Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Friday 29 Mar 2024
Search
France Ligue 1
(1 match)
FT
2
:
1
Lille
Lens
Spain La Liga
(1 match)
FT
1
:
0
Cadiz
Granada CF
Portugal Primeira Liga
(3 matches)
FT
1
:
2
GIL Vicente
Famalicao
FT
1
:
0
Benfica
Chaves
85
´
1
:
2
Estrela
Sporting CP
England Championship
(12 matches)
FT
1
:
0
Bristol City
Leicester
FT
1
:
1
Millwall
West Brom
FT
0
:
2
Cardiff
Sunderland
FT
1
:
3
Huddersfield
Coventry
FT
0
:
2
Hull City
Stoke City
FT
2
:
1
Norwich
Plymouth
FT
3
:
0
Preston
Rotherham
FT
2
:
1
QPR
Birmingham
FT
1
:
1
Sheffield Wednesday
Swansea
FT
1
:
1
Southampton
Middlesbrough
FT
0
:
1
Blackburn
Ipswich
FT
2
:
2
Watford
Leeds
Spain Segunda División
(1 match)
FT
0
:
0
Burgos
Espanyol
Netherlands Eerste Divisie
(9 matches)
FT
0
:
2
ADO Den Haag
Groningen
FT
0
:
3
Den Bosch
Dordrecht
FT
0
:
2
Helmond Sport
Willem II
FT
5
:
1
Telstar
Jong Utrecht
FT
4
:
2
Emmen
Jong Ajax
FT
2
:
1
De Graafschap
Jong AZ
FT
1
:
2
NAC Breda
MVV
FT
0
:
3
FC Eindhoven
Cambuur
FT
2
:
0
VVV Venlo
FC OSS
Portugal Segunda Liga
(3 matches)
FT
3
:
1
CF Os Belenenses
Feirense
FT
2
:
0
Pacos Ferreira
Oliveirense
FT
1
:
0
Tondela
Vilaverdense
England League One
(12 matches)
FT
0
:
2
Barnsley
Cambridge United
FT
1
:
0
Derby
Blackpool
FT
1
:
1
Exeter City
Charlton
FT
1
:
2
Fleetwood Town
Cheltenham
FT
1
:
0
Lincoln
Leyton Orient
FT
1
:
3
Peterborough
Carlisle
FT
2
:
0
Port Vale
Bristol Rovers
FT
1
:
0
Reading
Northampton
FT
1
:
1
Shrewsbury
Oxford United
FT
0
:
0
Stevenage
Bolton
FT
1
:
1
Wigan
Burton Albion
FT
1
:
3
Wycombe
Portsmouth
Albania Superliga
(3 matches)
FT
1
:
0
Egnatia Rrogozhinë
FK Kukesi
FT
1
:
1
Vllaznia Shkodër
Erzeni Shijak
FT
1
:
2
Tirana
Teuta Durrës
Algeria Coupe Nationale
(4 matches)
59
´
0
:
0
CR Belouizdad
Oued Akbou
55
´
0
:
1
USM Annaba
CS Constantine
PS
:
US Biskra
MC Oran
59
´
1
:
0
Mostaganem
Hussein Dey
Angola Girabola
(1 match)
FT
1
:
1
CD Lunda-Sul
Onze Bravos
Argentina Primera Nacional
(2 matches)
FT
1
:
1
Guillermo Brown
Talleres Remedios
7
´
0
:
0
Agropecuario
Quilmes
Argentina Copa de la Liga Profesional
(4 matches)
FT
1
:
2
Instituto Cordoba
Argentinos JRS
60
´
1
:
3
Tigre
Belgrano Cordoba
60
´
1
:
0
Defensa Y Justicia
Estudiantes L.P.
23:30
:
Huracan
River Plate
Argentina Torneo Promocional Amateur
(2 matches)
FT
2
:
1
Nautico Hacoaj
SAT Moreno
FT
3
:
0
Deportivo Camioneros
Belgrano Zarate
Armenia First League
(2 matches)
FT
2
:
4
Nikarm
Ararat II
´
0
:
0
Gandzasar
Lernayin Artsakh
Australia A-League
(1 match)
FT
4
:
1
Adelaide United
Western United
Austria Bundesliga
(1 match)
FT
0
:
0
Austria Vienna
FC BW Linz
Austria 2. Liga
(3 matches)
FT
0
:
0
Leoben
SV Kapfenberg
FT
3
:
1
SKN ST. Polten
SKU Amstetten
FT
0
:
1
Ried
Grazer AK
Austria Regionalliga - Ost
(5 matches)
FT
3
:
1
Draßburg
Neusiedl
FT
1
:
0
Mannsdorf-Großenzersdorf
TWL Elektra
FT
0
:
2
Ardagger
Wiener SC
FT
1
:
3
Krems
Oberwart / Rotenturm
FT
0
:
2
Traiskirchen
Rapid Wien II
Austria Regionalliga - Mitte
(6 matches)
FT
3
:
2
Gleisdorf 09
Wolfsberger AC II
FT
2
:
1
Wallern / Marienkirchen
ASK Klagenfurt
FT
1
:
6
Bad Gleichenberg
Voitsberg
FT
3
:
0
LASK Juniors
Union Vöcklamarkt
FT
2
:
0
Weiz
Allerheiligen
FT
1
:
1
WSPG Wels
Deutschlandsberger SC
Austria Regionalliga - West
(3 matches)
FT
3
:
5
Silz / Mötz
Imst
FT
3
:
0
Pinzgau Saalfelden
Wolfurt
FT
0
:
0
Schwaz
TSV St. Johann
Azerbaidjan Premyer Liqa
(2 matches)
FT
0
:
1
Qabala
Neftchi Baku
FT
1
:
6
Kapaz
Qarabag
Bangladesh Premier League
(3 matches)
FT
0
:
1
Abahani Chittagong
Bangladesh Police
FT
4
:
0
Mohammedan Dhaka
Fortis
FT
1
:
1
Sheikh Jamal
Sheikh Russel
Belarus Premier League
(2 matches)
FT
0
:
0
FC Dnepr Mogilev
Arsenal
FT
4
:
1
Dinamo Brest
Smorgon
Belarus Reserve League
(8 matches)
TD
:
Dinamo Brest Res.
Smorgon Res.
TD
:
Minsk Res.
Dinamo Minsk Res.
TD
:
Naftan Res.
BATE Res.
TD
:
Gomel Res.
Neman Grodno Res.
TD
:
Torpedo Zhodino Res.
Slutsk Res.
TD
:
Dnepr Mogilev Res.
Arsenal Res.
TD
:
Vitebsk Res.
Slavia Res.
TD
:
Isloch Res.
Shakhtyor Res.
Belgium Jupiler Pro League
(1 match)
FT
5
:
1
Gent
Standard Liege
Belgium Challenger Pro League
(2 matches)
FT
0
:
1
Club Brugge II
Dender
FT
1
:
0
Beerschot Wilrijk
KRC Genk II
Bolivia Primera División
(2 matches)
FT
1
:
0
Blooming
Aurora
23:00
:
Santa Cruz
The Strongest
Bosnia Premijer Liga
(3 matches)
FT
2
:
0
Igman Konjic
Sloga Doboj
FT
1
:
5
Tuzla City
FK Sarajevo
FT
0
:
1
Zeljeznicar Sarajevo
Velež
Brazil Paulista - A1
(1 match)
FT
1
:
0
Palmeiras
Novorizontino
Brazil Paranaense U20
(2 matches)
18:30
:
Cianorte U20
Arapongas U20
18:30
:
Hope Internacional U20
Athletico PR U20
Brazil Catarinense U20
(1 match)
18:00
:
Hercílio Luz U20
Avaí U20
Bulgaria First League
(3 matches)
FT
2
:
1
Pirin Blagoevgrad
Etar Veliko Tarnovo
FT
1
:
1
Arda Kardzhali
Levski Krumovgrad
FT
2
:
0
Levski Sofia
Slavia Sofia
Chile Primera División
(1 match)
23:30
:
Cobresal
Palestino
Chile Primera B
(1 match)
62
´
0
:
2
Union San Felipe
Deportes Limache
China Super League
(1 match)
FT
2
:
2
Sichuan Jiuniu
Shijiazhuang Y. J.
Colombia Primera A
(1 match)
23
´
0
:
1
Alianza Petrolera
Deportes Tolima
Congo Ligue 1
(4 matches)
FT
0
:
0
CARA Brazzaville
Cheminots
FT
2
:
2
Léopards de Dolisié
Nouvelle Génération
14:00
:
V.Club Mokanda
Kondzo
FT
2
:
1
Jeunesse Unie de Kintélé
Nathalys
Croatia HNL
(2 matches)
FT
0
:
0
Istra 1961
NK Lokomotiva Zagreb
FT
0
:
1
NK Slaven Belupo
NK Osijek
Croatia First NL
(2 matches)
FT
1
:
2
HNK Cibalia
Zrinski Jurjevac
FT
0
:
1
Solin
Jarun
Croatia Second NL
(5 matches)
FT
0
:
2
Hrvatski Dragovoljac
Dugo Selo
FT
1
:
0
Opatija
Mladost Ždralovi
FT
1
:
0
Kustosija
Jadran LP
FT
3
:
0
Bjelovar
Grobničan Čavle
FT
4
:
0
Karlovac 1919
Hrvace
Cyprus 1. Division
(2 matches)
FT
0
:
1
Doxa
Othellos
FT
1
:
0
Apollon Limassol
AE Zakakiou
Czech-Republic FNL
(4 matches)
FT
1
:
1
Opava
Hanácká
FT
1
:
2
Vysočina Jihlava
Dukla Praha
FT
0
:
1
Příbram
Vlašim
FT
2
:
3
Zbrojovka Brno
Sparta Praha II
Czech-Republic 3. liga - CFL A
(5 matches)
FT
1
:
2
Admira Praha
Loko Vltavín
FT
3
:
1
České Budějovice II
Králův Dvůr
FT
0
:
3
Sokol Hostouň
Povltava FA
FT
2
:
3
Jiskra Domažlice
Viktoria Plzeň II
FT
0
:
2
Písek
Dukla Praha II
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(5 matches)
FT
0
:
0
Hodonín
Viktoria Otrokovice
FT
1
:
1
Uherský Brod
Zlín II
FT
1
:
2
Blansko
Start Brno
FT
1
:
2
Frýdek-Místek
Karviná II
FT
1
:
0
Hranice
Tatran Bohunice
Czech-Republic 3. liga - CFL B
(5 matches)
FT
1
:
0
Kolín
Jablonec II
FT
0
:
0
Baník Souš
Mladá Boleslav II
FT
1
:
0
Slovan Velvary
Teplice II
FT
2
:
1
Sokol Živanice
Hradec Králové II
FT
4
:
2
Ústí nad Labem
Chlumec nad Cidlinou
Denmark DBU Pokalen
(2 matches)
FT
2
:
3
FC Nordsjaelland
Aarhus
FT
6
:
1
Silkeborg
FC Fredericia
Denmark Kvindeliga
(1 match)
14:00
:
Køge
KoldingQ
Ecuador Liga Pro
(1 match)
FT
5
:
0
LDU de Quito
Imbabura
England League Two
(12 matches)
FT
1
:
1
AFC Wimbledon
Harrogate Town
FT
1
:
2
Accrington ST
Morecambe
FT
3
:
1
Barrow
Grimsby
FT
2
:
0
Bradford
Tranmere
FT
2
:
1
Colchester
Newport County
FT
0
:
2
Crawley Town
Doncaster
FT
0
:
3
Forest Green
Stockport County
FT
0
:
0
Gillingham
Crewe
FT
5
:
0
Milton Keynes Dons
Walsall
FT
1
:
2
Salford City
Sutton Utd
FT
2
:
1
Swindon Town
Notts County
FT
2
:
0
Wrexham
Mansfield Town
England National League
(12 matches)
FT
1
:
4
Boreham Wood
Dagenham & Redbridge
FT
0
:
2
Dorking Wanderers
Bromley
FT
1
:
1
Ebbsfleet United
Southend
FT
1
:
0
Gateshead
Rochdale
FT
1
:
0
Hartlepool
FC Halifax Town
FT
1
:
3
Kidderminster Harriers
Altrincham
FT
4
:
0
Maidenhead
Aldershot Town
FT
1
:
3
Oldham
AFC Fylde
FT
1
:
0
Oxford City
Wealdstone
FT
2
:
2
Solihull Moors
Barnet
FT
0
:
1
Woking
Eastleigh
FT
2
:
1
York
Chesterfield
England National League - North
(12 matches)
FT
1
:
1
Gloucester City
Brackley Town
FT
1
:
0
Alfreton Town
Rushall Olympic
PS
:
Banbury United
Hereford
FT
2
:
3
Blyth Spartans
Curzon Ashton
FT
2
:
1
Boston United
Peterborough Sports
FT
1
:
4
Buxton
Chester
FT
0
:
3
Darlington 1883
Chorley
FT
0
:
0
Farsley Celtic FC
Southport
FT
2
:
2
Scarborough Athletic
Warrington Town
FT
0
:
0
Scunthorpe
Kings Lynn Town
FT
2
:
0
South Shields
Spennymoor Town
FT
3
:
0
Tamworth
Bishops Stortford
England National League - South
(12 matches)
FT
1
:
1
Bath City
Weymouth
FT
4
:
1
Chelmsford City
Dartford
FT
1
:
5
Eastbourne Borough
Maidstone Utd
PS
:
Farnborough
Chippenham Town
FT
0
:
0
Hampton & Richmond
Tonbridge Angels
FT
1
:
5
Havant & Wville
Worthing
FT
3
:
4
Hemel Hempstead Town
Aveley
FT
0
:
1
St Albans City
Braintree
FT
1
:
0
Welling United
Dover
FT
4
:
0
Weston-super-Mare
Taunton Town
FT
3
:
0
Yeovil Town
Torquay
FT
3
:
2
Truro City
Slough Town
England Non League Premier - Isthmian
(4 matches)
FT
2
:
2
Cray Wanderers
Chatham Town
FT
3
:
1
Folkestone Invicta
Lewes
FT
0
:
5
Haringey Borough
Hastings United
FT
1
:
2
Concord Rangers
Carshalton Athletic
England Non League Premier - Northern
(1 match)
FT
4
:
1
Ashton United
Whitby Town
England Non League Premier - Southern South
(4 matches)
FT
0
:
0
Poole Town
AFC Totton
FT
3
:
0
Basingstoke Town
Gosport Borough
FT
1
:
0
Chesham United
Hayes & Yeading United
FT
3
:
1
Hungerford Town
Bracknell Town
England Non League Premier - Southern Central
(2 matches)
FT
3
:
0
AFC Telford United
Redditch United
FT
0
:
2
Hitchin Town
Needham Market
Estonia Meistriliiga
(1 match)
FT
3
:
0
Kuressaare
Tallinna Kalev
Finland Suomen Cup
(1 match)
13:00
:
FC RP
MaPS
France National 1
(5 matches)
FT
1
:
1
Dijon
Nimes
FT
1
:
0
Chateauroux
Martigues
FT
1
:
0
Le Mans
Epinal
FT
2
:
0
Marignane
Versailles
FT
1
:
1
Cholet
RED Star FC 93
Georgia Erovnuli Liga 2
(1 match)
FT
1
:
1
Lokomotivi Tbilisi
Shturmi
Georgia Erovnuli Liga
(3 matches)
FT
3
:
1
Dila
Saburtalo
FT
3
:
1
Kolkheti Poti
Telavi
FT
3
:
2
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
Germany Regionalliga - Nordost
(1 match)
FT
1
:
1
Hertha BSC II
Lokomotive Leipzig
Ghana Cup
(2 matches)
15:00
:
Nsoatreman
Karela
PS
:
Dreams
Soccer Intellectuals
Hungary NB I
(1 match)
FT
0
:
0
Puskas Academy
Videoton FC
Indonesia Liga 1
(3 matches)
FT
1
:
1
PSM Makassar
Pusamania Borneo
FT
0
:
0
Barito Putera
PSIS Semarang
FT
0
:
0
Persepam Madura Utd
PSS Sleman
Ireland Premier Division
(5 matches)
FT
0
:
1
Derry City
Galway United
FT
0
:
0
Drogheda United
St Patricks Athl.
FT
2
:
1
Shelbourne
Dundalk
FT
0
:
1
Waterford
Sligo Rovers
FT
3
:
1
Shamrock Rovers
Bohemians
Ireland First Division
(5 matches)
FT
2
:
2
Bray Wanderers
Cobh Ramblers
FT
1
:
0
Cork City
Athlone Town
FT
1
:
1
Kerry
Wexford
FT
1
:
2
Longford Town
UCD
FT
0
:
1
Treaty United
Finn Harps
Israel Liga Leumit
(5 matches)
FT
0
:
0
Hapoel Ramat Gan
Ironi Tiberias
FT
0
:
2
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Umm al-Fahm
FT
2
:
2
Hapoel Kfar Saba
Sektzia Nes Tziona
FT
2
:
2
Hapoel Nazareth Illit
Bnei Yehuda
FT
3
:
1
Hapoel Afula
Hapoel Rishon LeZion
Japan J1 League
(1 match)
FT
2
:
2
Tokyo Verdy
Kyoto Sanga
Jordan League
(1 match)
FT
2
:
1
Al Salt
Sahab
Kuwait Premier League
(1 match)
FT
2
:
5
Al Fahaheel
Al Qadsia
Kyrgyzstan Premier League
(2 matches)
FT
1
:
0
OshMU Aldier
Kara-Balta
FT
2
:
1
Abdish-Ata
Alay
Latvia Virsliga
(1 match)
FT
0
:
1
FS Jelgava
Metta / LU
Lebanon Premier League
(1 match)
FT
3
:
0
Tadamon Sour
Tripoli SC
Lithuania 1 Lyga
(3 matches)
FT
1
:
2
FA Šiauliai II
Neptūną Klaipėda
FT
1
:
2
Kauno Žalgiris II
Nevėžis
FT
2
:
0
Panevėžys II
Be1 NFA
Lithuania A Lyga
(1 match)
FT
0
:
2
Banga
Džiugas Telšiai
Macao Primeira Divisão
(2 matches)
11:00
:
Jia Hua
Universidade de Macau
13:00
:
Tak Chun Ka I
Hang Sai
Mauritania Premier League
(2 matches)
00:30
:
Concorde
Chemal
22:30
:
Tevragh-Zeïne
Inter Nouakchott
Mexico Liga de Expansión MX
(2 matches)
FT
3
:
4
Monarcas
Venados FC
FT
0
:
3
Dorados
Atlante FC
Mexico Liga Premier Serie A
(1 match)
FT
0
:
0
Correcaminos UAT II
Atlético Saltillo
Mexico Liga Premier Serie B
(3 matches)
FT
0
:
3
Deportivo Dongu
Caja Oblatos CFD
22:00
:
Chilangos
Aguacateros CDU
23:00
:
Poza Rica
Deportivo Ayense
Mexico U23 League
(2 matches)
FT
0
:
1
Club America U23
Atlético San Luis U23
FT
1
:
1
Mazatlan FC U23
Club Tijuana U23
Moldova Super Liga
(1 match)
FT
2
:
4
Spartanii Selemet
Saxan
Mongolia Premier League
(1 match)
FT
2
:
4
Bavarians
Khovd
Morocco Cup
(2 matches)
21
´
0
:
0
Olympique Khouribga
Difaa EL Jadida
22
´
2
:
0
Chabab Mohammédia
Youssoufia Berrechid
New-Zealand National League - Central
(1 match)
06:00
:
North Wellington
Waterside Karori
New-Zealand National League - Northern
(5 matches)
02:00
:
Bay Olympic
East Coast Bays
02:00
:
Tauranga City United
Auckland United
02:00
:
Birkenhead United
West Coast Rangers
02:00
:
Manurewa
Western Springs
02:00
:
Auckland City
Eastern Suburbs
New-Zealand National League - Southern
(2 matches)
01:00
:
Twenty 11
Nelson Suburbs
01:45
:
Coastal Spirit
Selwyn United
Northern-Ireland Irish Cup
(1 match)
FT
1
:
3
Glentoran
Linfield
Peru Primera División
(1 match)
FT
3
:
0
Alianza Lima
Cultural Santa Rosa
Poland III Liga - Group 1
(2 matches)
11:00
:
Jagiellonia II
Unia Skierniewice
18:26
:
Broń Radom
Lechia T. Mazowiecki
Poland III Liga - Group 2
(3 matches)
11:00
:
Pogoń Szczecin II
Stargard Szczeciński
13:00
:
Solec K.
Świt Skolwin
14:30
:
Luzino
Noteć Czarnków
Poland III Liga - Group 3
(2 matches)
12:00
:
Górnik Zabrze II
Kluczbork
15:00
:
Warta Gorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
Poland III Liga - Group 4
(1 match)
14:30
:
KSZO 1929
Sokół Sieniawa
Portugal Campeonato de Portugal Prio - Group A
(1 match)
FT
0
:
1
Montalegre
Os Limianos
Portugal Júniores U19
(1 match)
FT
1
:
3
SC Farense U19
Vitoria Guimaraes U19
Qatar Stars League
(2 matches)
FT
2
:
1
Al Shamal
Al Ahli Doha
FT
1
:
2
UMM Salal
Muaither SC
Romania Liga I
(2 matches)
FT
1
:
0
FC Voluntari
AFC Hermannstadt
FT
1
:
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
CFR 1907 Cluj
Russia Premier League
(1 match)
FT
1
:
4
Dinamo Moscow
FC Rostov
Rwanda National Soccer League
(3 matches)
13:00
:
Gasogi United
Etoile de lEst
FT
1
:
0
Amagaju
Marines
16:00
:
Gorilla
Police
Saudi-Arabia Pro League
(5 matches)
FT
3
:
1
Al-Ittihad FC
Al-Fayha
FT
4
:
0
Al Taawon
Al-Hazm
FT
1
:
3
Al Akhdoud
Al-Raed
FT
2
:
2
Al-Ettifaq
Al-Ahli Jeddah
FT
0
:
1
Damac
Al Khaleej Saihat
Saudi-Arabia Division 1
(5 matches)
FT
1
:
1
Al-Adalah
Al Taraji
FT
1
:
3
Al Qaisoma
Al Safa
FT
0
:
3
Al-Faisaly FC
Al Kholood
FT
1
:
1
Al Jabalain
Ohod
FT
3
:
1
Al Arabi SC
Al-Qadisiyah FC
Scotland Championship
(1 match)
FT
2
:
1
Ayr Utd
Airdrie United
Serbia Super Liga
(4 matches)
FT
2
:
0
Cukaricki
Novi Pazar
FT
0
:
4
Radnik Surdulica
Vojvodina
FT
1
:
1
IMT Novi Beograd
Železničar Pančevo
FT
2
:
0
TSC Backa Topola
FK Vozdovac
Serbia Prva Liga
(3 matches)
FT
0
:
1
Radnički Novi Beograd
Sloboda Uzice
FT
2
:
0
Jedinstvo Ub
Metalac GM
FT
0
:
1
Dubočica
Macva
Slovakia Super Liga
(1 match)
FT
1
:
1
Ružomberok
Dunajska Streda
Slovakia 2. liga
(4 matches)
FT
0
:
0
Slovan Bratislava II
Tatran Prešov
FT
1
:
2
Slavoj Trebišov
Petržalka
FT
0
:
0
Púchov
Dolný Kubín
FT
0
:
2
Pohronie
Komárno
Slovakia 3. liga - West
(3 matches)
11:00
:
Rača
Podkonice
14:00
:
Lokomotíva Zvolen
Nové Mesto nad Váhom
14:00
:
Malacky
Sereď
Slovenia 1. SNL
(3 matches)
FT
2
:
0
Rogaška
Bravo
FT
1
:
0
Maribor
Radomlje
FT
3
:
5
NK Domzale
Mura
Slovenia 2. SNL
(4 matches)
FT
1
:
2
Ilirija
Triglav
FT
0
:
1
Dekani
Tabor Sežana
FT
0
:
0
Krka
Fužinar
FT
3
:
1
Rudar
Tolmin
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(6 matches)
13:00
:
Ahlafors
Vänersborgs FK
13:00
:
Herrestads
Kumla
13:00
:
Forward
Grebbestad
13:00
:
Gauthiod
Lidköping
13:00
:
Säffle SK
Stenungsund
15:00
:
Kongahälla
Motala
Sweden Division 2 - Norra Svealand
(2 matches)
12:00
:
Viggbyholms IK
IFK Österåker
13:00
:
Enköping
Gute
Sweden Division 2 - Norrland
(1 match)
14:00
:
Team Thoren
IFK Luleå
Sweden Division 2 - Södra Svealand
(2 matches)
12:00
:
Enskede
Nyköping
12:00
:
Smedby
Sylvia
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(4 matches)
13:00
:
Laholm
Öckerö
13:00
:
Astrio
Tord
15:00
:
Hittarp
Bergdalens
18:00
:
Varbergs GIF
Sävedalen
Sweden Division 2 - Östra Götaland
(3 matches)
12:00
:
Karlshamn
IFK Hässleholm
12:00
:
Österlen
Nosaby
14:00
:
Kristianstad
Simrishamn
Switzerland Challenge League
(3 matches)
FT
2
:
1
Neuchatel Xamax FC
FC Schaffhausen
FT
0
:
4
Stade Nyonnais
FC Sion
FT
5
:
2
Bellinzona
FC Aarau
Turkmenistan Ýokary Liga
(2 matches)
10:00
:
Merw
Köpetdag Aşgabat
11:00
:
Şagadam
Aşgabat
USA USL Championship
(1 match)
23:00
:
North Carolina
Hartford Athletic
USA USL League One
(1 match)
23:00
:
Lexington
Greenville Triumph
USA MLS Next Pro
(1 match)
FT
0
:
1
Houston Dynamo FC II
Austin II
Uganda Premier League
(4 matches)
13:00
:
SC Villa
Mbarara City
FT
1
:
0
Wakiso Giants
NEC
FT
0
:
0
Kitara
BUL
16:00
:
URA
Vipers
Ukraine Persha Liga
(4 matches)
FT
1
:
1
Yarud Mariupol
Prykarpattia
FT
3
:
1
Podillya Khmelnytskyi
Kremin
FT
1
:
0
Karpaty
Viktoriya Mykolaivka
FT
3
:
0
Livyi Bereh
Ahrobiznes Volochysk
Ukraine U19 League
(4 matches)
FT
3
:
1
Zhytomyr U19
Chornomorets U19
FT
0
:
1
Veres Rivne U19
Kryvbas 2020 U19
FT
2
:
3
Minaj U19
Oleksandria U19
FT
2
:
1
Obolon Kyiv U19
Shakhtar Donetsk U19
United-Arab-Emirates Pro League
(2 matches)
FT
3
:
3
Al Wahda FC
Shabab Al Ahli Dubai
FT
2
:
4
Al-Ittihad Kalba
Ajman
Uruguay Primera División - Apertura
(2 matches)
FT
0
:
2
Cerro Largo
Racing Montevideo
FT
0
:
0
Penarol
Club Nacional
Uzbekistan Super League
(2 matches)
FT
1
:
0
Olmaliq
Bunyodkor
FT
0
:
0
Qizilqum
Lokomotiv
Uzbekistan Pro League A
(1 match)
FT
0
:
0
Olimpik-Mobiuz
Mashal
Venezuela Primera División
(1 match)
FT
1
:
2
Zamora FC
Angostura FC
Venezuela Segunda División
(1 match)
23:00
:
Fundacion AIFI
Marítimo
Wales Premier League
(4 matches)
FT
0
:
0
GAP Connah S Quay FC
Newtown AFC
FT
0
:
0
Barry Town
Penybont
FT
1
:
2
Colwyn Bay
Aberystwyth Town
FT
0
:
1
Pontypridd Town
Haverfordwest County AFC
World CAF Champions League
(1 match)
FT
0
:
1
Simba
Al Ahly
World Friendlies Clubs
(10 matches)
TD
:
Flekkerøy
jerv
FT
1
:
1
HJK helsinki
PK-35
FT
2
:
2
EIF
KäPa
11:00
:
PEPO
JIPPO
12:00
:
vaasa PS
FF Jaro
CAN
:
Ilves Tampere
FC Lahti
13:00
:
FC Lahti
IF Gnistan
FT
4
:
0
Klubi-04
SalPa
FT
3
:
0
IFK Mariehamn
Kooteepee
FT
1
:
0
Ilves Tampere
AC oulu
Zimbabwe Premier Soccer League
(3 matches)
FT
1
:
0
Highlanders
Simba Bhora
FT
0
:
2
Hwange
Bulawayo Chiefs
FT
0
:
0
Yadah
Dynamos
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising
We use cookies to ensure that we give you the best experience. If you continue using this website, we'll assume that you are happy about that.
IT'S OK
Privacy