Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Wednesday 08 May 2024
Search
World UEFA Champions League
(1 match)
20:00
:
Real Madrid
Bayern Munich
Turkey Cup
(1 match)
18:30
:
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
England League One
(1 match)
20:00
:
Peterborough
Oxford United
Albania Superliga
(5 matches)
15:00
:
FK Kukesi
Partizani
15:00
:
Skenderbeu Korce
Laci
15:00
:
Tirana
Vllaznia Shkodër
15:00
:
Dinamo Tirana
Egnatia Rrogozhinë
TD
:
Erzeni Shijak
Teuta Durrës
Albania 1st Division
(5 matches)
15:00
:
Kastrioti Krujë
Korabi Peshkopi
15:00
:
Tomori Berat
Lushnja
15:00
:
Besa Kavajë
Flamurtari
15:00
:
Burreli
Apolonia Fier
15:00
:
Luzi 2008
Vora
Angola Girabola
(7 matches)
15:00
:
Santa Rita
Wiliete
15:00
:
São Salvador
Desportivo Huíla
15:00
:
União de Malanje
Kabuscorp
15:00
:
CD Lunda-Sul
Interclube
15:30
:
Académica do Lobito
Recreativo do Libolo
16:00
:
1º de Agosto
Onze Bravos
16:00
:
Petro de Luanda
Sporting de Cabinda
Argentina Primera Nacional
(1 match)
SUS
0
:
0
Patronato
San Miguel
Argentina Copa Argentina
(2 matches)
19:05
:
Arsenal Sarandi
Estudiantes de Rio Cuarto
22:05
:
Colon Santa Fe
Los Andes
Armenia First League
(1 match)
13:00
:
Onor
Ararat II
Australia NNSW League 1
(3 matches)
11:00
:
Singleton Strikers
South Cardiff
11:00
:
Thornton Redbacks
Kahibah
11:00
:
West Wallsend
Belmont Swansea
Austria Regionalliga - Mitte
(1 match)
18:30
:
Wallern / Marienkirchen
WSPG Wels
Bahrain Premier League
(3 matches)
17:00
:
Muharraq
East Riffa
17:00
:
Al Riffa
Al Ahli
17:00
:
Al Shabab
Khalidiya
Bosnia Cup
(1 match)
17:00
:
Zrinjski
Borac Banja Luka
Brazil Serie B
(1 match)
FT
0
:
0
Botafogo SP
Mirassol
Brazil Baiano U20
(2 matches)
19:00
:
Catuense U20
Juazeirense U20
19:00
:
Ypiranga BA U20
Bahia de Feira U20
Brazil Catarinense U20
(1 match)
19:00
:
Brusque U20
Nação U20
Brazil Pernambucano - U20
(1 match)
19:00
:
Petrolina U20
Atletico Torres U20
Brazil Copa Espírito Santo
(1 match)
23:00
:
Porto Vitória
Real Noroeste
Brazil Brasiliense U20
(1 match)
19:00
:
Real Brasília U20
Planaltina U20
Cambodia C-League
(2 matches)
12:00
:
Boeung Ket
Phnom Penh Crown
12:00
:
Svay Rieng
Visakha
Canada Canadian Championship
(1 match)
51
´
0
:
1
Cavalry FC
Vancouver Whitecaps
Colombia Copa Colombia
(1 match)
22:00
:
Envigado
Real Cartagena
Congo-DR Ligue 1
(4 matches)
13:00
:
Céleste
Rangers
14:00
:
TP Mazembe
Dauphins Noirs
15:00
:
Renaissance
Etoile de Kivu
15:30
:
Vita Club
Maniema Union
Costa-Rica Primera División
(3 matches)
56
´
0
:
2
San Carlos
Deportivo Saprissa
13
´
0
:
0
Municipal Liberia
Municipal Grecia
22:00
:
AD Guanacasteca
