Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Saturday 27 Apr 2024
Search
England Premier League
(7 matches)
12:30
:
West Ham
Liverpool
15:00
:
Fulham
Crystal Palace
15:00
:
Manchester United
Burnley
15:00
:
Newcastle
Sheffield Utd
15:00
:
Wolves
Luton
17:30
:
Everton
Brentford
20:00
:
Aston Villa
Chelsea
Germany Bundesliga
(5 matches)
14:30
:
Bayern Munich
Eintracht Frankfurt
14:30
:
RB Leipzig
Borussia Dortmund
14:30
:
SC Freiburg
VfL Wolfsburg
14:30
:
FC Augsburg
Werder Bremen
17:30
:
Bayer Leverkusen
VfB Stuttgart
France Ligue 1
(1 match)
20:00
:
Paris Saint Germain
LE Havre
Italy Serie A
(3 matches)
14:00
:
Lecce
Monza
17:00
:
Juventus
AC Milan
19:45
:
Lazio
Verona
Spain La Liga
(4 matches)
13:00
:
Las Palmas
Girona
15:15
:
Almeria
Getafe
17:30
:
Alaves
Celta Vigo
20:00
:
Atletico Madrid
Athletic Club
Portugal Primeira Liga
(4 matches)
15:30
:
Casa Pia
Chaves
15:30
:
Vizela
Rio Ave
18:00
:
Benfica
SC Braga
20:30
:
Guimaraes
Boavista
Turkey Süper Lig
(4 matches)
14:00
:
Kasimpasa
Samsunspor
14:00
:
Sivasspor
Konyaspor
17:00
:
Hatayspor
Istanbul Basaksehir
17:00
:
Fenerbahce
Besiktas
England Championship
(10 matches)
15:00
:
Blackburn
Coventry
15:00
:
Bristol City
Rotherham
15:00
:
Cardiff
Middlesbrough
15:00
:
Huddersfield
Birmingham
15:00
:
Millwall
Plymouth
15:00
:
Sheffield Wednesday
West Brom
15:00
:
Southampton
Stoke City
15:00
:
Watford
Sunderland
15:00
:
Norwich
Swansea
20:00
:
Hull City
Ipswich
France Ligue 2
(9 matches)
14:00
:
Saint Etienne
Caen
18:00
:
Amiens
Estac Troyes
18:00
:
Ajaccio
Quevilly
18:00
:
Annecy
Bastia
18:00
:
PAU
Guingamp
18:00
:
Valenciennes
Grenoble
18:00
:
Laval
Bordeaux
18:00
:
Paris FC
Angers
18:00
:
Concarneau
Rodez
Italy Serie B
(8 matches)
13:00
:
Modena
Sudtirol
13:00
:
Parma
Lecco
13:00
:
Ternana
Ascoli
13:00
:
Brescia
Spezia
15:15
:
Cittadella
Feralpisalo
15:15
:
Cosenza
Bari
15:15
:
Palermo
Reggiana
15:15
:
Sampdoria
Como
Germany 2. Bundesliga
(4 matches)
12:00
:
SC Paderborn 07
SV Elversberg
12:00
:
Holstein Kiel
FC Kaiserslautern
12:00
:
Eintracht Braunschweig
Hamburger SV
19:30
:
FC Schalke 04
Fortuna Dusseldorf
Spain Segunda División
(3 matches)
15:15
:
Leganes
Zaragoza
15:15
:
Burgos
Amorebieta
17:30
:
Elche
Espanyol
Portugal Segunda Liga
(3 matches)
11:00
:
Mafra
Oliveirense
14:00
:
Maritimo
Feirense
15:30
:
Leixoes
Vilaverdense
England League One
(12 matches)
12:30
:
Barnsley
Northampton
12:30
:
Derby
Carlisle
12:30
:
Exeter City
Oxford United
12:30
:
Fleetwood Town
Burton Albion
12:30
:
Peterborough
Bolton
12:30
:
Port Vale
Cambridge United
12:30
:
Reading
Blackpool
12:30
:
Shrewsbury
Leyton Orient
12:30
:
Stevenage
Cheltenham
12:30
:
Wigan
Bristol Rovers
12:30
:
Wycombe
Charlton
12:30
:
Lincoln
Portsmouth
Germany 3. Liga
(6 matches)
13:00
:
MSV Duisburg
SV Sandhausen
13:00
:
Jahn Regensburg
Dynamo Dresden
13:00
:
FC Saarbrücken
Hallescher FC
13:00
:
Borussia Dortmund II
Erzgebirge AUE
13:00
:
FC Viktoria Koln
Preussen Munster
15:30
:
Verl
Waldhof Mannheim
Scotland Premiership
(4 matches)
15:00
:
Kilmarnock
Heart OF Midlothian
15:00
:
Aberdeen
Motherwell
15:00
:
Livingston
Ross County
15:00
:
ST Johnstone
Hibernian
Albania Superliga
(2 matches)
17:00
:
Dinamo Tirana
Laci
17:00
:
Skenderbeu Korce
Erzeni Shijak
Algeria Ligue 1
(3 matches)
16:00
:
ASO Chlef
NC Magra
16:00
:
Ben Aknoun
JS Kabylie
20:00
:
MC Alger
Paradou AC
Algeria Ligue 2
(16 matches)
15:00
:
HB Chelghoum Laïd
MSP Batna
15:00
:
Oued Akbou
Usm El Harrach
15:00
:
CA Batna
AS AIN Mlila
15:00
:
E Sour El-Ghozlane
IB Khémis El Khechna
15:00
:
JS Bordj Ménaïel
MO Constantine
15:00
:
Oued Magrane
El Eulma
15:00
:
USM Annaba
Teleghma
15:00
:
Khroub
RB Ouargla
15:00
:
RC Arba
Koléa
15:00
:
CR Méchria
Hussein Dey
15:00
:
RC Kouba
Tiaret
15:00
:
Wa Boufarik
SKAF Khémis Mélina
15:00
:
Oued Sly
WA Mostaganem
15:00
:
GC Mascara
Ghir Abadla
15:00
:
ASM Oran
Témouchent
15:00
:
Mostaganem
Olympique Medea
Andorra 1a Divisió
(1 match)
19:30
:
Esperança dAndorra
Carroi
Angola Girabola
(4 matches)
15:00
:
Recreativo do Libolo
Sagrada Esperança
15:00
:
CD Lunda-Sul
Petro de Luanda
15:30
:
Interclube
União de Malanje
16:00
:
Desportivo Huíla
Onze Bravos
Argentina Primera Nacional
(6 matches)
18:30
:
Tristan Suarez
CA Estudiantes
19:30
:
Almagro
Almirante Brown
TD
:
Gimnasia Jujuy
Deportivo Maipu
20:35
:
Patronato
Talleres Remedios
22:00
:
Nueva Chicago
Atletico Mitre
22:40
:
Agropecuario
San Martin Tucuman
Argentina Primera B Metropolitana
(7 matches)
12
´
0
:
0
Excursionistas
Deportivo Merlo
19:30
:
San Martín Burzaco
Canuelas
19:30
:
UAI Urquiza
Los Andes
19:30
:
Dock Sud
Fénix
19:30
:
Villa San Carlos
Deportivo Armenio
19:30
:
Sportivo Italiano
Comunicaciones
19:30
:
Argentino de Merlo
Liniers
Argentina Torneo Promocional Amateur
(7 matches)
19:30
:
Juventud de Bernal
SAT Moreno
19:30
:
Provincial
Belgrano Zarate
19:30
:
Atletico Pilar
Ezeiza
21:00
:
Defensores Glew
Deportivo Metalurgico
21:00
:
Estrella de Berisso
Everton La Plata
21:00
:
Nautico Hacoaj
Barrancas UMET
21:00
:
Deportivo Camioneros
Estrella Del Sur
Armenia Premier League
(2 matches)
13:00
:
West Armenia
Ararat-Armenia
16:00
:
Shirak
Artsakh
Armenia First League
(2 matches)
13:00
:
Mika
Andranik
13:00
:
BKMA II
Syunik
Australia A-League
(3 matches)
08:15
:
Wellington Phoenix
Macarthur
08:15
:
Newcastle Jets
Central Coast Mariners
10:45
:
Melbourne Victory
Western Sydney Wanderers
Australia Capital Territory NPL
(2 matches)
06:00
:
Cooma Tigers FC
Canberra Olympic
06:00
:
OConnor Knights
Yoogali CT
Australia New South Wales NPL
(2 matches)
10:00
:
Marconi Stallions
St. George Saints
10:00
:
Hills Brumbies
St George City FA
Australia South Australia NPL
(3 matches)
06:30
:
Adelaide Raiders
Para Hills Knights
08:30
:
Adelaide Comets
Modbury Jets
09:30
:
Adelaide Olympic
MetroStars
Australia Victoria NPL
(6 matches)
06:00
:
Avondale
Green Gully
06:00
:
Moreland City
Altona Magic
06:00
:
Manningham United Blues
Dandenong City
06:00
:
Dandenong Thunder
St. Albans Saints
08:00
:
Port Melbourne
South Melbourne
10:00
:
Hume City
Heidelberg United
Australia Northern NSW NPL
(3 matches)
05:30
:
Lambton Jaffas
Valentine
07:00
:
Lake Macquarie
Edgeworth Eagles
07:30
:
Maitland
Cooks Hill United
Australia Queensland NPL
(1 match)
10:30
:
Moreton City Excelsior
Gold Coast Knights
Australia NNSW League 1
(3 matches)
05:30
:
Cessnock City Hornets
Thornton Redbacks
05:30
:
West Wallsend
Wallsend Red Devils
07:00
:
Belmont Swansea
Singleton Strikers
Australia Capital Territory NPL 2
(4 matches)
06:00
:
Queanbeyan City
Belconnen United
06:00
:
Canberra White Eagles
Brindabella
06:00
:
Canberra Juventus
Wagga City Wanderers
06:15
:
ANU
Woden Vellet
Austria Bundesliga
(2 matches)
16:00
:
Wolfsberger AC
FC BW Linz
16:00
:
WSG Wattens
Austria Lustenau
Austria 2. Liga
(4 matches)
13:15
:
Floridsdorfer AC
First Vienna
13:30
:
Admira Wacker
FC Liefering
13:30
:
Sturm Graz II
Dornbirn
13:30
:
Schwarz-Weiß Bregenz
Grazer AK
Austria Regionalliga - Ost
(2 matches)
15:00
:
Wiener Viktoria
Neusiedl
16:30
:
Leobendorf
Wiener SC
Austria Regionalliga - Mitte
(1 match)
14:00
:
Ried II
Wolfsberger AC II
Austria Regionalliga - West
(8 matches)
12:30
:
Bischofshofen
SVG Reichenau
13:00
:
Kufstein
Imst
13:30
:
Wals-Grünau
Wolfurt
15:00
:
Rot-Weiß Rankweil
Austria Salzburg
15:00
:
Röthis
TSV St. Johann
16:00
:
Silz / Mötz
Pinzgau Saalfelden
16:00
:
Hohenems
Rheindorf Altach II
17:00
:
Schwaz
Dornbirner SV
Azerbaidjan Premyer Liqa
(1 match)
15:00
:
Sabah FA
Səbail
Bahrain Premier League
(3 matches)
17:00
:
Muharraq
Al Hala
17:00
:
Al Shabab
East Riffa
17:00
:
Al Riffa
Sitra
Bangladesh Premier League
(3 matches)
10:45
:
Mohammedan Dhaka
Bangladesh Police
10:45
:
Brothers Union
Abahani Chittagong
12:45
:
Bashundhara Kings
Sheikh Jamal
Belarus Premier League
(3 matches)
14:00
:
FC Isloch Minsk R.
Neman
16:00
:
Torpedo Zhodino
Smorgon
18:15
:
FC Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
Belarus 1. Division
(4 matches)
12:00
:
Shakhtyor Petrikov
BATE II
13:00
:
Niva
Slonim
14:00
:
Baranovichi
Lida
15:30
:
FC Energetik-Bgu Minsk
Belshina
Belgium Jupiler Pro League
(3 matches)
15:00
:
KV Mechelen
OH Leuven
17:15
:
Standard Liege
St. Truiden
19:45
:
Gent
KVC Westerlo
Belgium Challenger Pro League
(2 matches)
15:00
:
Patro Eisden
Deinze
19:00
:
Zulte Waregem
Lommel United
Bosnia Premijer Liga
(2 matches)
12:30
:
Sloga Doboj
Zvijezda 09
15:00
:
GOŠK Gabela
Zeljeznicar Sarajevo
Bosnia 1st League - RS
(7 matches)
15:30
:
Famos Vojkovići
Velež Nevesinje
15:30
:
BSK Banja Luka
FK Romanija Pale
15:30
:
Laktaši
Rudar Prijedor
15:30
:
Leotar
Slavija
15:30
:
Drina Zvornik
Modriča
15:30
:
Borac Kozarska Dubica
Kozara Gradiška
15:30
:
Sloboda Mrkonjić Grad
Željezničar Banja Luka
Brazil Serie A
(2 matches)
20:00
:
Vasco DA Gama
Criciuma
22:30
:
Cuiaba
Atletico-MG
Brazil Serie B
(5 matches)
64
´
0
:
1
Avai
Santos
23
´
0
:
0
Guarani Campinas
Chapecoense-sc
21:00
:
CRB
Amazonas
21:00
:
Paysandu
Botafogo SP
22:00
:
America Mineiro
Novorizontino
Brazil Serie C
(4 matches)
21:00
:
Sampaio Correa
Figueirense
21:00
:
ABC
Nautico Recife
23:00
:
São Bernardo
Tombense
23:30
:
Athletic Club
remo
Brazil Serie D
(19 matches)
19:00
:
Santa Cruz RN
Treze
19:00
:
Iporá
União Rondonópolis
19:30
:
Avenida
Cascavel
20:00
:
Democrata SL
Nova Iguaçu
20:00
:
Manauara
Rio Branco
20:00
:
River AC
Águia de Marabá
20:00
:
Uniclinic Atletico Clube
Potiguar Mossoró
20:00
:
Sergipe
ASA
20:00
:
Petrolina
Jacuipense
20:00
:
Juazeirense
AO Itabaiana
20:00
:
Capital
Real FC
20:00
:
Serra Talhada
Audax Rio
20:00
:
Inter De Limeira
Pouso Alegre
20:00
:
CAP
Água Santa
22:00
:
Princesa Solimões
Sao Raimundo
22:00
:
São José EC
Costa Rica
22:00
:
Cianorte
Hercílio Luz
22:30
:
Portuguesa RJ
Ipatinga
23:00
:
CSE
Retrô
Brazil Goiano U20
(1 match)
19:30
:
Goiás U20
Guapo M19 U20
Brazil Paranaense U20
(12 matches)
19:30
:
Iraty U20
Operário PR U20
19:30
:
Patriotas U20
Rio Branco PR U20
19:30
:
Paraná U20
Apucarana Sports U20
19:30
:
Batel U20
Cambé U20
19:30
:
Prudentópolis U20
Rolândia U20
19:30
:
Andraus Brasil U20
Coritiba U20
19:30
:
Araucaria U20
Hope Internacional U20
19:30
:
Cascavel U20
Azuriz U20
19:30
:
Athletico PR U20
Arapongas U20
19:30
:
Independente FSJ U20
Londrina U20
19:30
:
AA Iguacu U20
Cianorte U20
19:30
:
Campo Mourao U20
Gremio Maringa U20
Brazil Baiano U20
(7 matches)
13:00
:
Catuense U20
Ypiranga BA U20
13:00
:
Bahia de Feira U20
Bahia U20
19:00
:
Jacobina U20
Camaçariense U20
19:00
:
Estrela De Marco U20
SSA U20
19:00
:
Jequie U20
Barcelona BA U20
19:00
:
Itabuna EC U20
Grapiuna U20
19:00
:
Juazeirense U20
Atlético Alagoinhas U20
Brazil Catarinense U20
(3 matches)
19:00
:
Marcilio Dias U20
Chapecoense U20
19:00
:
Avaí U20
Criciuma U20
19:00
:
Hercílio Luz U20
Barra SC U20
Brazil Paulista - U20
(5 matches)
19:00
:
Comercial U20
Botafogo SP U20
19:00
:
Clube Vital U20
São Paulo U20
19:00
:
Portuguesa U20
Palmeiras U20
19:00
:
Juventus U20
Corinthians U20
19:00
:
Portuguesa Santista U20
Santos U20
Brazil Pernambucano - U20
(7 matches)
19:00
:
Jaguar U20
CA Porto U20
19:00
:
Nautico U20
Sete de Setembro U20
19:00
:
Aguia FC U20
Santa Cruz U20
19:00
:
Retrô U20
Belo Jardim U20
19:00
:
Sport Recife U20
Centro Limoeirense U20
20:00
:
Ipojuca U20
America PE U20
20:00
:
Petrolina U20
Atletico Torres U20
Bulgaria First League
(2 matches)
14:15
:
CSKA Sofia
Levski Sofia
17:00
:
Botev Plovdiv
Slavia Sofia
Bulgaria Second League
(8 matches)
11:15
:
Spartak Varna
Montana
15:00
:
Dunav Ruse
Dobrudzha
15:00
:
Maritsa Plovdiv
Strumska Slava
15:00
:
Belasitsa
Chernomorets Balchik
15:00
:
Bdin
Litex
15:00
:
Chernomorets 1919 Burgas
Ludogorets II
15:00
:
Yantra 2019
Spartak Pleven
15:00
:
Sportist Svoge
CSKA 1948 Sofia II
Burkina-Faso Ligue 1
(6 matches)
PS
:
Douanes
Vitesse
PS
:
ASFB
ASFA-Yennenga
TD
:
RCK
Rahimo
TD
:
Sporting Cascades
ASEC-K
TD
:
RC Bobo-Dioulasso
Salitas
TD
:
Etoile Filante
Douanes
Burundi Ligue A
(8 matches)
TD
:
Tigre Noir
Magara Young Boys
TD
:
Inter Star
Telaviv
TD
:
VitalO
Moso Sugar
TD
:
Musongati
Rukinzo
TD
:
Flambeau du Centre
Le Messager Ngozi
TD
:
Kayanza United
Bumamuru
TD
:
Lydia Ludic
Olympic Star
TD
:
Dynamik
Aigle Noir
Canada Canadian Premier League
(3 matches)
60
´
0
:
0
York United
Vancouver FC
18:00
:
HFX Wanderers FC
Atlético Ottawa
21:00
:
Forge
Valour
Chile Primera División
(3 matches)
64
´
1
:
1
OHiggins
Union Espanola
20:00
:
Deportes Copiapo
U. Catolica
22:30
:
Nublense
Cobreloa
Chile Primera B
(3 matches)
20:00
:
Deportes Santa Cruz
Antofagasta
22:30
:
Santiago Morning
Universidad de Concepcion
22:30
:
Curico Unido
Deportes Temuco
Chile Copa Chile
(4 matches)
17:00
:
Unión Compañías
Municipal Salamanca
17:00
:
Deportes Quillón
Constitución Unido
17:30
:
Juan Fernández
Santiago Wanderers
21:00
:
Chimbarongo
Santiago City
Chile Segunda División
(4 matches)
64
´
0
:
0
San Antonio Unido
Fernández Vial
17:00
:
Concón National
Trasandino
20:00
:
Linares Unido
Provincial Ovalle
23:00
:
Concepción
D. Melipilla
China Super League
(1 match)
12:35
:
SHANGHAI SIPG
Shanghai Shenhua
China League One
(4 matches)
08:30
:
Suzhou Dongwu
Guangzhou Evergrande FC
08:30
:
Jiangxi Liansheng
Qingdao Red Lions
12:30
:
Guangxi Baoyun
Dongguan United
12:30
:
Yunnan Yukun
Chongqing Tongliang Long
China League Two
(4 matches)
08:00
:
Dalian Huayi
Hubei Chufeng Heli
08:00
:
BIT
Shandong Taishan II
12:30
:
Nantong Haimen Codion
Langfang Glory City
12:30
:
Shaanxi Union
Taian Tiankuang
Colombia Primera B
(3 matches)
01:40
:
Barranquilla
Real Soacha
21:00
:
Bogota FC
Leones FC
21:30
:
Cucuta
Cortulua
Congo Ligue 1
(2 matches)
15:00
:
Vegas
Kondzo
18:00
:
JS Talangaï
Diables Noirs
Congo-DR Ligue 1
(2 matches)
13:30
:
Etoile de Kivu
Rangers
15:30
:
Motema Pembe
Céleste
Costa-Rica Primera División
(3 matches)
03:00
:
CS Cartagines
Perez Zeledon
22:00
:
Municipal Grecia
Santos DE Guapiles
22:00
:
Puntarenas FC
San Carlos
Croatia HNL
(2 matches)
16:00
:
NK Varazdin
Dinamo Zagreb
18:10
:
HNK Hajduk Split
Rudes
Croatia First NL
(3 matches)
13:50
:
Orijent 1919
Croatia Zmijavci
16:00
:
Solin
Zrinski Jurjevac
16:00
:
Bsk Bijelo Brdo
HNK Cibalia
Croatia Second NL
(6 matches)
16:00
:
Opatija
Grobničan Čavle
16:00
:
Mladost Ždralovi
Dugo Selo
16:00
:
Križevci
Trnje
16:00
:
Marsonia
Krk
16:00
:
Belišće
Hrvace
16:00
:
Jadran Poreč
Bjelovar
Cyprus 1. Division
(1 match)
17:00
:
Nea Salamis
Ethnikos Achna
Cyprus 2. Division
(6 matches)
14:00
:
Ayia Napa
Omonia 29is Maiou
14:00
:
Omonia Aradippou
Digenis Ypsonas
15:00
:
MEAP Nisou
PAEEK
15:00
:
Digenis Morphou
Akritas
15:00
:
Olympiakos
Peyia
15:00
:
Enosis
ASIL Lysi
Czech-Republic FNL
(7 matches)
09:15
:
Chrudim
Příbram
09:15
:
Vyškov
Varnsdorf
09:30
:
Prostějov
Vysočina Jihlava
13:00
:
Dukla Praha
Sigma Olomouc II
16:00
:
Táborsko
Líšeň
16:00
:
Vlašim
Hanácká
17:00
:
Zbrojovka Brno
Opava
Czech-Republic 3. liga - CFL A
(4 matches)
09:15
:
Loko Vltavín
Přeštice
09:30
:
České Budějovice II
Povltava FA
09:30
:
Králův Dvůr
Viktoria Plzeň II
16:00
:
Jiskra Domažlice
Bohemians 1905 II
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(5 matches)
09:15
:
Třinec
Start Brno
15:00
:
Hodonín
Slovan Rosice
15:00
:
Frýdek-Místek
Zlín II
15:00
:
Uherský Brod
Hranice
15:00
:
Frýdlant
Hlučín
Czech-Republic 3. liga - CFL B
(6 matches)
09:15
:
Jablonec II
Chlumec nad Cidlinou
09:30
:
Kolín
Hradec Králové II
10:00
:
Pardubice II
Teplice II
14:00
:
Baník Souš
Sokol Brozany
16:00
:
Ústí nad Labem
Slovan Velvary
16:00
:
Sokol Živanice
Arsenal Česká Lípa
Denmark 2nd Division - Group 1
(2 matches)
12:45
:
FA 2000
Brabrand
13:00
:
Middelfart
Roskilde
Denmark 3. Division
(5 matches)
12:00
:
Holbæk B&I
Næsby
12:00
:
Ishøj
Frem
12:00
:
Vejgaard B
Lyseng
13:00
:
SfB-Oure
Silkeborg KFUM
13:00
:
Holstebro
Vanløse
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(7 matches)
11:00
:
Glostrup
Tårnby FF
12:00
:
Odder
OKS
12:00
:
Karlslunde
Sundby
12:00
:
Frederikssund
Gørslev
12:30
:
Nørresundby
Marienlyst
12:30
:
Viby
B 1909
13:00
:
Skjold Sæby
Brønshøj
Denmark Denmark Series - Relegation Round
(9 matches)
12:00
:
Greve
VB 1968
12:00
:
B 1913
AaB II
12:00
:
Tarup-Paarup
VRI
12:00
:
Dalum
Ringkøbing
12:30
:
KFUM Roskilde
Ringsted
13:00
:
Næstved II
Slagelse B&I
13:00
:
Herlev
B 1908
13:00
:
Hedensted
Varde
13:00
:
Fjordager
Hobro II
Dominican-Republic Liga Mayor
(2 matches)
PS
:
Moca
Universidad O&M
23:00
:
San Cristóbal
Atlántico
Ecuador Liga Pro
(3 matches)
24
´
3
:
0
Deportivo Cuenca
Mushuc Runa SC
19:00
:
Universidad Catolica
Cumbayá
21:30
:
Libertad
Orense SC
Egypt Premier League
(2 matches)
15:00
:
Baladiyyat Al Mehalla
Masr
18:00
:
El Gouna FC
Al Ittihad
England League Two
(12 matches)
15:00
:
AFC Wimbledon
Walsall
15:00
:
Accrington ST
Tranmere
15:00
:
Barrow
Mansfield Town
15:00
:
Bradford
Newport County
15:00
:
Colchester
Crewe
15:00
:
Crawley Town
Grimsby
15:00
:
Forest Green
Notts County
15:00
:
Gillingham
Doncaster
15:00
:
Milton Keynes Dons
Sutton Utd
15:00
:
Salford City
Harrogate Town
15:00
:
Swindon Town
Morecambe
15:00
:
Wrexham
Stockport County
England National League
(1 match)
17:30
:
Barnet
Solihull Moors
England Non League Premier - Isthmian
(11 matches)
15:00
:
Billericay Town
Margate
15:00
:
Bognor Regis Town
Folkestone Invicta
15:00
:
Canvey Island
Hastings United
15:00
:
Dulwich Hamlet
Cray Wanderers
15:00
:
Enfield Town
Chatham Town
15:00
:
Haringey Borough
Lewes
15:00
:
Hashtag United
Cheshunt
15:00
:
AFC Hornchurch
Kingstonian
15:00
:
Horsham
Concord Rangers
15:00
:
Whitehawk
Potters Bar Town
15:00
:
Wingate & Finchley
Carshalton Athletic
England Non League Premier - Northern
(11 matches)
15:00
:
Ashton United
Marine
15:00
:
Atherton Collieries
Worksop Town
15:00
:
Basford United
Bamber Bridge
15:00
:
United of Manchester
Lancaster City
15:00
:
Gainsborough Trinity
Radcliffe
CAN
:
Marske United
Hyde United
15:00
:
Matlock Town
Bradford (Park Avenue)
15:00
:
Morpeth Town
Stafford Rangers
15:00
:
Rylands
Ilkeston Town
15:00
:
Whitby Town
Macclesfield
15:00
:
Workington
Guiseley AFC
England Non League Premier - Southern South
(11 matches)
15:00
:
Beaconsfield Town
Plymouth Parkway
15:00
:
Bracknell Town
Hayes & Yeading United
15:00
:
Didcot Town
Hendon
15:00
:
Dorchester Town
AFC Totton
15:00
:
Gosport Borough
Chesham United
15:00
:
Hungerford Town
Basingstoke Town
15:00
:
Merthyr Town
Harrow Borough
15:00
:
Salisbury
Hanwell Town
15:00
:
Swindon Supermarine
Winchester City
15:00
:
Tiverton Town
Sholing
15:00
:
Walton & Hersham
Poole Town
England Non League Premier - Southern Central
(11 matches)
15:00
:
Bromsgrove Sporting
Barwell
15:00
:
Coalville Town
AFC Telford United
15:00
:
Hitchin Town
Stourbridge
15:00
:
Leamington
AFC Sudbury
15:00
:
Long Eaton United
Leiston
15:00
:
Mickleover Sports
Stamford
CAN
:
Nuneaton Town
Kettering Town
15:00
:
Redditch United
Needham Market
15:00
:
Royston Town
Stratford Town
15:00
:
St Ives Town
Alvechurch
15:00
:
Berkhamsted
Halesowen Town
England Non League Div One - Northern East
(10 matches)
15:00
:
Ashington AFC
North Ferriby
15:00
:
Belper Town
Stockton Town
15:00
:
Brighouse Town
Carlton Town
15:00
:
Consett
Bridlington Town
15:00
:
Grimsby Borough
Liversedge
15:00
:
Newton Aycliffe
Pontefract Collieries
15:00
:
Ossett United
Cleethorpes Town
15:00
:
Sheffield
Hebburn Town
15:00
:
Stocksbridge Park Steels
Dunston UTS
15:00
:
Winterton Rangers
Grantham Town
England Non League Div One - Southern Central
(9 matches)
15:00
:
AFC Dunstable
Barton Rovers
15:00
:
Aylesbury United
Biggleswade
15:00
:
Bedford Town
North Leigh
15:00
:
Biggleswade Town
Ware
15:00
:
Cirencester Town
Welwyn Garden City
15:00
:
Hadley
AFC Kempston Rovers
15:00
:
Kidlington
Hertford Town
15:00
:
Stotfold
Leighton Town
15:00
:
Waltham Abbey
Thame United
England National League - North - Play-offs
(1 match)
15:00
:
Scunthorpe
Boston United
England National League - South - Play-offs
(1 match)
15:00
:
Chelmsford City
Braintree
Estonia Esiliiga A
(3 matches)
10:30
:
Laagri
Elva
10:30
:
Viimsi
Paide II
17:00
:
FC Tallinn
FCI Levadia II
Estonia Meistriliiga
(2 matches)
12:30
:
Tallinna Kalev
Kalju Nomme
15:00
:
Kuressaare
Flora Tallinn
Faroe-Islands 1. Deild
(5 matches)
TD
:
HB II
KÍ II
TD
:
NSÍ II
AB
TD
:
B71
Hoyvík
TD
:
TB
Suduroy
TD
:
B36 II
Víkingur II
Fiji National Football League
(2 matches)
03:00
:
Labasa
Ba
08:00
:
Rewa
Nadi
Finland Veikkausliiga
(3 matches)
13:00
:
haka
HJK helsinki
15:00
:
FC Lahti
KuPS
16:30
:
AC oulu
vaasa PS
Finland Ykkönen
(2 matches)
14:00
:
FC jazz
KuPS Akatemia
15:00
:
Atlantis
Rops
Finland Kakkonen - Lohko A
(1 match)
15:00
:
PEPO
NJS
Finland Kakkonen - Lohko C
(4 matches)
14:00
:
GBK
OPS Oulu
15:00
:
TP-47
OTP
16:30
:
JPS
Kuopion Elo
17:00
:
JS Hercules
SJK-juniorit
France National 3 - Group G
(7 matches)
15:00
:
Lens II
Vimy
16:00
:
Croix Football IC
Chantilly
17:00
:
Lille II
St Ouen lAumône
17:00
:
Le Pays du Valois
Compiègne
17:00
:
Drancy
Valenciennes II
17:00
:
Entente S St Gratien
Olympique Marcquois
17:30
:
Pays de Cassel
Saint-Amand
Gambia GFA League
(1 match)
17:30
:
Team Rhino
Bombada
Georgia Erovnuli Liga 2
(5 matches)
13:00
:
Kolkheti Khobi
Spaeri
13:00
:
Rustavi
WIT Georgia
13:30
:
Sioni
Dinamo Tbilisi II
16:00
:
Lokomotivi Tbilisi
Gareji
17:00
:
Shturmi
Aragvi Dusheti
Georgia Erovnuli Liga
(3 matches)
16:00
:
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
17:00
:
Dila
Samgurali
18:00
:
Dinamo Batumi
Gagra
Germany Regionalliga - Bayern
(5 matches)
13:00
:
Bayern München II
Viktoria Aschaffenburg
13:00
:
FC Schweinfurt 05
Aubstadt
13:00
:
Nürnberg II
FC Wurzburger Kickers
13:00
:
Schalding-Heining
Wacker Burghausen
13:00
:
Vilzing
Eintracht Bamberg
Germany Regionalliga - Nord
(3 matches)
12:00
:
Hamburger SV II
Havelse
12:00
:
Holstein Kiel II
St. Pauli II
16:00
:
VfB Oldenburg
SSV Jeddeloh
Germany Regionalliga - Nordost
(3 matches)
12:00
:
Chemnitzer FC
ZFC Meuselwitz
12:00
:
Rot-weiss Erfurt
Luckenwalde
15:00
:
Energie Cottbus
Lokomotive Leipzig
Germany Regionalliga - SudWest
(7 matches)
13:00
:
Hoffenheim II
Schott Mainz
13:00
:
TuS Koblenz
Kickers Offenbach
13:00
:
Hessen Kassel
FC 08 Homburg
13:00
:
FSV Mainz 05 II
SGV Freiberg
13:00
:
TSV Steinbach
FC Astoria Walldorf
13:00
:
Stuttgarter Kickers
Stuttgart II
13:00
:
Eintracht Frankfurt II
Bahlinger SC
Germany Regionalliga - West
(4 matches)
13:00
:
Rot Weiss Ahlen
Düren Merzenich
13:00
:
Alemannia Aachen
FC Bocholt
13:00
:
Wiedenbrück
Paderborn II
13:00
:
Rot-weiss Oberhausen
SV Rodinghausen
Germany Oberliga - Bayern Nord
(6 matches)
13:30
:
Coburg
Ingolstadt II
14:00
:
Bayern Hof
Gebenbach
14:00
:
Donaustauf
ATSV Erlangen
14:00
:
ASV Neumarkt
Cham
16:00
:
Eltersdorf
Neudrossenfeld
16:00
:
Ammerthal
Würzburger FV
Germany Oberliga - Bayern Süd
(7 matches)
13:00
:
1860 München II
Rain / Lech
13:00
:
Dachau
Heimstetten
13:00
:
Landsberg
Ismaning
13:00
:
Deisenhofen
Erlbach
13:00
:
Kottern
Schwaben Augsburg
14:00
:
Gundelfingen
Pipinsried
14:30
:
Nordlingen
Sonthofen
Ghana Premier League
(1 match)
16:00
:
Medeama
Asante Kotoko
Gibraltar Premier Division
(1 match)
18:30
:
Lincoln Red Imps FC
Europa Point
Greece Super League 1
(4 matches)
18:00
:
Asteras Tripolis
OFI
18:00
:
Volos NFC
Panserraikos
18:00
:
Kifisia
PAS Giannina
18:00
:
Panetolikos
Atromitos
Greece Super League 2
(2 matches)
14:00
:
Diagoras
Panathinaikos II
14:00
:
Larisa
AEK Athens II
Guatemala Liga Nacional
(2 matches)
19:00
:
Cobán Imperial
Comunicaciones
22:00
:
Mixco
Achuapa
Guinea Ligue 1
(2 matches)
17:00
:
Horoya
Flamme Olympique
17:00
:
Renaissance
Kaloum Star
Hong-Kong Premier League
(1 match)
08:00
:
Southern District
Warriors
Hungary NB I
(3 matches)
13:30
:
Paks
Mezokovesd-zsory
16:00
:
Diosgyori VTK
Kecskeméti TE
18:30
:
Debreceni VSC
Ujpest
Iraq Iraqi League
(3 matches)
16:00
:
Naft Al-Janoob
Al Najaf
PS
:
Newroz
Naft Al-Janoob
18:15
:
Baghdad
Al Hudod
Ireland First Division
(1 match)
19:30
:
Longford Town
Wexford
Israel Ligat Haal
(5 matches)
15:00
:
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Tel Aviv
15:30
:
Hapoel Katamon
Hapoel Hadera
16:00
:
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Netanya
18:00
:
Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem
18:00
:
Ashdod
Hapoel Petah Tikva
Italy Serie C - Girone C
(10 matches)
17:30
:
SS Monopoli
Messina
17:30
:
Catania
Benevento
17:30
:
Avellino
Crotone
17:30
:
Monterosi
Foggia
17:30
:
Audace Cerignola
Giugliano
17:30
:
Juve Stabia
AZ Picerno
17:30
:
Latina
Taranto
17:30
:
Brindisi
Turris
17:30
:
Potenza
Virtus Francavilla
17:30
:
Casertana
Sorrento
Japan J1 League
(5 matches)
05:00
:
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
06:00
:
Albirex Niigata
FC Tokyo
06:00
:
Jubilo Iwata
Machida Zelvia
06:00
:
Vissel Kobe
Kyoto Sanga
07:00
:
Cerezo Osaka
Yokohama F. Marinos
Japan J2 League
(4 matches)
06:00
:
Vegalta Sendai
JEF United Chiba
06:00
:
Mito Hollyhock
Fujieda MYFC
06:00
:
Thespakusatsu Gunma
V-varen Nagasaki
06:55
:
Ehime FC
Ventforet Kofu
Japan J3 League
(4 matches)
05:00
:
Parceiro Nagano
Kitakyushu
05:00
:
Imabari
Omiya Ardija
06:00
:
YSCC
Nara Club
06:00
:
Tegevajaro Miyazaki
Sagamihara
Jordan League
(2 matches)
16:00
:
Al Faisaly
Al Ahli
18:45
:
Al Hussein
Aqaba
Kazakhstan Premier League
(4 matches)
10:00
:
FK Tobol Kostanay
Zhenys
12:30
:
Turan Turkistan
FC Astana
12:30
:
Atyrau
Kyzyl-Zhar
15:00
:
Kaisar
Kairat Almaty
Kenya Super League
(4 matches)
10:00
:
Nairobi United
Kajiado
11:00
:
Gusii
Rainbow
13:00
:
Mombasa Elite
MCF
PS
:
Kisumu All Stars
Assad
Kenya Shield Cup
(2 matches)
10:00
:
KCB
Homeboyz
13:00
:
Police
Sofapaka
Kuwait Premier League
(2 matches)
15:30
:
Al Fahaheel
Al Arabi
18:15
:
Al Kuwait
Al Qadsia
Kyrgyzstan Premier League
(1 match)
15:00
:
Muras United
Talant
Latvia 1. Liga
(1 match)
13:00
:
JFK Ventspils
Progress / AFA Olaine
Latvia Virsliga
(2 matches)
14:00
:
Tukums
Valmiera / BSS
17:00
:
Riga
Rīgas FS
Lebanon Premier League
(2 matches)
14:00
:
Bourj
Al Ansar
14:00
:
Shabab Al Ghazieh
Shabab Al Sahel
Lithuania 1 Lyga
(2 matches)
12:00
:
Tauras
Atmosfera
14:00
:
FK Trakai
FA Šiauliai II
Lithuania A Lyga
(1 match)
13:00
:
Džiugas Telšiai
TransINVEST Vilnius
Macao Primeira Divisão
(2 matches)
12:00
:
Hang Sai
Universidade de Macau
14:00
:
Tak Chun Ka I
Cheng Fung
Malawi Super League
(3 matches)
13:30
:
Nyasa Big Bullets
Baka City
13:30
:
Silver Strikers
MAFCO
13:30
:
Creck
Ekwendeni Hammers
Malta Premier League
(3 matches)
13:00
:
Gudja United
Sliema Wanderers
14:00
:
Floriana
Hamrun Spartans
15:15
:
Hibernians
Marsaxlokk
Mauritania Premier League
(4 matches)
17:30
:
Kaédi
Chemal
17:30
:
AC Douane
Ksar
18:00
:
Garde Nationale
Concorde
20:50
:
Gendrim
Inter Nouakchott
Mexico Liga MX
(2 matches)
02:00
:
Puebla
Club America
04:10
:
Club Queretaro
U.N.A.M. - Pumas
Mexico Liga Premier Serie A
(7 matches)
02:00
:
Cimarrones de Sonora II
Mineros de Fresnillo
18:00
:
Leones Negros
Atlético Saltillo
19:00
:
San Juan de Aragón
Inter Playa del Carmen
23:00
:
Deportivo Zap
Pioneros de Cancún
23:00
:
Colima
Real Apodaca
23:00
:
Tritons Vallarta
Calor de San Pedro
CAN
:
Gavilanes FC Matamoros
Chihuahua FC
Mexico Liga Premier Serie B
(3 matches)
23:00
:
CDM
FC Santiago
23:00
:
Aguacateros CDU
Pachuca Premier
23:00
:
Artesanos Metepec
Chilpancingo
Mexico U23 League
(5 matches)
16:00
:
Juarez U23
Club León U23
16:00
:
Tigres UANL U23
Club Tijuana U23
16:00
:
Toluca U23
Cruz Azul U23
16:00
:
Atlas U23
Guadalajara U23
16:30
:
Pachuca U23
Mazatlan FC U23
Moldova Super Liga
(5 matches)
14:00
:
Victoria Bardar
Speranța Drochia
14:00
:
Floreşti
Gagauziya-Oguzsport
14:00
:
Saxan
Spartanii Selemet
16:00
:
Milsami Orhei
CSF Bălți
18:00
:
Zimbru
Dacia-Buiucani
Mongolia Premier League
(2 matches)
09:15
:
Khangarid
Bayanzürkh Sporting
12:15
:
Khoromkhon
Tuv Azarganuud
Montenegro First League
(5 matches)
17:00
:
Mladost DG
Rudar
17:00
:
Petrovac
Jezero
17:00
:
Buducnost Podgorica
Sutjeska
17:00
:
Jedinstvo
Arsenal Tivat
18:00
:
Mornar
Dečić
Morocco Botola Pro
(3 matches)
17:00
:
Chabab Mohammédia
UTS Rabat
19:00
:
Hassania Agadir
FAR Rabat
21:00
:
Olympique Safi
Ittihad Tanger
Morocco Botola 2
(4 matches)
17:00
:
CODM Meknès
Olympique Khouribga
17:00
:
Stade Marocain
Raja Beni Mellal
17:00
:
Difaa EL Jadida
USM Oujda
17:00
:
Racing de Casablanca
Kawkab Marrakech
New-Zealand National League - Central
(3 matches)
03:30
:
Waterside Karori
Stop Out
04:00
:
Petone
Western Suburbs
04:45
:
Wellington Olympic
Wellington Phoenix II
New-Zealand National League - Northern
(6 matches)
04:00
:
Auckland United
West Coast Rangers
04:00
:
Auckland City
Western Springs
04:00
:
Tauranga City United
East Coast Bays
04:00
:
Birkenhead United
Manurewa
06:00
:
Melville United
Eastern Suburbs
06:00
:
Hamilton Wanderers
Bay Olympic
New-Zealand National League - Southern
(3 matches)
01:30
:
Dunedin City Royals
Universities
03:45
:
Twenty 11
Christchurch United
04:00
:
Selwyn United
Nomads United
Nicaragua Primera Division
(1 match)
23:00
:
Walter Ferretti
Deportivo Ocotal
Nigeria NPFL
(2 matches)
15:00
:
Doma United
Kwara United
16:00
:
Bendel Insurance
Heartland
Northern-Ireland Premiership
(6 matches)
17:30
:
Glentoran
Crusaders FC
17:30
:
Larne
Coleraine FC
17:30
:
Linfield
Cliftonville FC
17:30
:
Dungannon Swifts
Ballymena United
17:30
:
Newry City AFC
Loughgall
17:30
:
Glenavon FC
Carrick Rangers
Norway Eliteserien
(1 match)
17:00
:
Rosenborg
Bodo/Glimt
Norway 1. Division
(6 matches)
15:00
:
Sandnes ULF
Levanger
15:00
:
Aalesund
Raufoss
15:00
:
Asane
Stabaek
15:00
:
Kongsvinger
Start
15:00
:
Moss
Egersund
15:00
:
Bryne
Sogndal
Norway 2. Division - Group 1
(1 match)
13:00
:
Sotra
jerv
Norway 2. Division - Group 2
(4 matches)
13:00
:
Eidsvold
Gjøvik-Lyn
13:00
:
Strommen
Kjelsås
13:00
:
Ull/Kisa
Grorud
14:00
:
Follo
Skeid
Oman Professional League
(3 matches)
14:55
:
Al-Nahda
Bahla
16:05
:
Al-Rustaq
Oman Club
17:15
:
Al Seeb
Sohar
Panama Liga Panameña de Fútbol
(4 matches)
22:00
:
CD Arabe Unido
Sporting San Miguelito
22:00
:
UMECIT
San Francisco FC
22:00
:
Independiente de La Chorrera
Deportivo Universitario
22:00
:
Herrera
Veraguas
Paraguay Division Profesional - Apertura
(1 match)
HT
´
1
:
0
Sportivo Trinidense
SOL DE America
Paraguay Division Intermedia
(2 matches)
15:00
:
12 de Junio VH
Club Sp. San Lorenzo
15:00
:
Pastoreo
Atlético Colegiales
Peru Primera División
(3 matches)
19:00
:
Sport Boys
Union Comercio
21:00
:
UTC
Atletico Grau
23:30
:
Cusco
Cienciano
Philippines PFL
(4 matches)
08:00
:
Loyola
Garelli United
10:00
:
Dynamic Herb Cebu
Maharlika
10:45
:
Taguig
Kaya
13:30
:
Mendiola
Manila Digger
Poland Ekstraklasa
(3 matches)
14:00
:
Gornik Zabrze
ŁKS Łódź
16:30
:
Slask Wroclaw
Ruch Chorzów
19:00
:
Widzew Łódź
Raków Częstochowa
Poland I Liga
(2 matches)
16:30
:
Stal Rzeszów
Lechia Gdansk
19:00
:
Tychy 71
Zaglebie Sosnowiec
Poland II Liga - East
(5 matches)
13:00
:
Hutnik Kraków
Polonia Bytom
16:00
:
Kalisz
Olimpia Elbląg
16:00
:
Wisła Puławy
SKRA Częstochowa
16:00
:
Jastrzębie
Zagłębie Lubin II
18:45
:
Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg
Poland III Liga - Group 1
(8 matches)
11:00
:
Concordia Elbląg
Swit
11:00
:
Legia Warszawa II
Pogoń Grod. Mazowiecki
13:00
:
Olimpia Zambrów
Łomża
13:00
:
Jagiellonia II
Warta Sieradz
15:00
:
Mławianka Mława
Lechia T. Mazowiecki
15:00
:
Legionovia Legionowo
Wikielec
16:00
:
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
16:00
:
Bełchatów
Victoria Sulejówek
Poland III Liga - Group 2
(7 matches)
11:00
:
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdansk
12:00
:
Unia Swarzędz
Noteć Czarnków
13:00
:
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin
13:00
:
Starogard Gdański
Polonia Środa
13:00
:
Solec K.
Elana Toruń
14:00
:
Stargard Szczeciński
Sokół Kleczew
15:00
:
Flota Świnoujście
Luzino
Poland III Liga - Group 3
(7 matches)
11:00
:
Odra Bytom Odrzański
Lechia Zielona Góra
12:00
:
Warta Gorzów
Raków Częstochowa II
12:00
:
Goczałkowice Zdrój
Stilon Gorzów
14:00
:
Górnik Polkowice
Kluczbork
14:00
:
Starowice Dolne
Karkonosze Jelenia Góra
16:00
:
Gwarek Tarnowskie Góry
Śląsk Wrocław II
16:00
:
Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała
Poland III Liga - Group 4
(7 matches)
14:00
:
Garbarnia Kraków
Wiślanie Jaśkowice
14:30
:
KSZO 1929
Podhale Nowy Targ
15:30
:
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
16:00
:
Unia Tarnow
Wieczysta Kraków
16:00
:
Orlęta Radzyń Podlaski
Świdniczanka Świdnik
16:00
:
Avia Świdnik
Star Starachowice
18:57
:
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
Poland Ekstraliga Women
(3 matches)
10:00
:
UJ Krakow W
Slask Wroclaw W
11:00
:
Pogon Tczew W
Czarni Sosnowiec W
11:00
:
Medyk Konin W
Stomilanki Olsztyn W
Portugal Liga 3
(3 matches)
15:00
:
Fafe
Trofense
17:00
:
Sanjoanense
Vianense
20:30
:
Anadia
Canelas 2010
Portugal Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round
(1 match)
12:00
:
Lusitânia
União Santarém
Portugal Júniores U19
(10 matches)
13:00
:
Maritimo U19
Gil Vicente U19
15:00
:
Pacos Ferreira U19
Lusitania FC U19
16:00
:
Sporting CP U19
Porto U19
16:00
:
Famalicão U19
SC Farense U19
16:00
:
Academico Viseu U19
Vitoria Guimaraes U19
16:00
:
Boavista U19
Chaves U19
16:00
:
Rio Ave U19
Vizela U19
16:00
:
Torreense U19
Estoril U19
16:00
:
Beira Mar U19
Belenenses U19
16:00
:
Alverca U19
Vitoria Setubal U19
Qatar Emir Cup
(2 matches)
15:15
:
Al Mesaimeer
Al Waab
18:00
:
Al Kharaitiyat
Al-Sailiya
Romania Liga I
(2 matches)
15:30
:
U Craiova 1948
Universitatea Cluj
18:30
:
FCSB
Farul Constanta
Romania Liga II
(6 matches)
09:00
:
Dumbrăviţa
Metaloglobus
09:00
:
Unirea Dej
Arges Pitesti
09:00
:
CSM Reşiţa
Ceahlăul Piatra Neamţ
09:00
:
CSA Steaua Bucureşti
Slatina
09:00
:
ACS Sirineasa
Tunari
09:30
:
Csikszereda
Unirea Slobozia
Russia Second League - Group 3
(1 match)
09:00
:
Dinamo Vladivostok
Strogino
Russia Second League - Group 1
(6 matches)
14:00
:
Stroitel Kamensk-Shakht.
Rostov II
14:00
:
Forte Taganrog
Dynamo Makhachkala II
14:00
:
Angust Nazran
Dinamo Stavropol
14:00
:
Druzhba
Pobeda
14:00
:
Legion Dynamo
Biolog
16:00
:
Nart Cherkessk
Sevastopol
Russia Second League - Group 2
(1 match)
13:00
:
Dinamo St. Petersburg
Zvezda St. Petersburg
Russia Second League - Group 4
(4 matches)
12:00
:
Volna Nizhegorodskaya
Rubin Kazan 2
13:00
:
Lada Tolyatti
Dinamo Kirov
13:00
:
Nosta
Amkar
15:00
:
Dinamo Barnaul
Nizhny Novgorod II
Rwanda National Soccer League
(3 matches)
14:00
:
Rwamagana City
Rayon Sports
14:00
:
Musanze
Amagaju
14:00
:
AS Kigali
Etincelles
San-Marino Campionato
(2 matches)
14:00
:
Tre Fiori
Murata
17:15
:
Cosmos
San Giovanni
Saudi-Arabia Pro League
(3 matches)
16:00
:
Al Akhdoud
Abha
16:00
:
Al-Raed
Al-Ettifaq
19:00
:
Al Khaleej Saihat
Al-Nassr
Scotland Championship
(4 matches)
15:00
:
Arbroath
Queens Park
15:00
:
Dunfermline
Inverness CT
15:00
:
Morton
Raith Rovers
15:00
:
Partick
Ayr Utd
Scotland League One
(5 matches)
15:00
:
Alloa Athletic
Hamilton Academical
15:00
:
Annan Athletic
Falkirk
15:00
:
Edinburgh City
Stirling Albion
15:00
:
Kelty Hearts
Montrose
15:00
:
Queen of the South
Cove Rangers
Scotland League Two
(5 matches)
15:00
:
Clyde
East Fife
15:00
:
Dumbarton
Elgin City
15:00
:
Forfar Athletic
Stranraer
15:00
:
Stenhousemuir
Bonnyrigg Rose Athletic
15:00
:
Spartans
Peterhead
Scotland Football League - Championship
(1 match)
15:00
:
East Kilbride
Buckie Thistle
Scotland SWF Scottish Cup
(2 matches)
TD
:
Spartans W
Hearts W
TD
:
Rangers W
Celtic W
Serbia Super Liga
(3 matches)
15:00
:
Radnik Surdulica
Novi Pazar
17:00
:
Javor
IMT Novi Beograd
19:00
:
Železničar Pančevo
Radnicki NIS
Serbia Prva Liga
(4 matches)
15:00
:
Radnički Sr. Mitrovica
Macva
15:00
:
Grafičar
Semendrija 1924
15:00
:
Tekstilac Odžaci
OFK Beograd
15:00
:
Jedinstvo Ub
Indjija
Slovakia Super Liga
(4 matches)
14:30
:
Žilina
Spartak Trnava
17:00
:
Skalica
AS Trencin
17:00
:
FK Košice
Zlaté Moravce
17:00
:
Ružomberok
Podbrezová
Slovakia 2. liga
(4 matches)
15:30
:
Spišská Nová Ves
Dolný Kubín
15:30
:
Tatran Prešov
Slavoj Trebišov
15:30
:
Komárno
Púchov
17:00
:
Pohronie
Šamorín
Slovakia 3. liga - West
(5 matches)
15:30
:
Galanta
Podkonice
15:30
:
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Fomat Martin
15:30
:
Dubnica
Hamsik Academy
15:30
:
Lokomotíva Zvolen
Jednota Bánová
15:30
:
Malacky
Častkovce
Slovakia 3. liga - East
(5 matches)
15:30
:
Novohrad Lučenec
Baník Kalinovo
15:30
:
Lipany
Partizán Bardejov
15:30
:
Stará Ľubovňa
Svidník
15:30
:
Vranov nad Topľou
MSK Tesla Stropkov
15:30
:
Oravské Veselé
Slávia TU Košice
Slovenia 1. SNL
(2 matches)
16:30
:
Bravo
Radomlje
19:15
:
NK Domzale
Maribor
Slovenia 2. SNL
(4 matches)
16:00
:
Fužinar
Triglav
16:00
:
Dravinja
Brinje-Grosuplje
17:00
:
Krka
Tolmin
17:00
:
Nafta
Rudar
South-Africa Premier Soccer League
(3 matches)
14:00
:
Amazulu
Chippa United
16:30
:
Kaizer Chiefs
Supersport United
19:00
:
Stellenbosch
Polokwane City
South-Africa 1st Division
(4 matches)
14:00
:
Hungry Lions
Baroka FC
14:00
:
Magesi
Maritzburg Utd
14:00
:
Milford FC
MM Platinum
14:00
:
Venda FC
University of Pretoria
South-Africa Diski Challenge
(6 matches)
09:00
:
Chippa United U23
Swallows U23
09:00
:
Mamelodi Sundowns U23
Royal AM U23
09:00
:
Orlando Pirates U23
Richards Bay U23
09:00
:
AmaZulu U23
Polokwane City U23
10:00
:
TS Galaxy U23
Golden Arrows U23
11:00
:
Sekhukhune United U23
SuperSport United U23
South-Korea K League 1
(3 matches)
06:00
:
Daejeon Citizen
FC Seoul
08:30
:
Gwangju FC
Suwon City FC
08:30
:
Gimcheon Sangmu FC
Gangwon FC
South-Korea K League 2
(3 matches)
06:00
:
Seoul E-Land FC
Asan Mugunghwa
08:30
:
Busan I Park
Ansan Greeners
08:30
:
Cheonan City
Gimpo Citizen
South-Korea K3 League
(4 matches)
06:00
:
Pocheon
Gimhae City
06:00
:
Busan Transportation
Daejeon Korail
06:00
:
Daegu II
Paju Citizen
07:00
:
Mokpo City
Gangneung City
Spain Primera División RFEF - Group 1
(7 matches)
15:00
:
Osasuna II
Real Unión
15:00
:
Ponferradina
Barcelona B
15:00
:
Unionistas de Salamanca
Sabadell
15:30
:
Celta de Vigo II
SD Logroñés
17:00
:
Lugo
Rayo Majadahonda
17:00
:
Fuenlabrada
Teruel
19:00
:
Cornellà
Sestao River
Spain Primera División RFEF - Group 2
(1 match)
17:00
:
San Fernando CD
Real Madrid II
Sweden Superettan
(4 matches)
14:00
:
Landskrona BoIS
Utsikten
14:00
:
gefle IF
Sandviken
14:00
:
GIF Sundsvall
Varbergs BoIS FC
16:00
:
Orgryte IS
Osters IF
Sweden Ettan - Norra
(4 matches)
15:00
:
FBK Karlstad
Karlberg
15:00
:
Hammarby Talang
Friska Viljor
15:00
:
Vasalund
IF Karlstad
16:00
:
United Nordic
Stocksund
Sweden Ettan - Södra
(5 matches)
12:00
:
Onsala
falkenbergs FF
12:00
:
Torns
Tvååker
15:00
:
Olympic
Norrby IF
15:00
:
Jonkopings Sodra
Rosengård
15:00
:
Ariana
Oskarshamns AIK
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(3 matches)
12:00
:
Forward
Lidköping
13:00
:
Grebbestad
Stenungsund
13:00
:
Ahlafors
Motala
Sweden Division 2 - Norra Svealand
(3 matches)
11:30
:
Hudiksvall
Gute
14:00
:
Falu BS
Arlanda
15:00
:
Kungsängen
Järfälla
Sweden Division 2 - Norrland
(4 matches)
12:00
:
Sandviks
Skellefteå
12:00
:
IFK Luleå
Bergnäsets
13:00
:
Täfteå
Älgarna
15:30
:
Gottne
IFK Östersund
Sweden Division 2 - Södra Svealand
(5 matches)
12:00
:
Syrianska FC
Sylvia
14:00
:
Arameiska / Syrianska
Atvidabergs FF
14:00
:
Mjölby
Ljungsbro
14:00
:
Smedby
Enskede
15:00
:
Haninge
Huddinge
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(4 matches)
13:00
:
Öckerö
Tord
13:00
:
Astrio
Varbergs GIF
13:00
:
Laholm
Lindome
16:00
:
Qviding FIF
Jonsered
Sweden Division 2 - Östra Götaland
(4 matches)
12:00
:
Högaborg
Karlshamn
12:00
:
Karlskrona
Balkan
13:00
:
Lödde
Räppe
13:00
:
Hässleholms IF
Simrishamn
Switzerland Challenge League
(3 matches)
17:00
:
Stade Nyonnais
FC Thun
17:00
:
FC Vaduz
Baden
17:00
:
FC WIL 1900
FC Schaffhausen
Switzerland Schweizer Cup
(1 match)
19:30
:
FC Sion
FC Lugano
Switzerland 1. Liga Promotion
(7 matches)
14:00
:
Cham
Zürich II
15:00
:
Paradiso
St. Gallen II
15:00
:
Bulle
Rapperswil
15:00
:
Bavois
Young Boys II
15:00
:
Brühl
Biel-Bienne
16:00
:
Étoile Carouge
Luzern II
16:30
:
SC Kriens
Lugano II
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1
(4 matches)
15:00
:
Terre Sainte
Echallens
16:00
:
Meyrin
Yverdon Sport II
16:00
:
Grand-Saconnex
Lausanne Sport II
16:30
:
Chênois
Naters
Switzerland 1. Liga Classic - Group 2
(5 matches)
14:00
:
Black Stars
Dietikon
16:00
:
Muttenz
Schötz
16:00
:
Rotkreuz
FC Wohlen
17:00
:
Concordia Basel
Bassecourt
17:00
:
Muri
Solothurn
Switzerland 1. Liga Classic - Group 3
(8 matches)
15:00
:
Eschen / Mauren
Freienbach
15:00
:
Tuggen
Grasshopper II
15:00
:
YF Juventus
Kosova
15:00
:
Kreuzlingen
Balzers
15:00
:
Wettswil-Bonstetten
Gossau
15:00
:
Uzwil
Höngg
15:30
:
Taverne
Winterthur II
16:00
:
Mendrisio
Linth
Syria Premier League
(1 match)
14:00
:
Jaish
Al Taliya
Tajikistan Vysshaya Liga
(3 matches)
12:30
:
Eskhata
Ravshan
12:30
:
Khosilot Farkhor
Regar-TadAZ
14:00
:
Khatlon
Panjsher
Tanzania Ligi kuu Bara
(1 match)
16:00
:
Young Africans
Coastal Union
Thailand Thai League 1
(4 matches)
12:00
:
Buriram United
Muangthong United
12:30
:
Chonburi FC
Nakhon Pathom
13:00
:
Sukhothai FC
Uthai Thani
14:00
:
Bangkok Glass
Port FC
Thailand Thai League 2
(9 matches)
12:00
:
Pattaya United
Esan Pattaya
12:00
:
Lampang FC
Rayong FC
12:00
:
Ayutthaya FC
Kanchanaburi
12:00
:
Chanthaburi
Nakhon Ratchasima FC
12:00
:
Kasetsart FC
Chiangmai FC
12:00
:
Chiangmai United
Customs United
12:00
:
Suphanburi
Phrae United
12:00
:
Chainat
Krabi FC
12:00
:
Nong Bua Pitchaya
Nakhon Si Thammarat
Tunisia Ligue 1
(3 matches)
15:00
:
Stade Tunisien
US Monastirienne
15:00
:
US Ben Guerdane
EGS Gafsa
15:00
:
ES Metlaoui
CA Bizertin
Tunisia Ligue 2
(5 matches)
15:00
:
Msaken
Radès
15:00
:
CS Chebba
EO Sidi Bouzid
15:00
:
AS Gabes
Stade Gabesien
15:00
:
ES Zarzis
Kerkennah
15:00
:
EM Mahdia
Moknine
Turkey 3. Lig - Group 4
(7 matches)
13:00
:
Bursa Yıldırımspor
Bergama Belediyespor
13:00
:
Kestelspor
Sultanbeyli Belediyespor
13:00
:
Muş Menderesspor
Çankaya FK
13:00
:
Çatalcaspor
Tokat Bld Plevnespor
13:00
:
Elazığ Belediyespor FK
Sebat Gençlikspor
13:00
:
Nevşehir Belediyespor
Adana 1954 FK
13:00
:
Orduspor 1967
Siirt İl Özel İdaresi
USA Major League Soccer
(1 match)
18:45
:
Austin
Los Angeles Galaxy
USA USL Championship
(2 matches)
45
´
0
:
2
Rhode Island
Phoenix Rising
21:00
:
Charleston Battery
Las Vegas Lights
USA MLS Next Pro
(1 match)
02:00
:
Austin II
LA Galaxy II
Ukraine Premier League
(4 matches)
11:00
:
Minai
Chornomorets
11:00
:
Dnipro-1
Dynamo Kyiv
13:30
:
LNZ Cherkasy
Shakhtar Donetsk
16:00
:
Ruh Lviv
Veres Rivne
Ukraine Persha Liga
(5 matches)
TD
:
Livyi Bereh
Nyva Buzova
10:00
:
Bukovyna
Dinaz Vyshhorod
10:30
:
SK Poltava
Karpaty
11:00
:
Podillya Khmelnytskyi
Chernihiv
12:00
:
Inhulets
Prykarpattia
Ukraine U19 League
(3 matches)
10:00
:
Kryvbas 2020 U19
Metalist 1925 U19
10:00
:
Kolos Kovalivka U19
Oleksandria U19
12:00
:
Zorya Luhansk U19
Obolon Kyiv U19
United-Arab-Emirates Pro League
(3 matches)
15:05
:
Ajman
Khorfakkan
15:05
:
Sharjah FC
Al Bataeh
17:45
:
Al Ain
Shabab Al Ahli Dubai
United-Arab-Emirates Division 1
(4 matches)
14:55
:
Al Urooba
Gulf United
14:55
:
Al Fujairah SC
Masafi
14:55
:
Al Taawon
Gulf Heroes
15:00
:
Dubai United
Al-Dhafra
Uruguay Primera División - Apertura
(2 matches)
16:30
:
Rampla Juniors
Deportivo Maldonado
19:00
:
Cerro Largo
Boston River
Uruguay Segunda División
(4 matches)
14:00
:
Uruguay Montevideo
Juventud
19:00
:
Colón
Plaza Colonia
19:30
:
SUD America
La Luz
21:30
:
Rentistas
Cooper
Venezuela Primera División
(1 match)
21:00
:
Real Esppor Club
UCV
Venezuela Segunda División
(2 matches)
20:00
:
Nueva Esparta
Marítimo
20:30
:
Real Frontera
Héroes de Falcón
World UEFA Champions League Women
(1 match)
17:30
:
Chelsea W
Barcelona W
World CONMEBOL U20 Femenino
(2 matches)
00:30
:
Paraguay U20 W
Brazil U20 W
03:00
:
Peru U20 W
Argentina U20 W
Zambia Super League
(12 matches)
TD
:
Red Arrows
Kansanshi Dynamos
TD
:
Green Eagles
Zanaco
TD
:
Prison Leopards
NAPSA Stars
TD
:
Nkwazi
Mufulira Wanderers
TD
:
Konkola Blades
Trident
14:00
:
NAPSA Stars
Green Eagles
14:00
:
Forest Rangers
Konkola Blades
14:00
:
Nkana
ZESCO United
PS
:
Kabwe Warriors
Red Arrows
PS
:
Kansanshi Dynamos
Mutondo Stars
PS
:
Green Buffaloes
Nkana
14:00
:
Power Dynamos
Forest Rangers
Zimbabwe Premier Soccer League
(3 matches)
14:00
:
Kariba
Bikita Minerals
14:00
:
Yadah
Chicken Inn
14:00
:
Simba Bhora
TelOne
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising