Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Wednesday 24 Apr 2024
Search
England Premier League
(4 matches)
19:45
:
Wolves
Bournemouth
20:00
:
Crystal Palace
Newcastle
20:00
:
Everton
Liverpool
20:00
:
Manchester United
Sheffield Utd
France Ligue 1
(3 matches)
18:00
:
Lorient
Paris Saint Germain
20:00
:
Marseille
Nice
20:00
:
Monaco
Lille
Netherlands Eredivisie
(2 matches)
17:45
:
Twente
Almere City FC
20:00
:
Ajax
Excelsior
England Championship
(1 match)
19:45
:
Coventry
Hull City
Portugal Segunda Liga
(1 match)
20:15
:
AVS
FC Porto B
Italy Coppa Italia
(1 match)
20:00
:
Atalanta
Fiorentina
Turkey Cup
(1 match)
18:30
:
Trabzonspor
Fatih Karagümrük
Germany 3. Liga
(1 match)
18:00
:
FC Saarbrücken
Rot-weiss Essen
Albania 1st Division
(1 match)
14:00
:
Korabi Peshkopi
Luzi 2008
Albania Cup
(2 matches)
14:00
:
Tirana
FK Kukesi
17:00
:
Vllaznia Shkodër
Egnatia Rrogozhinë
Algeria Coupe Nationale
(1 match)
20:45
:
CR Belouizdad
USM Alger
Andorra Copa Constitució
(1 match)
19:30
:
Inter Club dEscaldes
Pas de la Casa
Angola Girabola
(1 match)
16:00
:
Petro de Luanda
São Salvador
Argentina Primera B Metropolitana
(1 match)
19:00
:
Acassuso
Sacachispas
Australia Queensland NPL
(2 matches)
11:30
:
SC Wanderers
Lions
11:30
:
Peninsula Power
Olympic
Australia NNSW League 1
(4 matches)
11:00
:
Toronto Awaba Stags
Wallsend Red Devils
11:00
:
Belmont Swansea
Kahibah
11:00
:
Thornton Redbacks
West Wallsend
11:00
:
Singleton Strikers
Cessnock City Hornets
Austria Bundesliga
(3 matches)
17:30
:
Austria Klagenfurt
Red Bull Salzburg
17:30
:
TSV Hartberg
Lask Linz
19:30
:
Rapid Vienna
Sturm Graz
Azerbaidjan Cup
(2 matches)
14:00
:
Qabala
Zira
17:00
:
Qarabag
Neftchi Baku
Belgium Jupiler Pro League
(2 matches)
19:30
:
Anderlecht
Cercle Brugge
19:30
:
Club Brugge KV
Genk
Bosnia Premijer Liga
(6 matches)
TD
:
Zrinjski
FK Sarajevo
TD
:
Velež
Sloga Doboj
TD
:
Zeljeznicar Sarajevo
Siroki Brijeg
TD
:
Igman Konjic
GOŠK Gabela
TD
:
Zvijezda 09
Tuzla City
TD
:
Borac Banja Luka
Posušje
Bosnia 1st League - RS
(9 matches)
15:30
:
Kozara Gradiška
Sloboda Mrkonjić Grad
15:30
:
Slavija
Drina Zvornik
15:30
:
Rudar Prijedor
Leotar
15:30
:
FK Romanija Pale
Laktaši
15:30
:
Velež Nevesinje
BSK Banja Luka
15:30
:
Ljubić Prnjavor
Famos Vojkovići
15:30
:
Željezničar Banja Luka
Sutjeska Foča
17:30
:
Radnik Bijeljina
Omarska
19:00
:
Modriča
Borac Kozarska Dubica
Brazil Serie B
(1 match)
FT
3
:
1
Brusque
Mirassol
Brazil Copa do Nordeste
(2 matches)
TD
:
Bahia
CRB
TD
:
Sport Recife
Fortaleza EC
Bulgaria Cup
(1 match)
16:45
:
Ludogorets
Hebar 1918
Cameroon Elite One
(7 matches)
PS
:
APEJES Academy
Fortuna Mfou
PS
:
PWD
Fauve Azur Elite
PS
:
Avion Academy
UMS de Loum
PS
:
Union Douala
Les Astres
PS
:
Fovu Club
Bamboutos
14:00
:
Fauve Azur Elite
Aigle Royal
16:00
:
Bamboutos
APEJES Academy
Canada Canadian Championship
(1 match)
FT
1
:
0
Cavalry FC
Vancouver FC
Colombia Copa Colombia
(3 matches)
FT
1
:
0
Tigres FC
Cucuta
21:30
:
Real Cartagena
Huila
22:00
:
Jaguares
Llaneros
Congo-DR Ligue 1
(2 matches)
13:30
:
JSK
Lubumbashi Sport
14:00
:
Saint Eloi Lupopo
Dauphins Noirs
Costa-Rica Primera División
(1 match)
22:00
:
Municipal Grecia
AD Guanacasteca
Cyprus 1. Division
(2 matches)
16:00
:
Karmiotissa
Othellos
17:00
:
AEL
Nea Salamis
Czech-Republic Cup
(1 match)
17:00
:
Plzen
Zlin
Denmark Denmark Series - Relegation Round
(1 match)
18:00
:
AB Tårnby
LSF
Ecuador Liga Pro Serie B
(2 matches)
FT
2
:
1
Vargas Torres
Guayaquil City FC
21:00
:
9 de Octubre
Chacaritas
Egypt Premier League
(3 matches)
15:00
:
El Geish
Enppi
18:00
:
El Mokawloon
Zamalek SC
18:00
:
Pyramids FC
National Bank of Egypt
England National League
(1 match)
CAN
:
Altrincham
FC Halifax Town
England Non League Premier - Southern South
(1 match)
19:45
:
Plymouth Parkway
Hayes & Yeading United
England Non League Div One - Northern East
(1 match)
15:00
:
Sheffield
Grantham Town
England Non League Div One - Southern Central
(1 match)
19:45
:
Biggleswade
Hertford Town
England National League - North - Play-offs
(1 match)
19:45
:
Chorley
Curzon Ashton
England National League - South - Play-offs
(1 match)
19:45
:
Maidstone Utd
Aveley
Faroe-Islands Løgmanssteypid
(4 matches)
16:30
:
Suduroy
TB
16:30
:
B71
AB
16:30
:
Hoyvík
Vikingur Gota
17:30
:
KI Klaksvik
HB
Finland Veikkausliiga
(1 match)
17:00
:
SJK
HJK helsinki
Finland Suomen Cup
(3 matches)
17:30
:
Kirkkonummi
PKKU
18:00
:
ToVe
Haka Juniorit
18:10
:
LPS
EPS II
Finland Kakkonen - Lohko B
(4 matches)
16:30
:
SexyPöxyt
Tampere United
17:00
:
P-Iirot
HJS Akatemia
17:00
:
TPV
I-Kissat
17:00
:
Honka
EBK
Finland Ykkösliiga
(5 matches)
16:30
:
FF Jaro
KäPa
16:30
:
Kooteepee
SJK Akatemia
16:30
:
PK-35
Turku PS
16:30
:
JäPS
SalPa
16:30
:
MP
JIPPO
Germany Regionalliga - Bayern
(1 match)
18:00
:
Bayern München II
Buchbach
Germany Regionalliga - Nord
(2 matches)
18:00
:
SSV Jeddeloh
Phönix Lübeck
18:00
:
Hamburger SV II
VfB Oldenburg
Germany Oberliga - Bayern Nord
(1 match)
17:30
:
Bayern Hof
Ammerthal
Ghana Premier League
(1 match)
16:00
:
Dreams
Bechem United
Gibraltar Premier Division
(1 match)
20:00
:
Europa Point
St Joseph S Fc
Greece Super League 1
(3 matches)
15:00
:
Lamia
PAOK
17:30
:
Aris Thessalonikis
Olympiakos Piraeus
18:30
:
AEK Athens FC
Panathinaikos
Guatemala Liga Nacional
(4 matches)
TD
:
Antigua GFC
Xinabajul
TD
:
Mixco
Achuapa
TD
:
Cobán Imperial
Comunicaciones
22:00
:
Achuapa
Mixco
Haiti Ligue Haïtienne
(1 match)
21:00
:
Racing Club Haitien
América des Cayes
Honduras Liga Nacional
(1 match)
FT
2
:
1
Real Espana
Génesis
Hungary Magyar Kupa
(1 match)
19:00
:
Nyiregyhaza
Ferencvarosi TC
Iceland Cup
(4 matches)
20:15
:
KÁ Hafnarfjördur
KR Reykjavik
20:15
:
Valur Reykjavik
FH hafnarfjordur
20:15
:
Throttur Reykjavik
HK Kopavogur
21:00
:
Augnablik
Stjarnan
India Indian Super League
(1 match)
15:00
:
Goa
Mumbai City
Indonesia Liga 1
(2 matches)
FT
0
:
2
Persebaya Surabaya
Bali United
13:00
:
Persik Kediri
PSS Sleman
Israel State Cup
(1 match)
18:30
:
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Netanya
Japan J-League Cup
(9 matches)
11
´
0
:
0
Nara Club
Sanfrecce Hiroshima
12
´
0
:
0
Thespakusatsu Gunma
Kashiwa Reysol
12
´
0
:
0
Fagiano Okayama
Yokohama FC
11
´
0
:
0
FC Ryukyu
Gamba Osaka
12
´
0
:
0
Blaublitz Akita
Shonan Bellmare
12
´
0
:
0
Azul Claro Numazu
Kyoto Sanga
12
´
0
:
0
Kataller Toyama
Shimizu S-pulse
12
´
0
:
0
Roasso Kumamoto
Sagan Tosu
11:30
:
Gainare Tottori
Urawa
Kenya Super League
(2 matches)
PS
:
Migori Youth
Mara Sugar
13:00
:
Coastal Heroes
Darajani Gogo
Kosovo Cup
(2 matches)
14:00
:
Ballkani
Suhareka
14:00
:
Drita
Prishtina
Lithuania A Lyga
(4 matches)
16:00
:
Panevėžys
Džiugas Telšiai
16:00
:
TransINVEST Vilnius
Hegelmann Litauen
17:00
:
Kauno Žalgiris
Banga
18:00
:
FK Zalgiris Vilnius
Dainava
Luxembourg Cup
(4 matches)
19:00
:
US Hostert
US Mondorf-les-bains
19:00
:
Progres Niederkorn
FC Differdange 03
19:00
:
AS Jeunesse Esch
Swift Hesperange
19:00
:
Yellow Boys Weiler
UNA Strassen
Mexico Liga de Expansión MX
(4 matches)
TD
:
Cancún
Atlante FC
TD
:
Celaya
Tapatío
TD
:
Mineros de Zacatecas
Leones Negros UDG
TD
:
CA La Paz
Venados FC
Mexico Liga Premier Serie A
(1 match)
22:00
:
Colima
Mexicali FC
Mexico Liga Premier Serie B
(5 matches)
TD
:
CDM
FC Santiago
TD
:
Aguacateros CDU
Pachuca Premier
TD
:
Artesanos Metepec
Chilpancingo
21:00
:
Pachuca Premier
Aguacateros CDU
21:00
:
Chilpancingo
Artesanos Metepec
Moldova Cupa
(2 matches)
17:00
:
Milsami Orhei
Sheriff Tiraspol
17:00
:
Petrocub
CSF Bălți
Montenegro Second League
(5 matches)
16:00
:
Internacional Podgorica
Igalo
16:00
:
Mladost Lješkopolje
Grbalj
16:00
:
Bokelj
Kom
16:00
:
Otrant-Olympic
Lovćen
16:00
:
Berane
Iskra
New-Zealand National League - Northern
(1 match)
08:30
:
Auckland City
Bay Olympic
Nicaragua Primera Division
(1 match)
22:00
:
Matagalpa
Managua
Norway NM Cupen
(28 matches)
17:00
:
Skjervøy
Alta
17:00
:
Fløya
Tromso
17:00
:
Junkeren
Bodo/Glimt
17:00
:
Melhus
Ranheim
17:00
:
Stjørdals-Blink
Levanger
17:00
:
Træff
Kristiansund BK
17:00
:
Strindheim
Molde
17:00
:
hodd
Aalesund
17:00
:
Stord
Lysekloster
17:00
:
Bjarg
Asane
17:00
:
Frøya
Sogndal
17:00
:
Askøy
Brann
17:00
:
Torvastad
Viking
17:00
:
Vard
Sandnes ULF
17:00
:
Mandalskameratene
Bryne
17:00
:
Flekkerøy
Egersund
17:00
:
Pors Grenland
ODD Ballklubb
17:00
:
Fram
Arendal
17:00
:
Elverum
Ham-Kam
17:00
:
Eidsvold
Mjondalen
17:00
:
Ull/Kisa
Rosenborg
17:00
:
Frigg
KFUM Oslo
17:00
:
Bærum
Stabaek
17:00
:
Kjelsås
Kongsvinger
17:00
:
Råde
Moss
18:00
:
Tromsdalen Uil
Lyn
18:00
:
jerv
Stromsgodset
18:05
:
Strommen
Lillestrom
Peru Segunda División
(1 match)
21:30
:
Carlos Stein
Molinos El Pirata
Poland I Liga
(3 matches)
17:00
:
Znicz Pruszków
Arka Gdynia
17:00
:
Wisla Plock
Miedz Legnica
19:30
:
Lechia Gdansk
Polonia Warszawa
Qatar Stars League
(6 matches)
16:30
:
UMM Salal
Al-Duhail SC
16:30
:
Al Shamal
Al Sadd
16:30
:
Al-Arabi SC
Al-Markhiya
16:30
:
Al Wakrah
Al-Gharafa
16:30
:
Al-Rayyan SC
Al Ahli Doha
16:30
:
Muaither SC
Qatar SC
Romania Liga I
(3 matches)
14:45
:
Universitatea Cluj
Politehnica Iasi
17:00
:
Farul Constanta
Rapid
19:45
:
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FCSB
Romania Liga II
(2 matches)
15:00
:
Viitorul Şelimbăr
Csikszereda
17:00
:
CS Mioveni
Unirea Slobozia
Russia Premier League
(4 matches)
14:00
:
Orenburg
Dinamo Moscow
16:15
:
Nizhny Novgorod
Lokomotiv Moscow
18:30
:
Zenit Saint Petersburg
Rubin
18:30
:
Krasnodar
Baltika
Russia First League
(9 matches)
53
´
1
:
0
Ska-khabarovsk
Rodina Moskva
14:00
:
Tyumen
Chernomorets
15:00
:
Alaniya Vladikavkaz
Urozhay
15:00
:
Volgar Astrakhan
Torpedo Moskva
15:30
:
Akron
Leningradets
16:00
:
FK Neftekhimik
Shinnik Yaroslavl
16:00
:
FK Sokol Saratov
Enisey
17:00
:
Khimki
KAMAZ
17:30
:
Makhachkala
Arsenal Tula
Russia Second League - Group 1
(2 matches)
14:00
:
Kuban Kholding
Spartak Nalchik
14:00
:
Pobeda
Sevastopol
Russia Second League A - Spring Season Gold
(5 matches)
12:30
:
Krasnodar 2
Murom
13:30
:
Novosibirsk
Rodina Moskva II
16:00
:
Metallurg Lipetsk
Chelyabinsk
16:30
:
Chayka
FC UFA
17:00
:
Rotor Volgograd
Veles
Russia Second League A - Spring Season Silver
(5 matches)
14:00
:
Mashuk-KMV
Dinamo Bryansk
14:00
:
Irtysh Omsk
Spartak Kostroma
15:00
:
Volga Ulyanovsk
Khimik Dzerzhinsk
16:00
:
Tekstilshchik
Torpedo Miass
16:00
:
Avangard Kursk
Kaluga
San-Marino Campionato
(2 matches)
19:45
:
Juvenes / Dogana
Domagnano
19:45
:
Folgore
Fiorentino
Saudi-Arabia Division 1
(3 matches)
17:15
:
Al Bukayriyah
Al-Qadisiyah FC
17:15
:
Al Jabalain
Al Najma
18:45
:
Jeddah Club
Al Qaisoma
Serbia Cup
(2 matches)
15:00
:
Radnicki 1923
Vojvodina
18:00
:
FK Crvena Zvezda
FK Partizan
Slovakia 2. liga
(8 matches)
14:00
:
Slovan Bratislava II
Malženice
15:30
:
Liptovský Mikuláš
Slavoj Trebišov
15:30
:
Púchov
Tatran Prešov
15:30
:
Považská Bystrica
Komárno
15:30
:
Petržalka
Spišská Nová Ves
15:30
:
Dolný Kubín
Humenné
15:30
:
Šamorín
Žilina II
18:00
:
Spartak Myjava
Pohronie
Slovenia Cup
(1 match)
19:00
:
Gorica
Beltinci
Sweden Allsvenskan
(3 matches)
18:00
:
AIK stockholm
IFK Varnamo
18:00
:
IFK Goteborg
BK Hacken
18:00
:
IF Brommapojkarna
Sirius
Switzerland Challenge League
(1 match)
18:30
:
Stade Nyonnais
FC Vaduz
Thailand League Cup
(3 matches)
12:00
:
Chiangrai United
Port FC
12:30
:
Ratchaburi
Bangkok Glass
13:00
:
Buriram United
Lamphun Warrior
Togo Championnat National
(8 matches)
PS
:
Gbohloé-su des Lacs
Doumbé de Mango
PS
:
Barracuda
Entente II
15:00
:
Kara
OTR
15:00
:
Semassi
Dynamic Togolais
15:00
:
Kakadl
Binah
15:00
:
Gbikinti Bassar
Espoir
15:00
:
Tambo
Unisport
15:00
:
ASKO de Kara
Gomido
Turkmenistan Ýokary Liga
(3 matches)
TD
:
Energetik
Ahal
TD
:
Köpetdag Aşgabat
Aşgabat
TD
:
Şagadam
Altyn Asyr
Uganda Premier League
(3 matches)
14:00
:
Express
Kitara
CAN
:
Arua Hill
URA
17:00
:
NEC
BUL
Uruguay Primera División - Apertura
(1 match)
19:00
:
Rampla Juniors
Defensor Sporting
World CONMEBOL Sudamericana
(6 matches)
FT
1
:
1
Deportivo Garcilaso
Cuiaba
FT
2
:
0
Sportivo Trinidense
Nacional Potosí
FT
1
:
0
Argentinos JRS
Corinthians
FT
1
:
3
Alianza Petrolera
Universidad Catolica
23:00
:
Danubio
Atletico Paranaense
23:00
:
Coquimbo Unido
Racing Club
World CONMEBOL Libertadores
(7 matches)
FT
3
:
2
Atletico-MG
Penarol
FT
1
:
0
Liverpool Montevideo
San Lorenzo
FT
0
:
0
Colo Colo
Alianza Lima
FT
1
:
1
Junior
LDU de Quito
23:00
:
Botafogo
Universitario
23:00
:
Club Nacional
Deportivo Tachira FC
23:00
:
Huachipato
The Strongest
World CONCACAF Champions League
(1 match)
FT
1
:
1
Club America
Pachuca
World AFC Champions League
(1 match)
15
´
1
:
0
Yokohama F. Marinos
Ulsan Hyundai FC
World AFC Cup
(1 match)
57
´
0
:
0
Central Coast Mariners
Abdish-Ata
World CONMEBOL U20 Femenino
(2 matches)
00:30
:
Paraguay U20 W
Venezuela U20 W
03:00
:
Colombia U20 W
Peru U20 W
Zambia Super League
(1 match)
14:00
:
Man Utd Zambia Academy
Nkwazi
Zimbabwe Premier Soccer League
(6 matches)
14:00
:
TelOne
Bulawayo Chiefs
14:00
:
Ngezi Platinum
Yadah
14:00
:
Chicken Inn
Hwange
14:00
:
Herentals
Highlanders
14:00
:
Platinum
Kariba
14:00
:
Bikita Minerals
Simba Bhora
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising