Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Friday 19 Apr 2024
Search
Germany Bundesliga
(1 match)
19:30
:
Eintracht Frankfurt
FC Augsburg
France Ligue 1
(1 match)
20:00
:
Nice
Lorient
Italy Serie A
(2 matches)
17:30
:
Genoa
Lazio
19:45
:
Cagliari
Juventus
Spain La Liga
(1 match)
20:00
:
Athletic Club
Granada CF
Portugal Primeira Liga
(1 match)
20:15
:
Rio Ave
Arouca
Turkey Süper Lig
(1 match)
18:00
:
Besiktas
Ankaragucu
Italy Serie B
(2 matches)
19:30
:
Palermo
Parma
19:30
:
Reggiana
Cosenza
Germany 2. Bundesliga
(2 matches)
17:30
:
FC Nurnberg
SC Paderborn 07
17:30
:
SV Elversberg
FC Schalke 04
Spain Segunda División
(1 match)
19:30
:
Tenerife
Leganes
Netherlands Eerste Divisie
(5 matches)
19:00
:
Den Bosch
NAC Breda
19:00
:
Dordrecht
FC OSS
19:00
:
Roda
De Graafschap
19:00
:
Telstar
Emmen
19:00
:
Helmond Sport
Jong Ajax
Portugal Segunda Liga
(1 match)
18:00
:
Feirense
Leixoes
Turkey 1. Lig
(1 match)
18:00
:
Altay
Manisa BBSK
England League One
(1 match)
20:00
:
Oxford United
Stevenage
Germany 3. Liga
(1 match)
18:00
:
SV Sandhausen
Arminia Bielefeld
Albania Superliga
(2 matches)
14:00
:
Erzeni Shijak
Tirana
14:00
:
FK Kukesi
Skenderbeu Korce
Algeria Ligue 1
(11 matches)
16:00
:
Khenchela
CS Constantine
16:00
:
NC Magra
MC Alger
16:00
:
US Souf
ASO Chlef
16:00
:
ES Setif
JS Saoura
PS
:
El Bayadh
Khenchela
PS
:
MC Alger
Paradou AC
PS
:
ASO Chlef
NC Magra
PS
:
JS Saoura
US Souf
PS
:
Ben Aknoun
JS Kabylie
PS
:
US Biskra
ES Setif
18:00
:
CR Belouizdad
US Biskra
Algeria Ligue 2
(8 matches)
15:00
:
RB Ouargla
CA Batna
15:00
:
El Eulma
USM Annaba
15:00
:
MO Constantine
Oued Magrane
15:00
:
Teleghma
JS Bordj Ménaïel
15:00
:
IB Khémis El Khechna
Khroub
15:00
:
AS AIN Mlila
E Sour El-Ghozlane
15:00
:
Usm El Harrach
HB Chelghoum Laïd
15:00
:
MSP Batna
Oued Akbou
Armenia Premier League
(1 match)
16:00
:
Artsakh
BKMA
Armenia First League
(1 match)
13:00
:
Ararat-Armenia II
Pyunik II
Australia A-League
(1 match)
10:45
:
Newcastle Jets
Wellington Phoenix
Australia South Australia NPL
(3 matches)
11:00
:
Croydon Kings
Adelaide Olympic
11:00
:
Modbury Jets
Adelaide City
11:00
:
Para Hills Knights
MetroStars
Australia Victoria NPL
(3 matches)
10:30
:
Heidelberg United
Moreland City
10:45
:
Dandenong City
South Melbourne
11:15
:
Oakleigh Cannons
St. Albans Saints
Australia Northern NSW NPL
(1 match)
11:15
:
New Lambton
Weston Bears
Australia Queensland NPL
(1 match)
11:30
:
Gold Coast Knights
Brisbane City
Australia Tasmania NPL
(2 matches)
11:15
:
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
11:15
:
Riverside
Launceston United
Australia Western Australia State League 1
(1 match)
12:15
:
Kingsley Westside
Sorrento
Austria Bundesliga
(1 match)
18:30
:
Sturm Graz
Rapid Vienna
Austria 2. Liga
(6 matches)
17:10
:
Leoben
FC Liefering
17:10
:
Admira Wacker
SV Kapfenberg
17:10
:
SKU Amstetten
Sturm Graz II
17:10
:
First Vienna
SV Lafnitz
17:10
:
SV Horn
Ried
19:30
:
Schwarz-Weiß Bregenz
Floridsdorfer AC
Austria Regionalliga - Ost
(7 matches)
18:00
:
Neusiedl
Traiskirchen
18:30
:
Rapid Wien II
Leobendorf
18:30
:
Krems
Draßburg
18:30
:
TWL Elektra
Fach-Donaufeld
18:30
:
Wiener SC
Mannsdorf-Großenzersdorf
18:30
:
Oberwart / Rotenturm
Austria Vienna (Am)
19:00
:
Favoritner AC
Ardagger
Austria Regionalliga - Mitte
(4 matches)
18:00
:
Deutschlandsberger SC
Wallern / Marienkirchen
18:00
:
Allerheiligen
Gleisdorf 09
18:00
:
WSPG Wels
Ried II
18:00
:
Union Vöcklamarkt
Bad Gleichenberg
Azerbaidjan Premyer Liqa
(1 match)
13:30
:
Turan
Sumqayıt
Bangladesh Premier League
(2 matches)
10:45
:
Abahani
Sheikh Jamal
10:45
:
Bangladesh Police
Sheikh Russel
Belarus Premier League
(2 matches)
15:00
:
Smorgon
FC Gomel
17:30
:
Bate Borisov
FC Dnepr Mogilev
Belarus 1. Division
(1 match)
17:15
:
ABFF U17
Torpedo BelAZ II
Belarus Reserve League
(8 matches)
TD
:
Slavia Res.
Dinamo Brest Res.
TD
:
Arsenal Res.
Shakhtyor Res.
TD
:
Slutsk Res.
Isloch Res.
TD
:
Neman Grodno Res.
Vitebsk Res.
TD
:
BATE Res.
Dnepr Mogilev Res.
TD
:
Dinamo Minsk Res.
Torpedo Zhodino Res.
TD
:
Smorgon Res.
Gomel Res.
TD
:
Minsk Res.
Naftan Res.
Belgium Challenger Pro League
(7 matches)
19:00
:
Zulte Waregem
Lierse Kempenzonen
19:00
:
Beerschot Wilrijk
Patro Eisden
19:00
:
Lommel United
Waasland-beveren
19:00
:
Oostende
Standard Liège II
19:00
:
Seraing United
Deinze
19:00
:
Liège
KRC Genk II
19:00
:
Francs Borains
Dender
Bolivia Primera División
(2 matches)
FT
1
:
1
Bolívar
San Antonio Bulo Bulo
PEN
2
:
3
Aurora
Independiente Petrolero
Bosnia Premijer Liga
(3 matches)
15:00
:
GOŠK Gabela
Tuzla City
17:00
:
Posušje
Zeljeznicar Sarajevo
19:00
:
Velež
Zvijezda 09
Bosnia 1st League - RS
(1 match)
15:30
:
Kozara Gradiška
Modriča
Brazil Serie A
(1 match)
FT
1
:
0
Botafogo
Atletico Goianiense
Brazil Serie B
(2 matches)
23:00
:
Botafogo SP
America Mineiro
23:00
:
Novorizontino
CRB
Brazil Amapaense
(1 match)
FT
2
:
2
Independente AP
Oratório
Brazil Goiano U20
(4 matches)
19:30
:
Guapo M19 U20
Aparecidense U20
19:30
:
Aparecida EC U20
Cerrado EC U20
19:30
:
Itaberai U20
Royal U20
19:30
:
Trindade U20
Guanabara City U20
Brazil Paulista - U20
(32 matches)
19:00
:
Mirassol U20
Rio Preto U20
19:00
:
Olimpia U20
Tanabi SP U20
19:00
:
Fernandopolis U20
Jose Bonifacio EC U20
19:00
:
Sertãozinho U20
Comercial U20
19:00
:
Bandeirante U20
Inter de Bebedouro U20
19:00
:
Ferroviária U20
XV de Jaú U20
19:00
:
CA Taquaritinga U20
São Carlos U20
19:00
:
Velo Clube U20
Rio Claro SP U20
19:00
:
Inter Limeira U20
XV de Piracicaba U20
19:00
:
União São João U20
Independente SP U20
19:00
:
Cosmopolitano Sports U20
Rio Branco U20
19:00
:
Ponte Preta U20
Guacuano U20
19:00
:
Aguai U20
Itapirense U20
19:00
:
Porto Football U20
Brasilis U20
19:00
:
Metropolitano FC U20
SKA Brasil U20
19:00
:
Paulinia FU U20
Guarani U20
19:00
:
Taubaté U20
União Suzano U20
19:00
:
Pinda U20
União Mogi U20
19:00
:
CA Joseense U20
São José EC U20
19:00
:
Desportivo Brasil U20
Comercial de Tietê U20
19:00
:
Elosport U20
São Bento U20
19:00
:
Sfera U20
Ituano U20
19:00
:
GE Osasco U20
Clube Vital U20
19:00
:
Referencia U20
Oeste U20
19:00
:
Nacional SP U20
Portuguesa U20
19:00
:
Guarulhos U20
Flamengo SP U20
19:00
:
Aster Brasil SP U20
Juventus U20
19:00
:
EC São Bernardo U20
Água Santa U20
19:00
:
Mauaense U20
Portuguesa Santista U20
19:00
:
Santo André U20
Jabaquara U20
19:00
:
Marília U20
VOCEM U20
19:00
:
Presidente Prudente U20
Tupã U20
Bulgaria First League
(2 matches)
15:30
:
Botev Vratsa
Etar Veliko Tarnovo
18:00
:
Levski Krumovgrad
Slavia Sofia
Burkina-Faso Ligue 1
(1 match)
17:00
:
Vitesse
ASFA-Yennenga
Canada Canadian Premier League
(1 match)
36
´
1
:
0
Vancouver FC
HFX Wanderers FC
China Super League
(1 match)
13:00
:
Hangzhou Greentown
Tianjin Teda
China FA Cup
(1 match)
07:00
:
Hangzhou Wuyue Qiantang
Nantong Haimen Codion
Colombia Primera A
(2 matches)
FT
2
:
3
Patriotas
Independiente Medellin
60
´
0
:
0
America de Cali
Deportivo Pasto
Colombia Primera B
(2 matches)
22:00
:
Tigres FC
Cucuta
22:00
:
Cortulua
Union Magdalena
Congo Ligue 1
(2 matches)
15:00
:
Vegas
Jeunesse Unie de Kintélé
18:00
:
Inter Club
CARA Brazzaville
Congo-DR Ligue 1
(1 match)
PS
:
Rangers
Renaissance
Costa-Rica Primera División
(1 match)
42
´
0
:
0
CS Herediano
CS Cartagines
Croatia First NL
(2 matches)
16:00
:
Sesvete
Jarun
16:00
:
Zrinski Jurjevac
Bsk Bijelo Brdo
Croatia Second NL
(1 match)
17:00
:
Karlovac 1919
Jadran Poreč
Cyprus 1. Division
(2 matches)
17:00
:
Othellos
Ethnikos Achna
17:00
:
Doxa
Nea Salamis
Czech-Republic 3. liga - CFL A
(1 match)
17:00
:
Písek
České Budějovice II
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(4 matches)
16:00
:
Viktoria Otrokovice
Blansko
16:00
:
Start Brno
Baník Ostrava II
17:00
:
Hranice
Znojmo
17:00
:
Hlučín
Třinec
Denmark Superliga
(1 match)
18:00
:
Randers FC
Odense
Denmark 1. Division
(3 matches)
18:00
:
Hillerød
HB Koge
18:00
:
B 93
Naestved
18:00
:
AC Horsens
FC Helsingor
Denmark 2nd Division - Group 1
(2 matches)
18:00
:
Fremad Amager
FA 2000
18:00
:
Roskilde
AB Copenhagen
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(5 matches)
17:00
:
Gørslev
Glostrup
17:00
:
Tårnby FF
Skjold Sæby
17:30
:
Aarhus Fremad II
Viby
18:00
:
Sundby
Hørsholm-Usserød
18:30
:
Vorup
Horsens II
Denmark Denmark Series - Relegation Round
(4 matches)
17:30
:
VB 1968
Næstved II
18:00
:
Slagelse B&I
Herlev
18:00
:
B 1908
KFUM Roskilde
18:00
:
VRI
Fjordager
Ecuador Liga Pro
(3 matches)
FT
1
:
0
Barcelona SC
El Nacional
20:00
:
Delfin SC
Macara
22:30
:
Orense SC
LDU de Quito
Egypt Premier League
(3 matches)
15:00
:
Baladiyyat Al Mehalla
El Mokawloon
PS
:
AL Masry
Al Ahly
PS
:
Zamalek SC
Pyramids FC
England Premier League Cup
(1 match)
19:00
:
Chelsea U21
Fulham U21
Estonia Esiliiga A
(1 match)
17:00
:
Flora II
Viimsi
Faroe-Islands 1. Deild
(1 match)
TD
:
Víkingur II
KÍ II
Faroe-Islands Meistaradeildin
(1 match)
18:00
:
HB
EB / Streymur
Finland Veikkausliiga
(2 matches)
16:00
:
SJK
Ilves Tampere
16:00
:
Inter Turku
KuPS
Finland Suomen Cup
(1 match)
17:30
:
PoPo
Sexypöxyt II
Finland Ykkösliiga
(1 match)
16:30
:
KäPa
SalPa
France National 1
(8 matches)
18:30
:
Martigues
Cholet
18:30
:
Rouen
Nancy
18:30
:
Chasselay MDA
Marignane
18:30
:
Le Mans
Villefranche
18:30
:
RED Star FC 93
Dijon
18:30
:
Epinal
Versailles
18:30
:
Avranches
Chateauroux
18:30
:
Orleans
Nimes
Georgia Erovnuli Liga
(1 match)
17:00
:
Telavi
Saburtalo
Germany Regionalliga - Bayern
(4 matches)
17:30
:
Wacker Burghausen
Bayreuth
18:00
:
Viktoria Aschaffenburg
Augsburg II
18:00
:
Buchbach
Memmingen
18:00
:
FC Wurzburger Kickers
FC Schweinfurt 05
Germany Regionalliga - Nord
(3 matches)
18:00
:
SV Meppen
Spelle-Venhaus
18:30
:
BW Lohne
Teutonia Ottensen
18:30
:
SSV Jeddeloh
Bremer Sv
Germany Regionalliga - Nordost
(3 matches)
18:00
:
Luckenwalde
Viktoria Berlin
18:00
:
Lokomotive Leipzig
Hansa Rostock II
18:00
:
BFC Dynamo
Rot-weiss Erfurt
Germany Regionalliga - West
(2 matches)
18:30
:
Schalke 04 II
Rot-weiss Oberhausen
18:30
:
SV Rodinghausen
Lippstadt 08
Germany Oberliga - Bayern Nord
(2 matches)
18:00
:
ATSV Erlangen
Neudrossenfeld
18:00
:
Kornburg
Coburg
Germany Oberliga - Bayern Süd
(2 matches)
18:30
:
Heimstetten
Gundelfingen
18:30
:
Erlbach
Kirchheimer SC
Ghana Premier League
(2 matches)
PS
:
Great Olympics
Dreams
TD
:
Bibiani Gold Stars
Aduana Stars
Iceland Úrvalsdeild
(1 match)
20:15
:
Stjarnan
Valur Reykjavik
India Indian Super League
(1 match)
15:00
:
Odisha
Kerala Blasters
Iran Persian Gulf Pro League
(3 matches)
14:00
:
Nassaji Mazandaran
Tractor Sazi
15:30
:
Esteghlal FC
Shams Azar Qazvin
15:40
:
Foolad FC
Mes Rafsanjan
Iraq Iraqi League
(4 matches)
PS
:
Erbil
Al Talaba
PS
:
Al Kahrabaa
Zakho
PS
:
Al Minaa Basra
Newroz
PS
:
Al Quwa Al Jawiya
Karbala
Ireland Premier Division
(5 matches)
19:45
:
Bohemians
Drogheda United
19:45
:
Derry City
Shamrock Rovers
19:45
:
Galway United
Shelbourne
19:45
:
St Patricks Athl.
Waterford
19:45
:
Sligo Rovers
Dundalk
Ireland First Division
(5 matches)
19:45
:
Cobh Ramblers
Finn Harps
19:45
:
Bray Wanderers
Treaty United
19:45
:
Cork City
Longford Town
19:45
:
Kerry
Athlone Town
19:45
:
Wexford
UCD
Israel Liga Leumit
(8 matches)
14:00
:
Bnei Yehuda
Hapoel Nazareth Illit
14:00
:
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Umm al-Fahm
14:00
:
Ironi Tiberias
Hapoel Ramat HaSharon
14:00
:
Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Herzliya
14:00
:
Hapoel Acre
Sektzia Nes Tziona
14:00
:
Kafr Qasim
Hapoel Afula
14:00
:
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Kfar Saba
14:00
:
Hapoel Ramat Gan
Ihud Bnei Shfaram
Kazakhstan 1. Division
(4 matches)
10:00
:
Akzhayik
Kaspiy
10:00
:
Ulytau
Zhetisay
12:00
:
Yassy Turkistan
Taraz
12:00
:
Sport Academy Kairat
SD Family
Kyrgyzstan Premier League
(2 matches)
PS
:
Muras United
Abdish-Ata
TD
:
Ilbirs
Alay
Latvia 1. Liga
(1 match)
17:00
:
Tukums II
Progress / AFA Olaine
Libya Premier League
(2 matches)
15:30
:
Abu Salim
Al-Ittihad
15:30
:
Asswehly
Al Malaab El Libby
Lithuania 1 Lyga
(1 match)
17:00
:
FK Trakai
Banga II
Macao Primeira Divisão
(1 match)
14:00
:
Universidade de Macau
Cheng Fung
Mexico Liga Premier Serie B
(2 matches)
19:00
:
Deportivo Dongu
Zitacuaro
23:00
:
Chilangos
CDM
Mexico U23 League
(3 matches)
16:00
:
Atlético San Luis U23
Toluca U23
17:00
:
Mazatlan FC U23
Juarez U23
23:45
:
Club Tijuana U23
Puebla U23
Morocco Botola Pro
(1 match)
20:00
:
Youssoufia Berrechid
Olympique Safi
New-Zealand National League - Northern
(1 match)
08:00
:
Birkenhead United
East Coast Bays
Nicaragua Primera Division
(2 matches)
FT
1
:
1
Walter Ferretti
Real Estelí
41
´
0
:
0
Managua
UNAN Managua
Nigeria NPFL
(1 match)
16:00
:
Heartland
Shooting Stars
Norway 2. Division - Group 2
(1 match)
17:00
:
Skeid
Kjelsås
Oman Professional League
(1 match)
14:45
:
Al-Shabab
Dhofar
Paraguay Division Profesional - Apertura
(2 matches)
FT
1
:
1
Nacional Asuncion
Libertad Asuncion
23:00
:
SOL DE America
Sportivo Luqueno
Paraguay Division Intermedia
(1 match)
22:15
:
Rubio NU
Deportivo Recoleta
Peru Primera División
(2 matches)
83
´
3
:
0
Alianza Lima
Sport Boys
21:00
:
Union Comercio
Universitario
Poland Ekstraklasa
(2 matches)
17:00
:
Korona Kielce
Radomiak Radom
19:30
:
Raków Częstochowa
Gornik Zabrze
Poland I Liga
(3 matches)
17:00
:
Stal Rzeszów
Podbeskidzie
17:00
:
Polonia Warszawa
Zaglebie Sosnowiec
19:30
:
Znicz Pruszków
Wisla Krakow
Poland II Liga - East
(2 matches)
18:00
:
SKRA Częstochowa
Pogoń Siedlce
19:30
:
Polonia Bytom
Kalisz
Poland III Liga - Group 4
(1 match)
16:00
:
Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków
Poland Ekstraliga Women
(1 match)
10:00
:
Górnik Łęczna W
UKS Łódź
Romania Liga I
(2 matches)
15:30
:
AFC Hermannstadt
FC Botosani
18:30
:
Farul Constanta
CFR 1907 Cluj
Russia Premier League
(1 match)
17:00
:
Krasnodar
Fakel Voronezh
Russia First League
(1 match)
19:00
:
Rodina Moskva
Khimki
Russia Second League - Group 4
(1 match)
14:30
:
Amkar
Sokol Kazan
Rwanda National Soccer League
(1 match)
14:00
:
Gasogi United
Sunrise
Saudi-Arabia Pro League
(3 matches)
16:00
:
Al-Nassr
Al-Fayha
16:00
:
Al Riyadh
Al Taee
19:00
:
Al-Ahli Jeddah
Al-Hilal Saudi FC
Scotland Championship
(1 match)
19:45
:
Inverness CT
Raith Rovers
Slovakia Super Liga
(1 match)
16:30
:
AS Trencin
FK Košice
Slovakia 2. liga
(1 match)
17:00
:
Pohronie
Slovan Bratislava II
Slovenia 2. SNL
(3 matches)
16:00
:
Tolmin
Dravinja
16:00
:
Beltinci
Krka
18:00
:
Triglav
Rudar
South-Africa 1st Division
(1 match)
18:30
:
Maritzburg Utd
Marumo Gallants
South-Korea K3 League
(1 match)
07:00
:
Daejeon Korail
Paju Citizen
Sweden Ettan - Norra
(1 match)
18:00
:
Stocksund
Vasalund
Sweden Ettan - Södra
(1 match)
18:00
:
Ariana
Angelholms FF
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(4 matches)
17:30
:
Vänersborgs FK
Gauthiod
18:00
:
IFK Skövde
Grebbestad
18:00
:
Motala
Forward
18:15
:
Herrestads
Kongahälla
Sweden Division 2 - Norra Svealand
(1 match)
18:00
:
Enköping
Skiljebo
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(1 match)
18:00
:
Lindome
Landvetter IS
Sweden Division 2 - Östra Götaland
(2 matches)
17:30
:
Nosaby
Lödde
18:00
:
IFK Hässleholm
Högaborg
Switzerland Challenge League
(4 matches)
18:30
:
Bellinzona
Baden
18:30
:
FC Schaffhausen
Neuchatel Xamax FC
19:15
:
FC Aarau
FC Thun
19:15
:
FC Sion
Stade Nyonnais
Syria Premier League
(3 matches)
14:00
:
Tishreen
Al Karama
14:00
:
Wathba
Hottin
14:00
:
Jabala
Foutoua
Tajikistan Vysshaya Liga
(2 matches)
14:00
:
Khosilot Farkhor
Eskhata
14:00
:
Panjsher
Istaravshan
Thailand Thai League 1
(1 match)
13:00
:
Port FC
Chiangrai United
Thailand Thai League 2
(1 match)
13:00
:
Suphanburi
Customs United
Tunisia Cup
(6 matches)
14:30
:
AS Soliman
AS Gabes
14:30
:
Hamma
EGS Gafsa
14:30
:
Mohammedia
CA Bizertin
14:30
:
Alaouite
Korba
14:30
:
CS Chebba
Jerba
17:30
:
CS Sfaxien
AS Marsa
Uganda Premier League
(1 match)
14:00
:
Kitara
Vipers
Ukraine Persha Liga
(2 matches)
10:00
:
Prykarpattia
SK Poltava
11:00
:
Karpaty
Inhulets
Ukraine U19 League
(2 matches)
09:00
:
Chornomorets U19
Kryvbas 2020 U19
10:00
:
Vorskla U19
Kolos Kovalivka U19
Uruguay Primera División - Apertura
(2 matches)
17:30
:
Racing Montevideo
Cerro
19:30
:
Liverpool Montevideo
Defensor Sporting
Uruguay Segunda División
(1 match)
23:00
:
Plaza Colonia
Rentistas
World UEFA Youth League
(2 matches)
13:00
:
Olympiakos Piraeus U19
Nantes U19
17:00
:
Porto U19
Milan U19
World AFC U23 Asian Cup
(4 matches)
14:00
:
China PR U23
Korea Republic U23
16:30
:
UAE U23
Japan U23
16:30
:
Thailand U23
Saudi Arabia U23
19:00
:
Tajikistan U23
Iraq U23
World Friendlies Clubs
(1 match)
12:45
:
Balestier Khalsa
Young Lions
World CONMEBOL U20 Femenino
(2 matches)
00:30
:
Venezuela U20 W
Brazil U20 W
22:00
:
Argentina U20 W
Paraguay U20 W
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising