU
22:15
:
Deportivo Santani
Fernando De La Mora
Peru Primera División
(1 match)
21:00
:
Sport Huancayo
Carlos A. Mannucci
Poland Ekstraklasa
(2 matches)
17:00
:
Piast Gliwice
Warta Poznań
19:30
:
Jagiellonia
Pogon Szczecin
Poland I Liga
(1 match)
19:30
:
Wisla Krakow
Podbeskidzie
Poland II Liga - East
(2 matches)
18:30
:
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
19:00
:
Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca
Poland III Liga - Group 1
(1 match)
18:45
:
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
Poland III Liga - Group 2
(1 match)
16:15
:
Pogoń Szczecin II
Świt Skolwin
Poland III Liga - Group 3
(1 match)
14:30
:
Ślęza Wrocław
Carina Gubin
Poland III Liga - Group 4
(1 match)
18:45
:
Wiązownica
Czarni Połaniec
Portugal Júniores U19
(1 match)
11:00
:
Benfica U19
Sporting Braga U19
Romania Liga I
(1 match)
18:00
:
Dinamo Bucuresti
FC Voluntari
Rwanda National Soccer League
(1 match)
14:00
:
Police
Bugesera
Saudi-Arabia Pro League
(3 matches)
16:00
:
Damac
Al Taawon
16:00
:
Al-Hilal Saudi FC
Al-Fateh
19:00
:
Al-Ittihad FC
Al Shabab
Scotland Championship
(1 match)
19:45
:
Airdrie United
Dundee Utd
Serbia Super Liga
(2 matches)
16:00
:
FK Vozdovac
FK Spartak Zdrepceva KRV
18:00
:
Cukaricki
Mladost Lucani
Slovakia Super Liga
(1 match)
16:30
:
Zemplín Michalovce
Dukla Banská Bystrica
Slovenia 2. SNL
(1 match)
16:00
:
Ilirija
Tabor Sežana
South-Africa Premier Soccer League
(2 matches)
18:30
:
Ajax Cape Town
Richards Bay
18:30
:
TS Galaxy
Moroka Swallows
South-Africa 1st Division
(2 matches)
14:00
:
Black Leopards
Orbit College
14:00
:
Pretoria Callies
Upington City
Sweden Ettan - Norra
(1 match)
18:00
:
Örebro Syrianska
AFC Eskilstuna
Sweden Ettan - Södra
(2 matches)
18:00
:
Torslanda
Trollhättan
18:00
:
Angelholms FF
Lund
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(3 matches)
18:00
:
IFK Skövde
Vänersborgs FK
18:00
:
Säffle SK
Herrestads
18:30
:
Kongahälla
Gauthiod
Sweden Division 2 - Norrland
(1 match)
18:00
:
Boden
Kiruna FF
Sweden Division 2 - Södra Svealand
(2 matches)
18:30
:
Sleipner
Nyköping
18:30
:
Nacka Iliria
IFK Eskilstuna
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(1 match)
18:00
:
Landvetter IS
Sävedalen
Switzerland Challenge League
(1 match)
19:15
:
FC Aarau
Bellinzona
Switzerland 1. Liga Promotion
(1 match)
19:15
:
Delémont
Breitenrain
Tajikistan Vysshaya Liga
(2 matches)
12:30
:
Istaravshan
CSKA Pomir
14:00
:
Kuktosh
Barki Tajik
Tanzania Ligi kuu Bara
(2 matches)
16:00
:
Simba
Mtibwa Sugar
18:15
:
Dodoma Jiji
KMC
USA MLS Next Pro
(1 match)
11
´
0
:
0
Tacoma Defiance
San Jose Earthquakes II
Uganda Premier League
(2 matches)
14:00
:
Busoga United
Wakiso Giants
14:00
:
Mbarara City
UPDF
Ukraine Persha Liga
(1 match)
10:30
:
Metal Kharkiv
Kremin
Ukraine U19 League
(3 matches)
10:00
:
Minaj U19
Chornomorets U19
10:00
:
Rukh Vynnyky U19
Veres Rivne U19
11:00
:
Dnipro-1 U19
Dynamo Kyiv U19
United-Arab-Emirates Pro League
(4 matches)
15:05
:
Al Nasr
Al-Ittihad Kalba
15:05
:
Baniyas SC
Hatta SC
17:45
:
Emirates Club
Al Wahda FC
17:45
:
Al-Wasl FC
Al-Jazira
World CONMEBOL Sudamericana
(4 matches)
FT
4
:
2
Fortaleza EC
Boca Juniors
FT
2
:
0
Always Ready
Cesar Vallejo
14
´
1
:
0
Independiente Medellin
Defensa Y Justicia
14
´
0
:
0
Delfin SC
Internacional
World CAF Champions League
(2 matches)
19:00
:
Mamelodi Sundowns
ES Tunis
20:00
:
Al Ahly
TP Mazembe
World CONMEBOL Libertadores
(2 matches)
FT
0
:
2
Barcelona SC
Sao Paulo
FT
3
:
1
Palestino
Millonarios
World AFC U23 Asian Cup
(2 matches)
15:00
:
Uzbekistan U23
Saudi Arabia U23
18:30
:
Iraq U23
Vietnam U23
World CONMEBOL U20 Femenino
(1 match)
22:00
:
Colombia U20 W
Venezuela U20 W
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising