GO BACK

  18 July 18  

Brazilian Serie A Brazilian Serie A
TimeHomeAwayTips
23:30 Ceara CE Sport Recife
Brazilian Serie B Brazilian Serie B
TimeHomeAwayTips
00:30 Sampaio Correa MA Juventude RS
00:30 Vila Nova Brasil De Pelotas RS
01:30 Guarani SP Figueirense
CAF Confed. Cup CAF Confed. Cup
TimeHomeAwayTips
14:00 Aduana Stars AS Vita Club
17:00 Gor Mahia Young Africans
17:00 ASEC Mimosas Raja Casablanca
17:00 Rayon Sports USM Alger
17:00 Enyimba Williamsville Athletic Club
20:00 RSB Berkane Al Masry
20:00 Al Hilal UD Songo
20:00 Djoliba CARA Brazzaville
Champions League Champions League
TimeHomeAwayTips
18:00 Zrinjski Mostar Spartak Trnava
18:00 Qarabag Olimpija Ljubljana
18:00 Sheriff Tiraspol Torpedo Kutaisi
18:45 Rosenborg BK Valur Reykjavik
19:00 FK Sutjeska FC Astana
19:45 Celtic Alashkert
Chinese League 1 Chinese League 1
TimeHomeAwayTips
12:30 Shijiazhuang Ever Bright Yanbian
12:30 Qingdao Hainiu Meizhou Hakka
Chinese Super League Chinese Super League
TimeHomeAwayTips
12:35 Guangzhou Evergrande Guizhou Zhicheng
12:35 Beijing Gouan Henan Jianye
12:35 Dalian Yifang Hebei China Fortune FC
12:35 Shanghai Shenhua Tianjin Teda
Club Friendlies Club Friendlies
TimeHomeAwayTips
10:00 Maritimo Peterborough United
16:00 Struga Trim-Lum Korab Debar
17:00 Bochum Stoke
17:00 Hannover 96 Wacker Nordhausen
17:00 Germania Halberstadt Magdeburg
17:00 LKS Przemsza Siewierz Skra Czestochowa
17:30 FV Illertissen Stuttgart
17:30 Sion Inter Milan
17:30 Dynamo Dresden Huddersfield
17:30 Sint-Truidense VV Olympiakos
18:00 Bordeaux Saint-Etienne
18:30 Nantes Marseille
19:30 Bradford Park Bradford City
19:30 Swindon Supermarine Forest Green
19:45 Bury Everton
19:45 Chelmsford Dover
19:45 Dulwich Hamlet Charlton
Copa Argentina Copa Argentina
TimeHomeAwayTips
01:10 Villa Dalmine UAI Urquiza
Copa Sudamericana Copa Sudamericana
TimeHomeAwayTips
01:45 Atletico Lanus Junior FC
23:30 Defensa Y Justicia El Nacional
Estonian Cup Estonian Cup
TimeHomeAwayTips
17:00 Kohtla-Järve JK Järve Jalgpallikool Tammeka
17:00 Rakvere JK Tarvas Tallinna JK Legion
Europa League Europa League
TimeHomeAwayTips
17:00 Zeljeznicar Narva Trans
Finnish Kakkonen Group B Finnish Kakkonen Group B
TimeHomeAwayTips
16:30 Grankulla IFK BK-46
Finnish Kakkonen Group C Finnish Kakkonen Group C
TimeHomeAwayTips
17:00 GBK Kokkola Pallo Kerho 37
Indonesian Liga 1 Indonesian Liga 1
TimeHomeAwayTips
07:30 Persipura Jayapura PSIS Semarang
09:30 PS Mitra Kukar Sriwijaya
12:30 Persebaya Surabaya PSMS Medan
Japanese J-League Japanese J-League
TimeHomeAwayTips
11:00 Kashiwa Reysol FC Tokyo
11:00 Sanfrecce Hiroshima Gamba Osaka
11:00 Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka
11:00 Sapporo Kawasaki Frontale
11:00 Vegalta Sendai Yokohama Marinos
11:00 Shonan Bellmare Sagan Tosu
11:00 Iwata Jubilo Kashima Antlers
11:00 V-Varen Nagasaki Vissel Kobe
11:30 Urawa Red Diamonds Nagoya Grampus
Malaysian Premier League Malaysian Premier League
TimeHomeAwayTips
13:15 Sabah Pulau Pinang
Malaysian Super League Malaysian Super League
TimeHomeAwayTips
14:00 Kuala Lumpur Perak FA
14:00 Melaka Pahang FA
14:00 PKNP FC Selangor PKNS
14:00 Negeri Sembilan Selangor
Paraguayan Primera Paraguayan Primera
TimeHomeAwayTips
00:00 Nacional FC AM Olimpia Asuncion
21:50 Guarani Deportivo Capiata
Philippine Division 1 Philippine Division 1
TimeHomeAwayTips
12:00 Ceres La Salle FC Stallion FC
08:00 Davao Aguilas FC Global Cebu FC
Russian Division 2 Center Russian Division 2 Center
TimeHomeAwayTips
15:00 Strogino Saturn Ramenskoye
16:00 Sokol Saratov Dynamo Bryansk
16:00 Kvant Obninsk Metallurg Lipetsk
16:30 Salyut Belgorod Zorkiy Krasnogorsk
15:00 Khimik Novomoskovsk FC Kaluga
16:30 FC Ryazan Rotor Volgograd II
Russian Division 2 West Russian Division 2 West
TimeHomeAwayTips
14:00 Leningradets Lokomotiv-Kazanka Moscow
15:00 Znamya Truda Tekstilshik Ivanovo
16:00 FK Kolomna Veles
16:30 FC Pskov-747 Torpedo Vladimir
16:30 FC Luki-SKIF Velikiye Luki FK Dolgoprudny
16:00 Chertanovo-2 FC Murom
16:30 Luki-Energia Velikiye Luki FC Dolgoprudny
S. Korean K-League S. Korean K-League
TimeHomeAwayTips
11:00 Jeonbuk Hyundai Motors Jeju United
11:30 Suwon Samsung Bluewings Incheon United
11:30 Daegu Pohang Steelers
11:30 Sangju Sangmu Phoenix Gyeongnam
11:30 FC Seoul Jeonnam Dragons
12:00 Gangwon Ulsan Hyundai
Scottish League Cup Scottish League Cup
TimeHomeAwayTips
20:00 Cove Rangers Heart of Midlothian
Singaporean S-League Singaporean S-League
TimeHomeAwayTips
12:45 Albirex Niigata FC Young Lions
13:15 DPMM Tampines Rovers
Swedish Div. 1 Södra Swedish Div. 1 Södra
TimeHomeAwayTips
18:00 Oddevold Torns IF
Uzbek PFL Uzbek PFL
TimeHomeAwayTips
15:00 Lokomotiv Tashkent Nasaf Qarshi
16:00 FK Kokand 1912 Olmaliq
17:00 Qizilqum Pakhtakor Tashkent
Vietnamese V-League 2 Vietnamese V-League 2
TimeHomeAwayTips
10:00 Dong Thap Ha Noi II
Betting Alliance

We new friends!