GO BACK

LiveScores

africa Africa: Cosafa Cup
Cancl. Angola Eswatini
15:30 Eswatini Mauritius
argentina Argentina: Copa De La Superliga
22:45 Atl. Tucuman Tigre
argentina Argentina: Primera B Metropolitana - Promotion - Play Offs
17:05 Colegiales San Telmo
argentina Argentina: Primera B Nacional - Promotion - Play Offs
20:35 Sarmiento Junin Ind. Rivadavia
argentina Argentina: Primera D Metropolitana - Promotion - Play Offs
19:00 Argentino de Rosario Real Pilar
19:00 CSR Espanol Liniers
armenia Armenia: Premier League
14:00 Gandzasar Lori
australia Australia: Npl Nsw
09:30 Sutherland Sharks Sydney Olympic
10:00 Druitt Town Rangers Blacktown City
10:00 Marconi Stallions APIA Tigers
10:00 Sydney FC U21 Hakoah Sydney
australia Australia: Npl South Australian
06:30 Adelaide U21 Adelaide Raiders
06:30 Blue Eagles Campbelltown City
06:30 Croydon Kings Adelaide City
06:30 NE Metrostars Para
06:30 West Adelaide Adelaide Comets
australia Australia: Npl Victoria
06:00 Green Gully Altona Magic
06:15 Avondale FC Dandenong City
08:30 Hume City Dandenong Thunder
australia Australia: Npl Western Australia
08:00 Armadale Sorrento
08:00 Balcatta ECU Joondalup
08:00 Bayswater Perth Glory U21
08:00 Floreat Athena Stirling Lions
08:00 Inglewood Utd Rockingham City
08:00 Perth SC Cockburn City
austria Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
16:00 Hartberg Admira
16:00 Rapid Vienna Altach
16:00 Wacker Innsbruck Mattersburg
belarus Belarus: Vysshaya Liga
14:15 FC Minsk Gorodeja
16:15 Slavia Mozyr Torpedo Minsk
18:45 Brest Neman
bolivia Bolivia: Division Profesional - Apertura
FT Real Potosi Royal Pari
bosnia_and_herzegovina Bosnia And Herzegovina: Premier League
16:00 Celik Zenica Siroki Brijeg
16:00 GOSK Gabela FK Sarajevo
16:00 Mladost DK Krupa
16:00 Radnik Bijeljina Sloboda
16:00 Tuzla City Zeljeznicar
16:00 Zvijezda 09 Zrinjski
bosnia_and_herzegovina Bosnia And Herzegovina: Rs - Promotion Group
16:00 Borac Banja Luka Podrinje Janja
16:00 Sloga Crnjelovo Prijedor
16:00 Zeljeznicar Banja Luka Kozara
16:00 Mrkonjic Grad Sutjeska Foca
16:00 Slavija Drina Zvornik
16:00 Tekstilac Modrica
brazil Brazil: Serie A
20:00 Botafogo RJ Palmeiras
23:00 Gremio Atletico-MG
brazil Brazil: Serie B
FT Sport Recife Londrina
15:00 Coritiba Cuiaba Esporte
20:30 Ponte Preta Parana
20:30 Sao Bento Oeste
23:00 Brasil de Pelotas America MG
23:00 Operario Botafogo SP
canada Canada: Canadian Premier League
21:00 York 9 Forge
23:30 Cavalry HFX Wanderers
chile Chile: Primera B
21:00 Melipilla D. Puerto Montt
22:00 Cobreloa Magallanes
23:00 La Serena Rangers
chile Chile: Primera Division
FT Everton Huachipato
19:45 Antofagasta Union La Calera
china China: Jia League
12:30 Beijing EG Zhejiang Greentown
08:30 Heilongjiang Lava Liaoning
12:30 Guangdong Tigers Shijiazhuang
12:30 Guizhou Zhicheng Shaanxi Changan
12:30 Shanghai Shenxin Xinjiang Tianshan
12:35 Nantong Zhiyun Sichuan Annapurna
china China: Super League
08:30 Beijing Renhe Tianjin Teda
12:35 Hebei Jiangsu Suning
12:35 Wuhan Zall Tianjin Tianhai
colombia Colombia: Liga Aguila - Apertura - Quadrangular
23:00 Millonarios Dep. Pasto
colombia Colombia: Torneo Aguila - Apertura - Quadrangular
21:30 Cartagena Leones
21:30 Cortulua Barranquilla
croatia Croatia: 1. Hnl
19:00 Slaven Belupo Rijeka
croatia Croatia: 2. Hnl
16:30 Bijelo Brdo Kustosija
16:30 Dragovoljac Osijek 2
16:30 Lucko Hajduk Split 2
16:30 Medjimurje Cakovec Zadar
16:30 Sesvete Varazdin
16:30 Sibenik NK Dinamo Zagreb 2
16:30 Solin Dugopolje
16:30 Sesvete Varazdin
czech Czech Republic: 1. Liga - Relegation Group
16:00 Bohemians 1905 Opava
16:00 Pribram Dukla Prague
16:00 Slovacko Karvina
czech Czech Republic: Division 2
14:00 Chrudim Zizkov
14:00 Hradec Kralove Mas Taborsko
14:00 Jihlava Brno
14:00 Sokolov Usti nad Labem
14:00 Trinec Ceske Budejovice
14:00 Varnsdorf Znojmo
14:00 Vitkovice FK Pardubice
14:00 Vlasim Prostejov
denmark Denmark: 1st Division
12:45 Fredericia Hvidovre
12:45 Helsingor Lyngby
12:45 Koge Roskilde
12:45 Naestved Thisted FC
12:45 Silkeborg Nykobing
12:45 Viborg F. Amager
12:45 Koge Roskilde
denmark Denmark: 2nd Division - Promotion Group
12:00 Aarhus Fremad Ringkobing
12:00 Vanlose Middelfart
13:00 Jammerbugt Hellerup
14:00 Bronshoj B.93
14:00 Kolding IF Brabrand
12:00 Hillerod Dalum IF
12:00 Tarup-Paarup Odder
12:00 Vejgaard Slagelse BandI
13:00 BK Frem Marienlyst
13:00 Sydvest Kjellerup
denmark Denmark: Superliga - Championship Group
16:00 FC Copenhagen Nordsjaelland
16:00 Midtjylland Esbjerg
16:00 Odense Brondby
equador Ecuador: Liga Pro
FT Barcelona SC Olmedo
21:00 Fuerza A. LDU Quito
23:15 EL Nacional Macara
england England: League Two - Play Offs
15:00 Newport Co Tranmere
estonia Estonia: Esiliiga
11:00 Legion Tartu Welco
11:00 Tallinna Kalev U21 Rakvere
estonia Estonia: Estonian Cup
14:00 Narva Kalju
finland Finland: Veikkausliiga
15:00 HIFK Inter Turku
15:00 Rovaniemi SJK
finland Finland: Ykkonen
15:00 AC Kajaani KTP
15:00 AC Oulu TPS
15:00 Jaro Haka
15:00 MuSa MyPa
germany Germany: Dfb Pokal
19:00 RB Leipzig Bayern Munich
hong_kong Hong Kong: Fa Cup
09:00 Kitchee Southern District
hungary Hungary: Hungarian Cup
18:30 Honved MOL Vidi
iceland Iceland: Division 2
15:00 Kari Fjardabyggd
15:00 Vestri Throttur Vogar
15:30 Volsungur IR Reykjavik
15:30 Volsungur IR Reykjavik
iceland Iceland: Inkasso-Deildin
17:00 Magni Fram
iceland Iceland: Pepsideild
17:00 Kopavogur Grindavik
17:30 KA Akureyri Vestmannaeyjar
19:00 Vikingur Reykjavik KR Reykjavik
indonesia Indonesia: Liga 1
14:30 PSS Sleman Semen Padang
iraq Iraq: Super League
14:00 Al Simawa Al Zawraa
ireland Ireland: Division 1
19:30 Longford Athlone
israel Israel: Ligat Ha Al - Championship Group
18:00 H. Beer Sheva Maccabi Tel Aviv
18:00 Netanya Maccabi Haifa
18:00 Yehuda Hapoel Hadera
italy Italy: Serie A
17:00 Frosinone Chievo
19:30 Bologna Napoli
italy Italy: Serie B - Play Offs
20:00 Benevento Cittadella
italy Italy: Serie C - Play Out
13:30 Cuneo Lucchese
17:00 Bisceglie Paganese
italy Italy: Super Cup (Serie C)
17:00 Pordenone Juve Stabia
japan Japan: J-League
06:00 Sapporo G-Osaka
06:00 Shimizu Vegalta Sendai
07:00 C-Osaka FC Tokyo
japan Japan: J-League Division 2
06:00 Kyoto Renofa Yamaguchi
06:00 V-Varen Nagasaki Tokushima
07:00 Verdy Chiba
08:00 Kofu Yokohama
09:00 Ehime Mito
11:30 Ryukyu Albirex Niigata
kenya Kenya: Premier League
13:00 Chemelil Mathare Utd.
11:00 Sony Sugar Nzoia Sugar
14:15 Posta Rangers Gor Mahia
latvia Latvia: Optibet Virsliga
14:00 Spartaks Metta/LU
lithuania Lithuania: Lithuanian Cup
17:00 FSK Radviliskis Stumbras
17:00 Navigatoriai Vilnius Dziugas Telsiai
malaysia Malaysia: Super League
Postp. Pahang Felda Utd.
15:00 Perak Melaka United
15:00 PKNS FC Petaling Jaya CFC
moldova Moldova: Divizia Nationala
13:00 Dinamo-Auto Zimbru Chisinau
15:00 Codru Lozova Speranta Nisporeni
montenegro Montenegro: Prva Crnogorska Liga
16:30 Buducnost Sutjeska
16:30 Grbalj Mornar Bar
16:30 Iskra Rudar
16:30 Titograd OFK Petrovac
16:30 Zeta Lovcen
holland Netherlands: Eredivisie - Relegation
17:30 Waalwijk G.A. Eagles
19:45 Sparta Rotterdam Graafschap
norway Norway: Eliteserien
17:00 Valerenga Lillestrom
norway Norway: Obos-Ligaen
14:30 Tromsdalen KFUM Oslo
14:30 Ull/Kisa Ham-Kam
panama Panama: Lpf - Clausura - Play Offs
liveET´ Arabe Unido Independiente
peru Peru: Liga 1 - Apertura
FT Cesar Vallejo Carlos Mannucci
17:15 Sporting Cristal FBC Melgar
21:30 Ayacucho U. de Deportes
23:45 AD Cantolao U. San Martin
philippines Philippines: Pfl
09:00 Kaya Green Archers
12:00 Ceres Stallion
12:00 Ceres Stallion
portugal Portugal: Campeonato De Portugal - Play Offs
15:00 AD Fafe SC Praiense
17:00 Casa Pia SC Espinho
17:00 Lusitania FC Leiria
17:00 Vilafranquense Vizela
portugal Portugal: Taça De Portugal
17:15 Sporting FC Porto
romania Romania: Liga 2
09:00 Braila F. Constanta
09:00 Metaloglobus Energeticianul
09:00 Pandurii Politehnica Timisoara
09:00 Poli Timisoara Mioveni
09:00 Ripensia Timisoara Daco-Getica Bucuresti
09:00 Sportul Snagov Aerostar
10:00 Balotesti U. Cluj
12:00 Chindia Targoviste Luceafarul Oradea
romania Romania: Romanian Cup
18:00 Astra Viitorul Constanta
russia Russia: Fnl
11:00 Sibir Krasnodar 2
13:00 Armavir SKA Khabarovsk
13:00 Baltika Tyumen
13:00 FC Tambov Zenit Petersburg 2
13:00 FK Chimki Moskovska oblast Luch
13:00 F. Voronezh Tomsk
13:00 Nizhny Novgorod M. Saransk
13:00 R. Volgograd Chertanovo M.
13:00 Shinnik Yaroslavl Kursk
13:00 Spartak Moscow 2 Sochi
san_marino San Marino: Campionato Sammarinese - Play Offs
19:45 La Fiorita Tre Penne
scotland Scotland: Scottish Cup
15:00 Hearts Celtic
singapore Singapore: Premier League
13:30 Tampines Geylang
13:30 Warriors Hougang
slovakia Slovakia: 2. Liga
16:00 Komarno Trebisov
16:00 Lipany I. Bratislava
16:00 Lok. Kosice Bardejov
16:00 Poprad Petrzalka
16:00 Presov Banska Bystrica
16:00 Samorin Pohronie
16:00 Zilina B L. Mikulas
slovenia Slovenia: Prva Liga
14:45 Domzale Maribor
16:55 Aluminij NK Olimpija Ljubljana
16:55 Krsko ND Gorica
16:55 Mura Celje
16:55 Rudar Triglav
16:55 Rudar Triglav
southafrica South Africa: Premier League - Relegation Group
14:00 Tshakhuma Royal Eagles
south_korea South Korea: K League 1
09:00 Pohang Seoul
11:00 Gangwon Jeju Utd
11:00 Seongnam Ulsan Hyundai
south_korea South Korea: K League 2
09:00 Suwon City Daejeon
11:00 Anyang Seoul E.
spain Spain: Copa Del Rey
20:00 Barcelona Valencia
spain Spain: Laliga2
15:00 Rayo Majadahonda Cordoba
17:00 Gijon Albacete
17:00 Osasuna Las Palmas
spain Spain: Segunda Division B Losers Play Offs
17:00 Real Madrid B Cartagena
18:00 CD Badajoz UD Logrones
sweden Sweden: Allsvenskan
15:00 Hacken Goteborg
15:00 Malmo FF AFC Eskilstuna
17:00 Helsingborg Falkenbergs
sweden Sweden: Division 1 - Norra
13:00 Team TG FF Karlslunds
15:00 Bodens Carlstad
15:00 Karlstad Gefle
15:00 Sollentuna Forward
15:00 Sylvia Akropolis
sweden Sweden: Division 1 - Södra
12:00 Lindome Eskilsminne
14:00 Oskarshamns Lunds
15:00 Assyriska IK Ljungskile
15:00 Atvidabergs Tvaakers
15:00 Kristianstads Varnamo
15:00 Utsiktens Oddevold
sweden Sweden: Superettan
15:00 Frej Varbergs
15:00 Halmstad Degerfors
15:00 Syrianska Brommapojkarna
17:00 Jonkopings Brage
switzerland Switzerland: Super League
18:00 Basel Xamax
18:00 Lugano Grasshoppers
18:00 Sion Thun
18:00 Young Boys Luzern
18:00 Zurich St. Gallen
thailand Thailand: Thai Premier League
11:45 Nakhon Ratchasima Port MTI FC
12:00 Trat FC Chiangrai Utd
13:00 Chiangmai FC Prachuap
13:00 Sukhothai Chainat
14:00 Suphanburi PTT Rayong
turkey Turkey: Super Lig
17:00 Konyaspor Akhisarspor
ukraine Ukraine: Persha Liga
12:00 Mykolaiv Dnipro-1
15:00 Hirnyk-Sport Volyn Lutsk
15:00 Kolos Kovalyovka Obolon Brovar Kyjev
15:00 Kramatorsk Metalist 1925
15:00 Rukh Vynnyky Sumy
Cancl. Zirka Kropyvnytskyi Ahrobiznes Volochysk
ukraine Ukraine: Premier League - Relegation Group
15:00 Desna Arsenal Kiev
15:00 Karpaty Olimpik Donetsk
15:00 Vorskla Poltava Ch. Odessa
ukraine Ukraine: Youth League - Losers Stage
10:00 Desna U21 Mariupol U21
10:00 Karpaty U21 Lviv U21
Cancl. Olimpik Donetsk U21 Ch. Odessa U21
united_arab_emirates United Arab Emirates: Uae League
19:00 Dibba Al Fujairah Bani Yas
19:00 Emirates Club Al Sharjah
19:00 Shabab Al-Ahli Dubai Al Fujairah
uruguay Uruguay: Primera Division - Apertura
19:00 Defensor Sp. Fenix
19:00 Juventud River Plate
19:00 Rampla Juniors Nacional
19:00 Defensor Sp. Fenix
usa Usa: Mls
FT Orlando City Los Angeles Galaxy
FT Real Salt Lake Atlanta United
live32´ Los Angeles FC Montreal Impact
20:30 Chicago Fire New York City
usa Usa: Us Open Cup
15:00 Memphis Hartford Athletic
usa Usa: Usl Championship
FT New York Red Bulls 2 North Carolina
uzbekistan Uzbekistan: Super League
13:45 Din. Samarkand Qizilqum
13:45 Termez Surkhon Kokand 1912
14:50 Navbahor Namangan Andijan
15:00 Met. Bekobod Bunyodkor
venezuela Venezuela: Primera Division - Apertura - Play Offs
21:00 Zulia Caracas
venezuela Venezuela: Segunda Division - Apertura - Play Offs
20:30 Real Frontera Gran V.
20:30 Yaracuy Universidad Central
vietnam Vietnam: V.League 1
11:00 Da Nang Gia Lai
11:00 Khanh Hoa BHTS Quang Nam
13:00 Ho Chi Minh Song Lam Nghe An
world World: Club Friendly
01:00 Forward Madison Hertha Berlin
20:00 Buffalo St. Pauli
FT Forward Madison Hertha Berlin
world World: World Cup U20
14:30 Portugal U20 South Korea U20
17:00 France U20 Saudi Arabia U20
17:00 Panama U20 Mali U20
19:30 Argentina U20 South Africa U20

We new friends!