Perez Zeledon
Cyprus 1. Division
(1 match)
17:00
:
AE Zakakiou
Apollon Limassol
Czech-Republic FNL
(8 matches)
09:30
:
Prostějov
Příbram
09:30
:
Sparta Praha II
Líšeň
16:00
:
Vyškov
Vysočina Jihlava
16:30
:
Táborsko
Opava
16:30
:
Varnsdorf
Hanácká
16:30
:
Chrudim
Dukla Praha
17:00
:
Zbrojovka Brno
Viktoria Žižkov
17:00
:
Vlašim
Sigma Olomouc II
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(1 match)
18:00
:
Nørresundby
Aarhus Fremad II
Denmark Denmark Series - Relegation Round
(1 match)
18:00
:
AB Tårnby
B 1908
Dominican-Republic Liga Mayor
(2 matches)
21:00
:
Delfines Del Este
Cibao
22:00
:
Vega Real
Atlético Pantoja
Ecuador Liga Pro Serie B
(2 matches)
FT
1
:
1
Manta FC
San Antonio
01:00
:
Guayaquil City FC
Cuniburo
Egypt Second League
(8 matches)
14:30
:
Asyut Petrol
Al Nasr Taaden
14:30
:
Makadi
Nogoom El Mostakbal FC
14:30
:
Abu Qair Semad
Itesalat
14:30
:
Proxy
Ghazl El Mehalla
14:30
:
Wadi Degla
Raya Ghazl
14:30
:
El Seka El Hadid
Petrojet
14:30
:
Haras El Hodood
Olympic El Qanah
14:30
:
La Viena FC
Tanta SC
El-Salvador Primera Division
(1 match)
22:00
:
Once Municipal
Alianza
Estonia Cup
(2 matches)
16:00
:
Paide
Kalju Nomme
18:30
:
FC Levadia Tallinn
Viimsi
Faroe-Islands Løgmanssteypid
(1 match)
18:00
:
Vikingur Gota
AB
Finland Suomen Cup
(18 matches)
16:00
:
Atlantis
JäPS
16:00
:
OLS
SJK
16:30
:
Honka
PK-35
16:30
:
SalPa
EIF
16:30
:
Kultsu
FC Lahti
16:30
:
MP II
MP
16:30
:
Vaajakoski
Kooteepee
16:30
:
VIFK
SJK Akatemia
16:30
:
GBK
AC oulu
16:30
:
KaPa Kajaani
JBK
17:00
:
VJS
IF Gnistan
17:00
:
Ilves II
Inter Turku
17:00
:
Reipas
haka
17:30
:
Musa
TPV
18:00
:
EBK
PKKU
18:10
:
Töölön Taisto
KäPa
18:30
:
NJS
EPS
18:45
:
MiPK
PEPO
Finland Kakkonen - Lohko B
(1 match)
16:30
:
SexyPöxyt
Tampere United
Germany Regionalliga - Nord
(3 matches)
17:30
:
Phönix Lübeck
Hamburger SV II
18:00
:
Havelse
Kilia Kiel
18:30
:
Weiche Flensburg
Bremer Sv
Ghana Premier League
(2 matches)
16:00
:
Dreams
Bechem United
16:00
:
Berekum Chelsea
Hearts of Oak
Gibraltar Premier Division
(1 match)
20:00
:
Magpies
Manchester 62
Greece Super League 2
(5 matches)
14:00
:
Giouchtas
Panathinaikos II
14:00
:
Egaleo
Olympiakos Piraeus II
14:00
:
Kozani
PAOK II
14:00
:
Aiolikos
Kampaniakos Chalastra
14:00
:
Iraklis 1908
Anagennisi Karditsas
Iran Azadegan League
(9 matches)
14:45
:
Ario Eslamshahr
Darya Babol
15:00
:
Mes Soongoun
Saipa
15:00
:
Mes Shahr-e Babak
Mes Kerman
15:30
:
Shahre Raz
Fajr Sepasi
15:30
:
Chadormalu SC
Khooshe Talaee Saveh
16:00
:
Kheybar Khorramabad
Shahrdari Astara
16:00
:
Esteghlal Mollasani
Shahin Bandar Ameri
16:00
:
Naft Masjed Soleyman
Damash Gilanian
16:30
:
Pars Jonoubi JAM
Naft Gachsaran
Iraq Iraqi League
(5 matches)
13:45
:
Al Karkh
Erbil
13:45
:
Newroz
Al-Qasim
16:00
:
Naft Al-Janoob
Naft Al-Wasat
18:15
:
Al Najaf
Al Talaba
20:30
:
Al Kahrabaa
Al Shorta
Kenya Super League
(2 matches)
11:00
:
Vihiga United
Rainbow
13:00
:
Kisumu All Stars
Assad
Kyrgyzstan Premier League
(1 match)
12:30
:
Alay
Muras United
Malta FA Trophy
(1 match)
18:00
:
Birkirkara
Sliema Wanderers
Mauritius Mauritian League
(1 match)
15:30
:
Pamplemousses
Grande Riviere Sud Est
Mexico Liga MX
(3 matches)
TD
:
Tigres UANL
Monterrey
TD
:
U.N.A.M. - Pumas
Cruz Azul
TD
:
Pachuca
Club America
Mexico Liga de Expansión MX
(1 match)
TD
:
Atlante FC
Leones Negros UDG
Mexico Liga Premier Serie A
(1 match)
18:00
:
Deportiva Venados
CDS Tampico Madero
Mexico U23 League
(2 matches)
TD
:
Necaxa U23
U.N.A.M.- Pumas U23
TD
:
Atlético San Luis U23
Pachuca U23
Moldova Super Liga
(3 matches)
15:00
:
Floreşti
Saxan
15:00
:
Victoria Bardar
Gagauziya-Oguzsport
15:00
:
Speranța Drochia
Spartanii Selemet
Montenegro Second League
(1 match)
18:00
:
Mladost Lješkopolje
Kom
Montenegro Cup
(2 matches)
15:00
:
Rudar
Buducnost Podgorica
16:00
:
Jezero
Dečić
Morocco Cup
(1 match)
18:00
:
FAR Rabat
CR Khemis Zemamra
New-Zealand National League - Central
(1 match)
08:00
:
Wellington Phoenix II
Island Bay United
Nigeria NPFL
(1 match)
16:00
:
Kwara United
Rivers United
Norway NM Cupen
(7 matches)
17:00
:
Molde
Sarpsborg 08 FF
17:00
:
Lysekloster
KFUM Oslo
17:00
:
Eidsvold
Sandnes ULF
17:00
:
Stabaek
Bryne
17:00
:
Raufoss
Fredrikstad
17:00
:
Valerenga
Ham-Kam
18:05
:
Levanger
Viking
Oman Professional League
(2 matches)
14:45
:
Sur
Ibri
17:30
:
Sohar
Al-Shabab
Philippines PFL
(1 match)
08:00
:
Kaya
Philippine Air Force
Qatar Emir Cup
(1 match)
15:15
:
Al-Gharafa
Al Ahli Doha
Romania Liga II
(2 matches)
15:00
:
Viitorul Şelimbăr
CS Mioveni
15:30
:
Corvinul Hunedoara
Csikszereda
Russia First League
(4 matches)
15:00
:
Alaniya Vladikavkaz
Rodina Moskva
16:00
:
FK Sokol Saratov
Chernomorets
17:00
:
KAMAZ
Enisey
17:30
:
Makhachkala
Khimki
Russia Second League - Group 1
(1 match)
14:30
:
Angust Nazran
Dynamo Makhachkala II
Russia Second League A - Spring Season Silver
(1 match)
14:00
:
Kaluga
Dinamo Bryansk
Saudi-Arabia Division 1
(3 matches)
16:55
:
Al Taraji
Al Jandal
17:40
:
Al Orubah
Al Arabi SC
18:50
:
Al Qaisoma
Al Baten
Serbia Super Liga
(4 matches)
15:00
:
TSC Backa Topola
Radnicki 1923
15:00
:
Napredak
FK Partizan
17:00
:
Vojvodina
Cukaricki
17:30
:
Mladost Lucani
FK Crvena Zvezda
Serbia Prva Liga
(4 matches)
16:00
:
OFK Vršac
Metalac GM
16:00
:
Radnički Novi Beograd
Mladost Novi Sad
18:00
:
Kolubara
Dubočica
18:00
:
Sloboda Uzice
RFK Novi Sad
South-Africa Premier Soccer League
(4 matches)
18:30
:
Stellenbosch
Amazulu
18:30
:
Golden Arrows
Mamelodi Sundowns
18:30
:
Orlando Pirates
Chippa United
18:30
:
Polokwane City
Richards Bay
Sweden Ettan - Norra
(5 matches)
18:00
:
AFC Eskilstuna
Stockholm Internazionale
18:00
:
FBK Karlstad
United Nordic
18:00
:
IF Karlstad
Karlberg
18:30
:
Täby
Hammarby Talang
19:00
:
Örebro Syrianska
Sollentuna
Sweden Ettan - Södra
(2 matches)
17:30
:
ljungSKile SK
Trollhättan
18:00
:
Ariana
Rosengård
Switzerland 1. Liga Promotion
(1 match)
18:30
:
Cham
Rapperswil
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1
(1 match)
19:00
:
Terre Sainte
Lausanne Sport II
Switzerland 1. Liga Classic - Group 3
(1 match)
18:30
:
Gossau
Kreuzlingen
Tanzania Ligi kuu Bara
(2 matches)
14:00
:
Mashujaa
KMC
17:00
:
Young Africans
Kagera Sugar
Tunisia Cup
(1 match)
14:30
:
Kerkennah
ES Tunis
Turkmenistan Ýokary Liga
(3 matches)
TD
:
Köpetdag Aşgabat
Merw
TD
:
Ahal
Arkadag
TD
:
Balkan
Altyn Asyr
USA US Open Cup
(7 matches)
FT
0
:
1
Pittsburgh Riverhounds
FC Tulsa
FT
3
:
0
Atlanta United FC
Charlotte Independence
101
´
3
:
3
Houston Dynamo
Detroit City
84
´
1
:
0
FC Dallas
Memphis 901
13
´
0
:
0
San Jose Earthquakes
Oakland Roots
13
´
0
:
0
Orange County SC
Loudoun United
03:30
:
Sacramento Republic
Monterey Bay
USA USL League One
(1 match)
23:30
:
One Knoxville
Forward Madison
Uganda Premier League
(2 matches)
14:00
:
SC Villa
Wakiso Giants
17:00
:
Vipers
Express
Vietnam V.League 1
(5 matches)
11:00
:
Quang Nam
Công An Nhân Dân
12:00
:
Nam Dinh
Binh Duong
12:00
:
Sanna Khanh Hoa
Hai Phong
12:00
:
Binh Dinh
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
13:15
:
Ho Chi Minh City
Thanh Hóa
World CONMEBOL Sudamericana
(7 matches)
FT
1
:
5
Cesar Vallejo
Independiente Medellin
PS
:
Real Tomayapo
Internacional
87
´
0
:
2
Alianza Petrolera
Cruzeiro
87
´
2
:
1
Sportivo Ameliano
Danubio
16
´
1
:
0
Always Ready
Defensa Y Justicia
23:00
:
Rayo Zuliano
Atletico Paranaense
23:00
:
Sportivo Luqueno
Coquimbo Unido
World CONMEBOL Libertadores
(6 matches)
FT
2
:
2
Club Nacional
River Plate
FT
1
:
0
Palestino
Flamengo
FT
1
:
1
Deportivo Tachira FC
Libertad Asuncion
15
´
0
:
1
Universitario
Junior
PS
:
Huachipato
Gremio
23:00
:
Talleres Cordoba
Barcelona SC
World UEFA Europa Conference League
(1 match)
17:45
:
Club Brugge KV
Fiorentina
World UEFA U17 Championship - Women
(2 matches)
14:30
:
Norway U17 W
France U17
17:30
:
Sweden U17 W
England U17
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising