Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Predictions
Accumulators
Archive
Live Scores
Streaming
Articles
Calculator
Standings
Mobile Apps
Top leagues
Premier League
England
Champions League
Europe
Europa League
Europe
Bundesliga
Germany
LaLiga
Spain
Serie A
Italy
Ligue 1
France
Advertising
Live Score
Saturday 20 Apr 2024
Search
England Premier League
(3 matches)
15:00
:
Luton
Brentford
15:00
:
Sheffield Utd
Burnley
19:30
:
Wolves
Arsenal
Germany Bundesliga
(5 matches)
14:30
:
VfL Wolfsburg
Vfl Bochum
14:30
:
1.FC Köln
SV Darmstadt 98
14:30
:
1899 Hoffenheim
Borussia Monchengladbach
14:30
:
FC Heidenheim
RB Leipzig
17:30
:
Union Berlin
Bayern Munich
France Ligue 1
(2 matches)
16:00
:
Nantes
Rennes
20:00
:
Lens
Clermont Foot
Italy Serie A
(2 matches)
17:00
:
Empoli
Napoli
19:45
:
Verona
Udinese
Spain La Liga
(4 matches)
13:00
:
Celta Vigo
Las Palmas
15:15
:
Rayo Vallecano
Osasuna
17:30
:
Valencia
Real Betis
20:00
:
Girona
Cadiz
Portugal Primeira Liga
(3 matches)
15:30
:
Moreirense
GIL Vicente
18:00
:
Boavista
Estrela
20:30
:
SC Braga
Vizela
Turkey Süper Lig
(4 matches)
11:30
:
İstanbulspor
Fatih Karagümrük
14:00
:
Konyaspor
Alanyaspor
17:00
:
Samsunspor
Adana Demirspor
17:00
:
Kayserispor
Trabzonspor
England Championship
(9 matches)
12:30
:
Leicester
West Brom
15:00
:
Cardiff
Southampton
15:00
:
Huddersfield
Swansea
15:00
:
Norwich
Bristol City
15:00
:
Rotherham
Birmingham
15:00
:
Stoke City
Plymouth
15:00
:
Sunderland
Millwall
15:00
:
Watford
Hull City
17:15
:
QPR
Preston
France Ligue 2
(10 matches)
14:00
:
Rodez
Auxerre
18:00
:
Amiens
Dunkerque
18:00
:
Ajaccio
Caen
18:00
:
Annecy
Grenoble
18:00
:
PAU
Laval
18:00
:
Angers
Estac Troyes
18:00
:
Saint Etienne
Bordeaux
18:00
:
Guingamp
Bastia
18:00
:
Paris FC
Valenciennes
18:00
:
Concarneau
Quevilly
Italy Serie B
(8 matches)
13:00
:
Ascoli
Modena
13:00
:
Bari
Pisa
13:00
:
Feralpisalo
Como
13:00
:
Brescia
Ternana
15:15
:
Catanzaro
Cremonese
15:15
:
Lecco
Venezia
15:15
:
Spezia
Sampdoria
15:15
:
Sudtirol
Cittadella
Germany 2. Bundesliga
(4 matches)
12:00
:
Fortuna Dusseldorf
SpVgg Greuther Furth
12:00
:
FC Kaiserslautern
SV Wehen
12:00
:
VfL Osnabruck
Eintracht Braunschweig
19:30
:
Hamburger SV
Holstein Kiel
Spain Segunda División
(5 matches)
13:00
:
Amorebieta
Valladolid
15:15
:
Villarreal II
Racing Ferrol
15:15
:
Racing Santander
Levante
17:30
:
Elche
Sporting Gijon
20:00
:
Huesca
Zaragoza
Netherlands Eerste Divisie
(3 matches)
15:30
:
ADO Den Haag
FC Eindhoven
17:45
:
MVV
Willem II
20:00
:
Groningen
Cambuur
Portugal Segunda Liga
(3 matches)
11:00
:
Penafiel
Pacos Ferreira
14:00
:
Torreense
União de Leiria
15:30
:
Santa Clara
Tondela
Turkey 1. Lig
(3 matches)
11:30
:
Bandırmaspor
Tuzlaspor
14:00
:
Giresunspor
Goztepe
17:00
:
Eyüpspor
Boluspor
England FA Cup
(1 match)
17:15
:
Manchester City
Chelsea
England League One
(11 matches)
14:00
:
Northampton
Exeter City
15:00
:
Blackpool
Barnsley
15:00
:
Bolton
Port Vale
15:00
:
Bristol Rovers
Peterborough
15:00
:
Burton Albion
Reading
15:00
:
Cambridge United
Derby
15:00
:
Carlisle
Wycombe
15:00
:
Charlton
Shrewsbury
15:00
:
Cheltenham
Lincoln
15:00
:
Leyton Orient
Fleetwood Town
15:00
:
Portsmouth
Wigan
Germany 3. Liga
(6 matches)
13:00
:
Erzgebirge AUE
SpVgg Unterhaching
13:00
:
TSV 1860 Munich
FC Saarbrücken
13:00
:
Dynamo Dresden
FC Viktoria Koln
13:00
:
VfB Lubeck
Borussia Dortmund II
13:00
:
Hallescher FC
Verl
15:30
:
FC Ingolstadt 04
MSV Duisburg
Albania Superliga
(3 matches)
14:00
:
Laci
Egnatia Rrogozhinë
17:00
:
Teuta Durrës
Vllaznia Shkodër
17:00
:
Partizani
Dinamo Tirana
Albania 1st Division
(1 match)
14:00
:
Korabi Peshkopi
Luzi 2008
Algeria Ligue 1
(1 match)
16:00
:
Paradou AC
El Bayadh
Algeria Ligue 2
(8 matches)
15:00
:
Koléa
CR Méchria
15:00
:
Ghir Abadla
ASM Oran
15:00
:
WA Mostaganem
GC Mascara
15:00
:
Témouchent
Oued Sly
15:00
:
Hussein Dey
RC Arba
15:00
:
Tiaret
Wa Boufarik
15:00
:
SKAF Khémis Mélina
Mostaganem
15:00
:
Olympique Medea
RC Kouba
Andorra 1a Divisió
(1 match)
19:30
:
Carroi
Atlètic Amèrica
Angola Girabola
(4 matches)
15:00
:
Onze Bravos
Kabuscorp
15:00
:
União de Malanje
Recreativo do Libolo
15:30
:
Académica do Lobito
Petro de Luanda
16:00
:
Sagrada Esperança
CD Lunda-Sul
Antigua-And-Barbuda Premier Division
(2 matches)
21:00
:
All Saints United
Pigotts Bullets
23:00
:
Garden Stars
SAP
Argentina Primera Nacional
(7 matches)
FT
0
:
0
San Martin Tucuman
Guillermo Brown
17:00
:
Deportivo Madryn
Chaco For Ever
17:35
:
Atlanta
Almagro
19:00
:
CA Estudiantes
All Boys
19:30
:
Defensores Unidos
Defensores De Belgrano
20:00
:
Talleres Remedios
Tristan Suarez
23:05
:
Colon Santa Fe
Temperley
Argentina Primera B Metropolitana
(4 matches)
19:30
:
Deportivo Armenio
Sportivo Italiano
19:30
:
Canuelas
UAI Urquiza
19:30
:
Deportivo Merlo
Acassuso
21:05
:
Comunicaciones
Argentino de Merlo
Argentina Copa de la Liga Profesional
(2 matches)
19:30
:
Argentinos JRS
Defensa Y Justicia
22:30
:
Estudiantes L.P.
Barracas Central
Argentina Torneo Promocional Amateur
(3 matches)
15:00
:
Ezeiza
Nautico Hacoaj
19:00
:
SAT Moreno
Provincial
19:30
:
Defensores Glew
Juventud de Bernal
Armenia First League
(2 matches)
13:00
:
Ararat II
Banants II
13:00
:
Shirak II
Mika
Aruba Division di Honor
(2 matches)
01:00
:
Britannia
RCA
23:30
:
River Plate
Dakota
Australia A-League
(3 matches)
FT
1
:
2
Western Sydney Wanderers
Melbourne City
84
´
0
:
0
Melbourne Victory
Brisbane Roar
10:45
:
Macarthur
Sydney
Australia Capital Territory NPL
(2 matches)
FT
2
:
2
Cooma Tigers FC
Canberra FC
FT
2
:
1
OConnor Knights
Tuggeranong United
Australia New South Wales NPL
(3 matches)
FT
1
:
2
Sutherland Sharks
Manly United
5
´
0
:
0
St. George Saints
Hills Brumbies
10:15
:
St George City FA
Central Coast II
Australia South Australia NPL
(2 matches)
FT
0
:
4
Campbelltown City
Adelaide Comets
78
´
2
:
1
Adelaide Raiders
White City Woodville
Australia Victoria NPL
(4 matches)
FT
1
:
2
Green Gully
Port Melbourne
FT
1
:
3
Manningham United Blues
Hume City
HT
´
0
:
0
Altona Magic
Melbourne Knights
9
´
0
:
0
Dandenong Thunder
Avondale
Australia Western Australia NPL
(6 matches)
FT
3
:
3
Western Knights
Olympic Kingsway
FT
1
:
1
Armadale
Perth
FT
5
:
2
Bayswater City
Perth Glory II
FT
2
:
3
Perth RedStar
Fremantle City
90
´
2
:
0
Floreat Athena
Stirling Lions
FT
3
:
1
Balcatta
Inglewood United
Australia Northern NSW NPL
(3 matches)
PS
:
Edgeworth Eagles
Adamstown Rosebuds
PS
:
Cooks Hill United
Lake Macquarie
PS
:
Valentine
Hamilton Olympic
Australia Queensland NPL
(3 matches)
49
´
0
:
3
Redlands United
Lions
HT
´
0
:
2
WDSC Wolves
Moreton City Excelsior
38
´
1
:
2
Peninsula Power
SC Wanderers
Australia Tasmania NPL
(2 matches)
FT
1
:
1
Devonport City
South Hobart
FT
2
:
1
Launceston City
Clarence Zebras
Australia NNSW League 1
(3 matches)
05:30
:
Singleton Strikers
West Wallsend
05:30
:
Thornton Redbacks
Toronto Awaba Stags
07:00
:
Cessnock City Hornets
Belmont Swansea
Australia Tasmania Northern Championship
(4 matches)
FT
8
:
1
Launceston U21
Burnie Utd.
05:30
:
Northern Rangers
Ulverstone
07:30
:
Riverside Olympic U21
Launceston United U21
07:30
:
Devonport U21
Somerset
Australia Capital Territory NPL 2
(4 matches)
06:00
:
Queanbeyan City
Canberra White Eagles
06:00
:
Belconnen United
Woden Vellet
06:00
:
Canberra Juventus
Brindabella
06:15
:
ANU
Wagga City Wanderers
Australia Tasmania Southern Championship
(4 matches)
05:15
:
New Town
South East Utd.
05:30
:
Hobart City
Olympia Warriors
05:30
:
Glenorchy Knights II
Taroona
05:30
:
University of Tasmania
Clarence Zebras II
Australia Western Australia State League 1
(5 matches)
08:00
:
Gwelup Croatia
UWA Nedlands
08:00
:
Subiaco
Cockburn City
08:00
:
Rockingham City
ECU Joondalup
08:00
:
Gosnells City
Mandurah City
10:00
:
Dianella White Eagle
Murdoch Melville
Austria Bundesliga
(3 matches)
16:00
:
Wolfsberger AC
Austria Lustenau
16:00
:
Austria Vienna
WSG Wattens
16:00
:
SCR Altach
FC BW Linz
Austria 2. Liga
(1 match)
13:30
:
Stripfing
Dornbirn
Austria Regionalliga - Ost
(1 match)
15:00
:
Mauerwerk
Wiener Viktoria
Austria Regionalliga - Mitte
(2 matches)
15:00
:
Gurten
Weiz
18:00
:
St. Anna
LASK Juniors
Austria Regionalliga - West
(7 matches)
11:45
:
Rheindorf Altach II
Pinzgau Saalfelden
14:00
:
Wolfurt
Bischofshofen
15:00
:
Austria Salzburg
Röthis
16:00
:
Dornbirner SV
Silz / Mötz
16:00
:
Imst
Wals-Grünau
16:00
:
TSV St. Johann
Kufstein
16:00
:
Hohenems
Rot-Weiß Rankweil
Azerbaidjan Premyer Liqa
(2 matches)
13:30
:
Qarabag
Qabala
16:00
:
Zira
Neftchi Baku
Bangladesh Premier League
(3 matches)
10
´
0
:
0
Fortis
Bashundhara Kings
10:45
:
Mohammedan Dhaka
Brothers Union
10:45
:
Abahani Chittagong
Rahmatgonj MFS
Belarus Premier League
(3 matches)
12:10
:
FC Minsk
Naftan
14:00
:
Arsenal
Shakhter Soligorsk
16:00
:
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
Belarus 1. Division
(4 matches)
11:00
:
BATE II
Ostrovets FC
13:00
:
Bumprom
Belshina
15:00
:
Slonim
Volna
17:00
:
Dinamo Minsk II
Baranovichi
Belgium Jupiler Pro League
(4 matches)
15:00
:
OH Leuven
St. Truiden
17:15
:
KVC Westerlo
Standard Liege
19:00
:
Gent
KV Mechelen
19:45
:
Genk
Anderlecht
Belgium Challenger Pro League
(1 match)
14:00
:
RSC Anderlecht II
Club Brugge II
Bolivia Primera División
(1 match)
22:30
:
Universitario de Vinto
The Strongest
Bosnia Premijer Liga
(3 matches)
TD
:
Sloga Doboj
Zrinjski
12:30
:
Siroki Brijeg
Igman Konjic
19:45
:
FK Sarajevo
Borac Banja Luka
Bosnia 1st League - RS
(7 matches)
15:30
:
Famos Vojkovići
Radnik Bijeljina
15:30
:
BSK Banja Luka
Ljubić Prnjavor
15:30
:
Laktaši
Velež Nevesinje
15:30
:
Leotar
FK Romanija Pale
15:30
:
Drina Zvornik
Rudar Prijedor
15:30
:
Borac Kozarska Dubica
Slavija
15:30
:
Sloboda Mrkonjić Grad
Sutjeska Foča
Brazil Serie A
(4 matches)
20:00
:
Fluminense
Vasco DA Gama
PS
:
Criciuma
Fortaleza EC
22:30
:
Gremio
Cuiaba
22:30
:
RB Bragantino
Corinthians
Brazil Serie B
(5 matches)
FT
1
:
0
Operario-PR
Avai
19:30
:
Chapecoense-sc
Ituano
20:30
:
Santos
Paysandu
21:00
:
Amazonas
Sport Recife
22:00
:
Ceara
Goias
Brazil Serie C
(4 matches)
21:00
:
Tombense
Sao Jose
21:00
:
remo
Volta Redonda
23:30
:
Caxias
Athletic Club
23:30
:
Ypiranga-RS
CSA
Brazil Amapaense
(1 match)
20:00
:
Trem
Santos AP
Brazil Paulista - A4
(2 matches)
19:00
:
Rio Branco SP
XV de Jau
23:30
:
SKA Brasil
Francana
Brazil Goiano U20
(1 match)
19:30
:
Jataiense U20
Goiás U20
Brazil Paranaense U20
(12 matches)
19:30
:
Iraty U20
Batel U20
19:30
:
Operário PR U20
Rio Branco PR U20
19:30
:
Rolândia U20
Cambé U20
19:30
:
Andraus Brasil U20
Paraná U20
19:30
:
Coritiba U20
Patriotas U20
19:30
:
Apucarana Sports U20
Prudentópolis U20
19:30
:
Cianorte U20
Cascavel U20
19:30
:
Azuriz U20
Athletico PR U20
19:30
:
Arapongas U20
Independente FSJ U20
19:30
:
Parana S.T.C. U20
Araucaria U20
19:30
:
Gremio Maringa U20
AA Iguacu U20
19:30
:
Hope Internacional U20
Londrina U20
Brazil Baiano U20
(6 matches)
12:00
:
Vitória U20
Estrela De Marco U20
14:00
:
SSA U20
Jacobina U20
19:00
:
Grapiuna U20
Jequie U20
19:00
:
Barcelona BA U20
Conquista U20
19:00
:
Ypiranga BA U20
Bahia U20
19:00
:
Atlético Alagoinhas U20
Bahia de Feira U20
Brazil Catarinense U20
(2 matches)
15:00
:
Nação U20
Avaí U20
19:00
:
Internacional SC U20
Joinville U20
Brazil Copa Rio U20
(1 match)
19:00
:
Flamengo U20
Vasco da Gama U20
Brazil Paulista - U20
(7 matches)
19:00
:
Botafogo SP U20
Francana U20
19:00
:
Novorizontino U20
Gremio Prudente U20
19:00
:
RB Bragantino U20
Capivariano U20
19:00
:
São Paulo U20
Osasco Audax U20
19:00
:
Palmeiras U20
Ibrachina U20
19:00
:
Corinthians U20
São Caetano U20
19:00
:
Santos U20
Mauá U20
Brazil Pernambucano - U20
(7 matches)
14:00
:
Ibis Sport Club U20
Serrano PE U20
14:00
:
Centro Limoeirense U20
Ipojuca U20
19:00
:
CA Porto U20
Nautico U20
19:00
:
Sete de Setembro U20
Aguia FC U20
19:00
:
Central SC U20
Petrolina U20
19:00
:
Atletico Torres U20
Sport Recife U20
19:00
:
Santa Fe U20
Jaguar U20
Bulgaria First League
(3 matches)
13:15
:
Pirin Blagoevgrad
Cherno More Varna
15:45
:
Hebar 1918
Ludogorets
18:15
:
Levski Sofia
Beroe
Bulgaria Second League
(6 matches)
15:00
:
Spartak Pleven
Sportist Svoge
15:00
:
Litex
Chernomorets 1919 Burgas
15:00
:
Chernomorets Balchik
Bdin
15:00
:
Montana
Belasitsa
15:00
:
Strumska Slava
Spartak Varna
15:00
:
Dobrudzha
Maritsa Plovdiv
Burundi Ligue A
(6 matches)
12:00
:
Magara Young Boys
Dynamik
14:00
:
Le Messager Ngozi
Musongati
14:00
:
Olympic Star
Flambeau du Centre
14:00
:
Telaviv
Kayanza United
14:00
:
Aigle Noir
Lydia Ludic
14:30
:
Bumamuru
Tigre Noir
Cambodia C-League
(2 matches)
9
´
1
:
0
Kirivong Sok Sen Chey
Phnom Penh Crown
12:00
:
Boeung Ket
Svay Rieng
Cameroon Elite One
(2 matches)
14:00
:
Fovu Club
APEJES Academy
16:00
:
Aigle Royal
Fortuna Mfou
Canada Canadian Premier League
(2 matches)
FT
2
:
0
Pacific FC
Valour
19:00
:
Atlético Ottawa
Cavalry FC
Chile Primera División
(3 matches)
FT
0
:
1
Union La Calera
Everton de Vina
20:00
:
Cobresal
Nublense
22:30
:
U. Catolica
Colo Colo
Chile Primera B
(2 matches)
17:30
:
Magallanes
San Marcos de Arica
20:00
:
Deportes Temuco
San Luis
Chile Segunda División
(4 matches)
FT
0
:
0
Fernández Vial
Real San Joaquín
17:30
:
Linares Unido
General Velásquez
20:00
:
D. Melipilla
D. Puerto Montt
22:30
:
Trasandino
San Antonio Unido
China Super League
(4 matches)
77
´
4
:
0
Shandong Luneng
Shijiazhuang Y. J.
12:00
:
Chengdu Better City
Sichuan Jiuniu
12:35
:
Wuhan Three Towns
Changchun Yatai
13:00
:
Nantong Zhiyun
Shanghai Shenhua
China League One
(3 matches)
FT
1
:
0
Hebei Kungfu
Heilongjiang Lava Spring
FT
2
:
1
Shenyang Urban
Jiangxi Liansheng
77
´
1
:
0
Shanghai Jiading
Qingdao Red Lions
China FA Cup
(11 matches)
FT
1
:
1
Jiangsu Nan Dongsheng
Langfang Glory City
FT
2
:
0
Changning Flying Lions
Yichun Grand Tiger
FT
1
:
1
Shanghai Segenda
Shangyu Pterosaur
FT
1
:
4
Shanxi Xiangyu
BIT
FT
1
:
4
Qianxinan Xu Fengtang
Shenzhen Juniors
FT
1
:
3
Haishan
Taian Tiankuang
FT
0
:
5
TBC KO
Shaanxi Union
FT
3
:
2
Dalian Huayi
Quanzhou Yassin
82
´
0
:
2
Xian Ronghai
Guangzhou E-Power
77
´
2
:
1
Shenzhen Jixiang
Guangxi Lanhang
12:30
:
Guangxi Bushan
Rizhao Yuqi
Colombia Primera A
(12 matches)
PS
:
Deportivo Cali
Junior
PS
:
Once Caldas
America de Cali
PS
:
Bucaramanga
Alianza Petrolera
PS
:
Jaguares
Santa Fe
PS
:
Rionegro Aguilas
Fortaleza FC
PS
:
Millonarios
Chico
PS
:
Patriotas
Deportivo Pasto
PS
:
La Equidad
Deportivo Pereira
PS
:
Atletico Nacional
Deportes Tolima
PS
:
Envigado
Independiente Medellin
FT
2
:
3
Bucaramanga
Chico
22:00
:
Deportivo Pereira
Millonarios
Colombia Primera B
(5 matches)
FT
1
:
0
Llaneros
Orsomarso
20:00
:
Real Soacha
Bogota FC
21:00
:
Leones FC
Real Cartagena
21:30
:
Huila
Barranquilla
21:30
:
Depor FC
Quindio
Congo Ligue 1
(2 matches)
15:00
:
Étoile du Congo
Nathalys
18:00
:
Kondzo
Cheminots
Congo-DR Ligue 1
(2 matches)
PS
:
Tshinkunku
Blessing
PS
:
Sanga Balende
Panda B5
Costa-Rica Primera División
(1 match)
23:00
:
Perez Zeledon
Municipal Grecia
Costa-Rica Liga de Ascenso
(2 matches)
AET
4
:
4
Escorpiones Belén
Marineros de Puntarenas
21:00
:
AD Sarchí
CS Uruguay
Croatia HNL
(2 matches)
16:00
:
NK Osijek
Istra 1961
18:10
:
NK Slaven Belupo
HNK Hajduk Split
Croatia First NL
(3 matches)
13:50
:
Dubrava Zagreb
Croatia Zmijavci
16:00
:
Sibenik
Solin
16:00
:
Vukovar
Dugopolje
Croatia Second NL
(7 matches)
14:00
:
Mladost Ždralovi
Križevci
16:00
:
Grobničan Čavle
Belišće
16:00
:
Dugo Selo
Bjelovar
16:00
:
Hrvace
Kustosija
16:00
:
Krk
Opatija
16:00
:
Jadran LP
Marsonia
16:00
:
Trnje
Hrvatski Dragovoljac
Cyprus 1. Division
(2 matches)
17:00
:
AE Zakakiou
Karmiotissa
17:30
:
Apollon Limassol
AEL
Cyprus 2. Division
(8 matches)
14:30
:
ENAD
Ermis
14:30
:
Akritas
Ahironas / Onisilos
14:30
:
PAEEK
Digenis Morphou
14:30
:
Xylotympou
MEAP Nisou
14:30
:
ASIL Lysi
Ayia Napa
14:30
:
Peyia
Enosis
14:30
:
Digenis Ypsonas
Olympiakos
14:30
:
Omonia 29is Maiou
Omonia Aradippou
Czech-Republic Czech Liga
(4 matches)
14:00
:
Sparta Praha
Baník Ostrava
14:00
:
Karviná
Bohemians 1905
14:00
:
FK Jablonec
Zlin
17:00
:
Teplice
České Budějovice
Czech-Republic FNL
(3 matches)
HT
´
0
:
0
Vyškov
Zbrojovka Brno
16:00
:
Líšeň
Sigma Olomouc II
16:00
:
Příbram
Táborsko
Czech-Republic 3. liga - CFL A
(3 matches)
HT
´
0
:
2
Motorlet Praha
Jiskra Domažlice
13:30
:
Přeštice
Králův Dvůr
17:00
:
Karlovy Vary
Sokol Hostouň
Czech-Republic 3. liga - MSFL
(2 matches)
HT
´
0
:
1
Tatran Bohunice
Uherský Brod
15:00
:
Slovan Rosice
Frýdek-Místek
Czech-Republic 3. liga - CFL B
(3 matches)
37
´
1
:
0
Přepeře
Kolín
16:00
:
Slovan Velvary
Sokol Zápy
16:00
:
Arsenal Česká Lípa
Pardubice II
Denmark 1. Division
(1 match)
13:00
:
Hobro
FC Fredericia
Denmark 2nd Division - Group 1
(3 matches)
13:00
:
HIK
Thisted FC
13:00
:
Skive
Brabrand
13:00
:
Aarhus Fremad
Nykobing FC
Denmark Kvindeliga
(1 match)
12:00
:
Brøndby
Køge
Denmark 3. Division
(4 matches)
12:30
:
VSK Århus
Næsby
13:00
:
Frem
Avarta
13:00
:
SfB-Oure
Vejgaard B
13:00
:
Silkeborg KFUM
Holstebro
Denmark Denmark Series - Promotion Round
(5 matches)
12:00
:
OKS
Nørresundby
12:00
:
Allerød
Frederikssund
12:30
:
Marienlyst
Kjellerup
13:00
:
B 1909
Odder
13:00
:
Brønshøj
Karlslunde
Denmark Denmark Series - Relegation Round
(3 matches)
11:00
:
Ringsted
AB Tårnby
13:00
:
Hobro II
Dalum
14:00
:
Varde
B 1913
Dominican-Republic Liga Mayor
(2 matches)
21:00
:
Delfines Del Este
Moca
23:00
:
San Cristóbal
Cibao
El-Salvador Primera Division
(1 match)
22:30
:
Jocoro
Águila
England League Two
(12 matches)
12:30
:
Crewe
Wrexham
15:00
:
Doncaster
Barrow
15:00
:
Grimsby
Swindon Town
15:00
:
Harrogate Town
Milton Keynes Dons
15:00
:
Mansfield Town
Gillingham
15:00
:
Morecambe
Forest Green
15:00
:
Newport County
Salford City
15:00
:
Notts County
Colchester
15:00
:
Stockport County
Accrington ST
15:00
:
Sutton Utd
Crawley Town
15:00
:
Tranmere
AFC Wimbledon
15:00
:
Walsall
Bradford
England National League
(12 matches)
12:15
:
Altrincham
Oxford City
12:15
:
Barnet
Kidderminster Harriers
12:15
:
Boreham Wood
Ebbsfleet United
12:15
:
Chesterfield
Maidenhead
12:15
:
Dagenham & Redbridge
Aldershot Town
12:15
:
Dorking Wanderers
Hartlepool
12:15
:
Eastleigh
FC Halifax Town
12:15
:
Gateshead
Bromley
12:15
:
Oldham
Wealdstone
12:15
:
Solihull Moors
York
12:15
:
Southend
Rochdale
12:15
:
Woking
AFC Fylde
England National League - North
(12 matches)
15:00
:
Banbury United
Tamworth
15:00
:
Bishops Stortford
Curzon Ashton
15:00
:
Blyth Spartans
Brackley Town
15:00
:
Chester
Darlington 1883
15:00
:
Farsley Celtic FC
Buxton
15:00
:
Gloucester City
Scunthorpe
15:00
:
Hereford
Boston United
15:00
:
Peterborough Sports
Chorley
15:00
:
Rushall Olympic
Warrington Town
15:00
:
Scarborough Athletic
Alfreton Town
15:00
:
South Shields
Southport
15:00
:
Spennymoor Town
Kings Lynn Town
England National League - South
(12 matches)
15:00
:
Aveley
Bath City
15:00
:
Braintree
Eastbourne Borough
15:00
:
Chippenham Town
Chelmsford City
15:00
:
Dartford
Truro City
15:00
:
Dover
Yeovil Town
15:00
:
Maidstone Utd
Hampton & Richmond
15:00
:
Slough Town
Welling United
15:00
:
Taunton Town
Hemel Hempstead Town
15:00
:
Tonbridge Angels
St Albans City
15:00
:
Torquay
Havant & Wville
15:00
:
Weymouth
Farnborough
15:00
:
Worthing
Weston-super-Mare
England Non League Premier - Isthmian
(11 matches)
15:00
:
Carshalton Athletic
Billericay Town
15:00
:
Chatham Town
Horsham
15:00
:
Cheshunt
Canvey Island
15:00
:
Concord Rangers
Whitehawk
15:00
:
Cray Wanderers
Bognor Regis Town
15:00
:
Folkestone Invicta
Dulwich Hamlet
15:00
:
Hastings United
Enfield Town
15:00
:
Kingstonian
Haringey Borough
15:00
:
Lewes
Hashtag United
15:00
:
Margate
Wingate & Finchley
15:00
:
Potters Bar Town
AFC Hornchurch
England Non League Premier - Northern
(11 matches)
15:00
:
Bamber Bridge
Whitby Town
15:00
:
Bradford (Park Avenue)
Gainsborough Trinity
15:00
:
Guiseley AFC
United of Manchester
15:00
:
Hyde United
Matlock Town
15:00
:
Ilkeston Town
Morpeth Town
CAN
:
Lancaster City
Marske United
15:00
:
Macclesfield
Workington
15:00
:
Marine
Atherton Collieries
15:00
:
Radcliffe
Basford United
15:00
:
Stafford Rangers
Ashton United
15:00
:
Worksop Town
Rylands
England Non League Premier - Southern South
(11 matches)
15:00
:
AFC Totton
Merthyr Town
15:00
:
Basingstoke Town
Dorchester Town
15:00
:
Chesham United
Bracknell Town
15:00
:
Hanwell Town
Hungerford Town
15:00
:
Harrow Borough
Tiverton Town
15:00
:
Hayes & Yeading United
Salisbury
15:00
:
Hendon
Gosport Borough
15:00
:
Plymouth Parkway
Walton & Hersham
15:00
:
Poole Town
Didcot Town
15:00
:
Sholing
Swindon Supermarine
15:00
:
Winchester City
Beaconsfield Town
England Non League Premier - Southern Central
(11 matches)
15:00
:
AFC Sudbury
Long Eaton United
15:00
:
AFC Telford United
Berkhamsted
CAN
:
Alvechurch
Nuneaton Town
15:00
:
Barwell
Redditch United
15:00
:
Halesowen Town
St Ives Town
15:00
:
Kettering Town
Coalville Town
15:00
:
Leiston
Leamington
15:00
:
Needham Market
Mickleover Sports
15:00
:
Stamford
Hitchin Town
15:00
:
Stourbridge
Royston Town
15:00
:
Stratford Town
Bromsgrove Sporting
England Non League Div One - Northern East
(9 matches)
15:00
:
Bridlington Town
Ossett United
15:00
:
Carlton Town
Consett
15:00
:
Cleethorpes Town
Stocksbridge Park Steels
15:00
:
Dunston UTS
Winterton Rangers
15:00
:
Hebburn Town
Belper Town
15:00
:
Liversedge
Ashington AFC
15:00
:
North Ferriby
Sheffield
15:00
:
Pontefract Collieries
Grimsby Borough
15:00
:
Stockton Town
Brighouse Town
England Non League Div One - Southern Central
(9 matches)
15:00
:
Hertford Town
Cirencester Town
15:00
:
AFC Kempston Rovers
Stotfold
15:00
:
Leighton Town
Bedford Town
15:00
:
North Leigh
Biggleswade Town
15:00
:
Thame United
Kings Langley
15:00
:
Ware
AFC Dunstable
15:00
:
Welwyn Garden City
Aylesbury United
15:00
:
Barton Rovers
Hadley
15:00
:
Biggleswade
Kidlington
Estonia Meistriliiga
(3 matches)
10:30
:
Nõmme United
Tallinna Kalev
12:30
:
Paide
Tammeka
15:00
:
FC Levadia Tallinn
Vaprus
Faroe-Islands 1. Deild
(3 matches)
13:00
:
Suduroy
B71
15:00
:
AB
B36 II
16:00
:
NSÍ II
TB
Faroe-Islands Meistaradeildin
(1 match)
18:30
:
KI Klaksvik
B68
Fiji National Football League
(1 match)
08:00
:
Lautoka
Rewa
Finland Veikkausliiga
(3 matches)
13:00
:
HJK helsinki
IFK Mariehamn
14:15
:
FC Lahti
haka
16:30
:
vaasa PS
IF Gnistan
Finland Ykkönen
(3 matches)
14:00
:
KPV-j
Vaajakoski
14:00
:
Rops
JJK
14:00
:
EPS
VIFK
Finland Suomen Cup
(2 matches)
11:00
:
IPS Edustus
MiPK
12:30
:
KaPa Kajaani
KePS
Finland Kakkonen - Lohko A
(4 matches)
13:00
:
MyPa
PPJ
14:00
:
Futura
PEPO
14:00
:
NJS
Reipas
15:30
:
Kiffen
Atlantis II
Finland Kakkonen - Lohko B
(5 matches)
11:00
:
I-Kissat
SexyPöxyt
14:00
:
HJS Akatemia
TPV
15:00
:
EBK
Inter Turku II
15:00
:
VJS
Honka
17:30
:
Tampere United
Ilves II
Finland Kakkonen - Lohko C
(5 matches)
12:00
:
OTP
Kuopion Elo
14:00
:
JBK
JS Hercules
15:00
:
JPS
GBK
16:00
:
OPS Oulu
Kraft
17:00
:
SJK-juniorit
TP-47
Finland Ykkösliiga
(4 matches)
14:00
:
JIPPO
Kooteepee
14:00
:
Turku PS
MP
14:00
:
SJK Akatemia
FF Jaro
14:00
:
JäPS
PK-35
France National 3 - Group G
(5 matches)
15:00
:
Chantilly
Lens II
17:00
:
Valenciennes II
Compiègne
17:00
:
St Ouen lAumône
Pays de Cassel
17:00
:
Lille II
Le Pays du Valois
19:00
:
Olympique Marcquois
Drancy
Georgia Erovnuli Liga
(3 matches)
12:00
:
Samtredia
Torpedo Kutaisi
13:00
:
Samgurali
Dinamo Tbilisi
18:00
:
Kolkheti Poti
Dinamo Batumi
Germany Regionalliga - Bayern
(5 matches)
13:00
:
Türkgücü-Ataspor
Nürnberg II
13:00
:
Aubstadt
Illertissen
13:00
:
Ansbach
Bayern München II
13:00
:
Greuther Fürth II
Vilzing
13:00
:
Eintracht Bamberg
Schalding-Heining
Germany Regionalliga - Nord
(3 matches)
12:00
:
Phönix Lübeck
Eintracht Norderstedt
13:00
:
Havelse
Weiche Flensburg
16:00
:
Kilia Kiel
Hamburger SV II
Germany Regionalliga - Nordost
(3 matches)
12:00
:
Eilenburg
FSV Zwickau
12:30
:
ZFC Meuselwitz
Altglienicke
15:00
:
Greifswalder FC
BSG Chemie Leipzig
Germany Regionalliga - SudWest
(6 matches)
13:00
:
Kickers Offenbach
Balingen
13:00
:
FC 08 Homburg
TuS Koblenz
13:00
:
Barockstadt Fulda-Lehn.
Hoffenheim II
13:00
:
Bahlinger SC
VfR Aalen
13:00
:
FC Astoria Walldorf
FSV Mainz 05 II
13:00
:
SGV Freiberg
Hessen Kassel
Germany Regionalliga - West
(7 matches)
13:00
:
Paderborn II
Alemannia Aachen
13:00
:
Wegberg-Beeck
Wiedenbrück
13:00
:
FC Bocholt
Rot Weiss Ahlen
13:00
:
Düren Merzenich
Fortuna Koln
13:00
:
Wuppertaler SV
Fortuna Düsseldorf II
13:00
:
Borussia Mgladbach II
FC Gutersloh
13:00
:
Köln II
SSVg Velbert
Germany Oberliga - Bayern Nord
(7 matches)
13:00
:
Eichstätt
Bayern Hof
13:00
:
Gebenbach
Fortuna Regensburg
14:00
:
Würzburger FV
Eltersdorf
14:00
:
Donaustauf
ASV Neumarkt
15:00
:
Hankofen-Hailing
Ammerthal
15:00
:
Cham
Abtswind
15:00
:
Jahn Regensburg II
1. SC Feucht
Germany Oberliga - Bayern Süd
(6 matches)
13:00
:
Schwaben Augsburg
1860 München II
13:00
:
Rain / Lech
Deisenhofen
13:30
:
Ismaning
Dachau
14:00
:
Kirchanschöring
Nordlingen
14:30
:
Sonthofen
Türkspor Augsburg
15:00
:
Pipinsried
Kottern
Ghana Premier League
(2 matches)
16:00
:
Legon Cities
Hearts of Oak
16:00
:
Karela
Accra Lions
Gibraltar Premier Division
(1 match)
18:30
:
Mons Calpe
St Joseph S Fc
Greece Super League 1
(3 matches)
16:30
:
OFI
Volos NFC
17:30
:
Asteras Tripolis
Panetolikos
17:30
:
Atromitos
Kifisia
Greece Super League 2
(3 matches)
13:00
:
Olympiakos Piraeus II
Diagoras
14:00
:
Larisa
Niki Volos
14:00
:
Levadiakos
Makedonikos Neapolis
Guinea Ligue 1
(2 matches)
17:00
:
Milo
CI Kamsar
17:00
:
Horoya
Loubha Télimélé
Haiti Ligue Haïtienne
(1 match)
22:00
:
Rivartibonitienne
Tempête
Honduras Liga Nacional
(2 matches)
FT
0
:
1
Victoria
Lobos Upnfm
22:00
:
CD Marathon
Real Espana
Hong-Kong Premier League
(3 matches)
FT
0
:
2
Southern District
Sham Shui Po
FT
0
:
0
Wofoo Tai Po
Kitchee
11:00
:
Warriors
Hong Kong FC
Hungary NB I
(3 matches)
13:30
:
Puskas Academy
Paks
16:00
:
Ferencvarosi TC
Kisvarda FC
18:30
:
Diosgyori VTK
Debreceni VSC
Hungary NB II
(1 match)
11:30
:
Nyiregyhaza
Vasas
Iceland Úrvalsdeild
(2 matches)
15:00
:
HK Kopavogur
FH hafnarfjordur
17:15
:
KR Reykjavik
Fram Reykjavik
India Indian Super League
(1 match)
15:00
:
Goa
Chennaiyin
Indonesia Liga 1
(4 matches)
54
´
0
:
0
Persik Kediri
Persita
53
´
1
:
0
Persib Bandung
Persebaya Surabaya
13:00
:
PSS Sleman
Dewa United
13:00
:
Bali United
Bhayangkara FC
Iraq Iraqi League
(2 matches)
PS
:
Naft
Al Shorta
PS
:
Naft Al-Wasat
Naft Maysan
Ireland First Division
(1 match)
19:30
:
Longford Town
Cork City
Israel Ligat Haal
(5 matches)
15:00
:
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa
16:00
:
Bnei Sakhnin
Maccabi Bnei Raina
16:00
:
Maccabi Netanya
Hapoel Katamon
18:00
:
Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva
18:00
:
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Tel Aviv
Italy Serie C - Girone A
(10 matches)
17:30
:
Pergolettese
Albinoleffe
17:30
:
Legnago Salus
Alessandria
17:30
:
PRO Vercelli
Arzignano Valchiampo
17:30
:
Renate
Giana Erminio
17:30
:
Lumezzane
Mantova
17:30
:
Triestina
Novara
17:30
:
Fiorenzuola
Padova
17:30
:
Atalanta II
Pro Sesto
17:30
:
Vicenza Virtus
Trento
17:30
:
Pro Patria
Virtus Verona
Ivory-Coast Ligue 1
(4 matches)
16:30
:
San-Pédro
Zoman
16:30
:
AFAD
Lys Sassandra
16:30
:
Mouna
Stella
18:45
:
Denguélé
Racing dAbidjan
Japan J1 League
(7 matches)
FT
1
:
1
Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima
FT
0
:
1
Kyoto Sanga
Albirex Niigata
FT
4
:
2
Sagan Tosu
Kashima
FT
0
:
1
Shonan Bellmare
Vissel Kobe
FT
2
:
2
Avispa Fukuoka
Jubilo Iwata
FT
0
:
1
Urawa
Gamba Osaka
FT
0
:
0
Kawasaki Frontale
Tokyo Verdy
Japan J2 League
(5 matches)
FT
2
:
1
Montedio Yamagata
Ehime FC
FT
4
:
1
Ventforet Kofu
Thespakusatsu Gunma
FT
3
:
2
Shimizu S-pulse
Vegalta Sendai
FT
0
:
1
Fujieda MYFC
Tokushima Vortis
FT
2
:
0
Fagiano Okayama
Roasso Kumamoto
Japan J3 League
(2 matches)
FT
1
:
1
Grulla Morioka
FC Ryukyu
FT
2
:
1
Matsumoto Yamaga
Kamatamare Sanuki
Kazakhstan Premier League
(4 matches)
4
´
0
:
0
Zhenys
Turan Turkistan
10
´
0
:
0
Kaisar
Atyrau
12:30
:
Ordabasy
Kyzyl-Zhar
15:00
:
Kairat Almaty
Aktobe
Kenya FKF Premier League
(6 matches)
11:00
:
Kariobangi Sharks
Nzoia Sugar
11:00
:
Bidco United
Posta Rangers FC
13:00
:
Talanta
Nairobi City Stars
13:00
:
Shabana
Homeboyz
13:00
:
Bandari
KCB
14:00
:
Police
Sofapaka
Kenya Super League
(5 matches)
10:00
:
Naivas
Kibera Black Stars
11:00
:
Luanda Villa
Gusii
13:00
:
Darajani Gogo
Mara Sugar
13:00
:
Assad
Mombasa Elite
13:00
:
Kajiado
Migori Youth
Kosovo Superliga
(3 matches)
14:00
:
Ballkani
Drita
14:00
:
Gjilani
Feronikeli
14:00
:
Liria Prizren
Dukagjini
Latvia 1. Liga
(4 matches)
8
´
0
:
0
Ogre United
JDFS Alberts
13:00
:
Riga FC II
Rēzekne FA
14:00
:
Leevon / PPK
Mārupe
17:00
:
Skanste
Super Nova
Lebanon Cup
(1 match)
14:00
:
Al Ahli Nabatiya
Tripoli SC
Libya Premier League
(3 matches)
15:00
:
Al Sadaqa
Al Morooj
15:00
:
Al-Anwar
Al-Suqoor
18:00
:
Al-Madina
Al Ahli Tripoli
Lithuania A Lyga
(2 matches)
13:00
:
Kauno Žalgiris
Suduva Marijampole
16:00
:
Šiauliai
Dainava
Luxembourg National Division
(4 matches)
17:00
:
Mondercange
Progres Niederkorn
17:00
:
US Mondorf-les-bains
Union Titus Petange
17:00
:
FC Differdange 03
Swift Hesperange
17:00
:
AS Jeunesse Esch
Marisca Mersch
Macao Primeira Divisão
(2 matches)
12:00
:
Benfica
Lun Lok
14:00
:
Jia Hua
Monte Carlo
Macedonia First League
(1 match)
15:00
:
Bregalnica Štip
FK Rabotnicki
Malawi Super League
(4 matches)
13:30
:
Moyale Barracks
CIVO United
13:30
:
Baka City
MAFCO
13:30
:
Kamuzu Barracks
FOMO
13:30
:
Be Forward Wanderers
Creck
Mali Première Division
(4 matches)
17:30
:
Bakaridjan
US Bougouba
17:30
:
Afrique Football Élite
Onze Créateurs
17:30
:
Bougouni
Réal Bamako
19:30
:
COB
USFAS Bamako
Malta Premier League
(4 matches)
13:00
:
Hamrun Spartans
Santa Lucía
13:00
:
Gzira United
Birkirkara
15:15
:
Marsaxlokk
Floriana
15:15
:
Sliema Wanderers
Naxxar Lions
Mexico Liga MX
(3 matches)
FT
0
:
2
Mazatlán
FC Juarez
FT
1
:
5
Atletico San Luis
Toluca
FT
3
:
1
Club Tijuana
Puebla
Mexico Liga de Expansión MX
(1 match)
TD
:
CA La Paz
Alebrijes de Oaxaca
Mexico Liga Premier Serie A
(13 matches)
FT
1
:
0
Inter Playa del Carmen
Lobos ULMX
FT
0
:
2
Sporting Canamy
CDS Tampico Madero
FT
1
:
1
Orgullo Reynosa
Gavilanes FC Matamoros
FT
1
:
0
Petroleros de Salamanca
Tapachula
FT
3
:
0
Cimarrones de Sonora II
Leones Negros
FT
2
:
0
Calor de San Pedro
Colima
CAN
:
Chihuahua FC
UA Zacatecas
FT
4
:
1
Durango
Mineros de Fresnillo
18:00
:
Deportiva Venados
Montañeses
23:00
:
Pioneros de Cancún
San Juan de Aragón
CAN
:
Yalmakan
Deportivo Zap
23:00
:
Inter de Querétaro
Reboceros La Piedad
23:00
:
Aguacateros de Peribán
Racing Porto Palmeiras
Mexico Liga Premier Serie B
(4 matches)
FT
0
:
0
FC Santiago
Artesanos Metepec
17:00
:
Cañoneros Marina
Chilpancingo
23:00
:
Ciervos
Atlético Pachuca
23:00
:
Aguacateros CDU
Huracanes Izcalli
Mexico U23 League
(4 matches)
16:00
:
Club León U23
Monterrey U23
16:00
:
Tigres UANL U23
Necaxa U23
16:00
:
Guadalajara U23
Queretaro U23
16:00
:
U.N.A.M.- Pumas U23
Club America U23
Moldova Super Liga
(4 matches)
14:00
:
Gagauziya-Oguzsport
Saxan
14:00
:
Speranța Drochia
Floreşti
14:00
:
Spartanii Selemet
Victoria Bardar
16:00
:
CSF Bălți
Petrocub
Mongolia Premier League
(2 matches)
HT
´
0
:
0
Bayanzürkh Sporting
Erchim
12:15
:
Khovd
Tuv Azarganuud
Montenegro Second League
(5 matches)
15:30
:
Igalo
Kom
15:30
:
Lovćen
Berane
15:30
:
Grbalj
Otrant-Olympic
16:00
:
Internacional Podgorica
Mladost Lješkopolje
17:00
:
Iskra
Bokelj
Morocco Botola Pro
(3 matches)
17:00
:
Ittihad Tanger
FUS Rabat
19:00
:
Mouloudia Oujda
Chabab Mohammédia
21:00
:
Wydad AC
Hassania Agadir
Morocco Botola 2
(4 matches)
17:00
:
AS Salé
Rapide Oued ZEM
17:00
:
Chabab Ben Guerir
Chabab Atl. Khenifra
17:00
:
Wydad Fès
Racing de Casablanca
19:00
:
Olympique Khouribga
Stade Marocain
Netherlands Tweede Divisie
(8 matches)
13:30
:
SVV Scheveningen
HHC
13:30
:
GVVV Veenendaal
Noordwijk
13:30
:
Koninklijke HFC
Excelsior Maassluis
14:00
:
AFC Amsterdam
Katwijk
14:00
:
Rijnsburgse Boys
ACV
14:00
:
Quick Boys
Kozakken Boys
14:30
:
Sparta Rotterdam II
Spakenburg
17:00
:
De Treffers
FC Lisse
New-Zealand National League - Central
(5 matches)
02:00
:
Wellington Phoenix II
Napier City Rovers
03:30
:
Miramar
Petone
03:30
:
Stop Out
Wellington Olympic
03:30
:
Western Suburbs
Waterside Karori
04:30
:
Island Bay United
North Wellington
New-Zealand National League - Northern
(5 matches)
04:00
:
Manurewa
Bay Olympic
04:00
:
Auckland City
Melville United
04:00
:
Tauranga City United
West Coast Rangers
06:30
:
Hamilton Wanderers
Western Springs
06:45
:
Auckland United
Eastern Suburbs
New-Zealand National League - Southern
(5 matches)
03:00
:
Christchurch United
Dunedin City Royals
03:00
:
Universities
Nelson Suburbs
03:45
:
Ferrymead Bays
Twenty 11
03:45
:
Cashmere Technical
Selwyn United
03:45
:
Nomads United
Coastal Spirit
Nicaragua Primera Division
(1 match)
23:00
:
Orgánica Masachapa
Walter Ferretti
Nigeria NPFL
(2 matches)
14:00
:
Kwara United
Akwa United
16:30
:
Abia Warriors
Bayelsa United
Northern-Ireland Championship
(6 matches)
14:00
:
Newington Youth
Ballyclare Comrades
15:00
:
H&W Welders
Annagh United
15:00
:
Institute
Bangor
15:00
:
Portadown
Dundela
15:00
:
Ballinamallard United
Ards
15:00
:
Dergview
Knockbreda
Northern-Ireland Premiership
(5 matches)
15:00
:
Cliftonville FC
Glentoran
15:00
:
Coleraine FC
Crusaders FC
15:00
:
Ballymena United
Newry City AFC
15:00
:
Carrick Rangers
Loughgall
15:00
:
Dungannon Swifts
Glenavon FC
Norway 1. Division
(7 matches)
15:00
:
Egersund
Aalesund
15:00
:
Ranheim
Asane
15:00
:
Raufoss
Bryne
15:00
:
Levanger
Kongsvinger
15:00
:
Sogndal
Moss
15:00
:
Start
Sandnes ULF
17:00
:
Lyn
Valerenga
Norway 2. Division - Group 1
(4 matches)
12:00
:
Lysekloster
Arendal
13:00
:
Brattvåg
Notodden
13:00
:
Vard
Sotra
15:00
:
Flekkerøy
Kvik Halden
Norway 2. Division - Group 2
(2 matches)
13:00
:
Gjøvik-Lyn
Strindheim
14:00
:
Stjørdals-Blink
Follo
Panama Liga Panameña de Fútbol
(2 matches)
02:00
:
UMECIT
Independiente de La Chorrera
22:00
:
Herrera
San Francisco FC
Paraguay Division Profesional - Apertura
(2 matches)
FT
0
:
2
2 de Mayo
Cerro Porteno
22:30
:
Sportivo Ameliano
General Caballero
Paraguay Division Intermedia
(3 matches)
FT
1
:
1
3 de Febrero
Martin Ledesma
14:30
:
Resistencia
Atlético Tembetary
14:30
:
Atlético Colegiales
Guairena FC
Peru Primera División
(4 matches)
FT
0
:
2
Cienciano
Deportivo Garcilaso
19:00
:
Cultural Santa Rosa
Sport Huancayo
21:30
:
Carlos A. Mannucci
UTC
21:30
:
ADT
Cesar Vallejo
Philippines PFL
(3 matches)
FT
4
:
2
Garelli United
Mendiola
10:30
:
Tuloy
Dynamic Herb Cebu
13:00
:
Philippine Army
Taguig
Poland Ekstraklasa
(3 matches)
14:00
:
Pogon Szczecin
Piast Gliwice
16:30
:
Ruch Chorzów
Widzew Łódź
19:00
:
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
Poland I Liga
(3 matches)
14:00
:
Tychy 71
Resovia Rzeszów
16:30
:
Górnik Łęczna
Lechia Gdansk
19:00
:
Odra Opole
Chrobry Głogów
Poland II Liga - East
(2 matches)
11:30
:
Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy
16:30
:
Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków
Poland III Liga - Group 1
(9 matches)
14:00
:
Pogoń Grod. Mazowiecki
Olimpia Zambrów
15:00
:
Łomża
Bełchatów
15:00
:
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
15:00
:
Mławianka Mława
Concordia Elbląg
16:00
:
Lechia T. Mazowiecki
Wikielec
16:00
:
Warta Sieradz
Legionovia Legionowo
16:00
:
Unia Skierniewice
Legia Warszawa II
16:00
:
Swit
Broń Radom
17:00
:
Victoria Sulejówek
Jagiellonia II
Poland III Liga - Group 2
(9 matches)
11:00
:
Luzino
Solec K.
11:00
:
Gedania Gdansk
Unia Swarzędz
13:00
:
Vineta Wolin
Starogard Gdański
14:00
:
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
14:00
:
Stargard Szczeciński
Stolem Gniewino
14:00
:
Noteć Czarnków
Flota Świnoujście
15:00
:
Sokół Kleczew
Elana Toruń
16:00
:
Świt Skolwin
Cartusia Kartuzy
16:00
:
Polonia Środa
Pogoń Szczecin II
Poland III Liga - Group 3
(8 matches)
11:00
:
Śląsk Wrocław II
Górnik Zabrze II
11:30
:
Raków Częstochowa II
Odra Bytom Odrzański
13:00
:
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
13:00
:
Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów
14:00
:
Górnik Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry
15:00
:
Stilon Gorzów
Starowice Dolne
16:00
:
Karkonosze Jelenia Góra
Unia Turza Śląska
16:00
:
Lechia Zielona Góra
Goczałkowice Zdrój
Poland III Liga - Group 4
(8 matches)
11:00
:
Wieczysta Kraków
KSZO 1929
12:00
:
Świdniczanka Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
12:00
:
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
14:00
:
Czarni Połaniec
Avia Świdnik
15:00
:
Sokół Sieniawa
Wiślanie Jaśkowice
15:00
:
Siarka Tarnobrzeg
Wiązownica
15:30
:
Star Starachowice
Chełmianka Chełm
16:00
:
Wisłoka Dębica
Unia Tarnow
Poland Ekstraliga Women
(4 matches)
11:00
:
Slask Wroclaw W
Rekord Bielsko-Biala W
12:00
:
UJ Krakow W
Akademia Piłkarska LG
12:00
:
GKS Katowice W
Pogon Tczew W
13:30
:
Czarni Sosnowiec W
Medyk Konin W
Portugal Liga 3
(4 matches)
11:00
:
SC Covilha
SC Braga B
15:00
:
Academica
Lusitânia Lourosa
17:00
:
Alverca
Felgueiras 1932
19:00
:
Varzim
Atlético CP
Portugal Júniores U19
(11 matches)
11:00
:
Sporting Braga U19
Famalicão U19
12:00
:
Lusitânia U19
Beira Mar U19
16:00
:
SC Farense U19
Sporting CP U19
16:00
:
Benfica U19
Vitoria Guimaraes U19
16:00
:
Maritimo U19
Lusitania FC U19
16:00
:
Gil Vicente U19
Rio Ave U19
16:00
:
Chaves U19
Pacos Ferreira U19
16:00
:
Vizela U19
Boavista U19
16:00
:
Vitoria Setubal U19
Torreense U19
16:00
:
Academica U19
Estoril U19
16:00
:
Belenenses U19
Alverca U19
Romania Liga I
(3 matches)
13:00
:
Politehnica Iasi
FC Voluntari
15:30
:
U Craiova 1948
Dinamo Bucuresti
18:30
:
FCSB
Rapid
Romania Liga II
(7 matches)
53
´
3
:
0
Ceahlăul Piatra Neamţ
Alexandria
50
´
0
:
0
Arges Pitesti
CSM Reşiţa
53
´
0
:
1
Metaloglobus
Unirea Dej
54
´
1
:
1
Tunari
Concordia
53
´
0
:
0
Slatina
ACS Sirineasa
53
´
0
:
0
Chindia Targoviste
CSA Steaua Bucureşti
10:30
:
Corvinul Hunedoara
CS Mioveni
Russia Premier League
(3 matches)
12:00
:
Rubin
Lokomotiv Moscow
14:30
:
Baltika
Krylya Sovetov
17:30
:
CSKA Moscow
Akhmat Grozny
Russia First League
(8 matches)
FT
3
:
0
Ska-khabarovsk
Enisey
36
´
0
:
2
Tyumen
FK Neftekhimik
14:00
:
Akron
Urozhay
14:00
:
Leningradets
FK Sokol Saratov
15:00
:
Alaniya Vladikavkaz
Volgar Astrakhan
15:00
:
Shinnik Yaroslavl
Makhachkala
15:00
:
KAMAZ
Chernomorets
16:00
:
Torpedo Moskva
Arsenal Tula
Russia Second League - Group 1
(8 matches)
12:00
:
Astrakhan
Alaniya Vladikavkaz II
13:00
:
Dynamo Makhachkala II
Stroitel Kamensk-Shakht.
13:00
:
Dinamo Stavropol
Druzhba
13:30
:
Pobeda
Nart Cherkessk
14:00
:
Kuban Kholding
Angust Nazran
14:00
:
Sevastopol
Legion Dynamo
14:00
:
Biolog
Spartak Nalchik
15:00
:
Rostov II
Rubin Yalta
Russia Second League - Group 2
(2 matches)
13:00
:
Zvezda St. Petersburg
Chertanovo Moscow
13:00
:
Luki-Energiya
Torpedo Vladimir
Russia Second League - Group 4
(5 matches)
46
´
1
:
0
Ural II
Akron II
11:00
:
Krylya Sovetov II
Volna Nizhegorodskaya
12:00
:
Nizhny Novgorod II
Nosta
12:00
:
Dinamo Kirov
Orenburg II
13:00
:
Rubin Kazan 2
Lada Tolyatti
Russia Second League A - Spring Season Gold
(5 matches)
9
´
0
:
0
FC UFA
Krasnodar 2
11:00
:
Novosibirsk
Rotor Volgograd
12:00
:
Veles
Metallurg Lipetsk
13:00
:
Rodina Moskva II
Chayka
15:00
:
Murom
Chelyabinsk
Russia Second League A - Spring Season Silver
(5 matches)
12:00
:
Volga Ulyanovsk
Tekstilshchik
12:00
:
Kaluga
Irtysh Omsk
12:30
:
Spartak Kostroma
Mashuk-KMV
14:00
:
Dinamo Bryansk
Torpedo Miass
14:00
:
Avangard Kursk
Khimik Dzerzhinsk
Rwanda National Soccer League
(4 matches)
14:00
:
Marines
Police
14:00
:
Amagaju
Etoile de lEst
14:00
:
APR
Kiyovu Sports
14:00
:
Bugesera
Rayon Sports
San-Marino Campionato
(5 matches)
14:00
:
Faetano
Cosmos
14:00
:
Murata
Fiorentino
14:00
:
Cailungo
La Fiorita
14:00
:
Tre Penne
Virtus
14:00
:
Domagnano
Tre Fiori
Saudi-Arabia Pro League
(3 matches)
16:00
:
Al Akhdoud
Damac
19:00
:
Al-Hazm
Al-Ittihad FC
19:00
:
Al-Ettifaq
Al Wehda Club
Scotland Championship
(4 matches)
15:00
:
Arbroath
Morton
15:00
:
Dundee Utd
Ayr Utd
15:00
:
Dunfermline
Queens Park
15:00
:
Partick
Airdrie United
Scotland FA Cup
(1 match)
12:30
:
Aberdeen
Celtic
Scotland League One
(5 matches)
15:00
:
Edinburgh City
Annan Athletic
15:00
:
Falkirk
Kelty Hearts
15:00
:
Montrose
Hamilton Academical
15:00
:
Stirling Albion
Queen of the South
17:30
:
Cove Rangers
Alloa Athletic
Scotland League Two
(5 matches)
15:00
:
Bonnyrigg Rose Athletic
Spartans
15:00
:
Clyde
Stenhousemuir
15:00
:
Elgin City
Peterhead
15:00
:
Forfar Athletic
East Fife
15:00
:
Stranraer
Dumbarton
Serbia Super Liga
(3 matches)
13:00
:
Radnicki 1923
Cukaricki
14:00
:
TSC Backa Topola
Vojvodina
17:00
:
FK Crvena Zvezda
FK Partizan
Serbia Prva Liga
(2 matches)
15:00
:
Semendrija 1924
Radnički Sr. Mitrovica
15:00
:
Indjija
Tekstilac Odžaci
Slovakia Super Liga
(4 matches)
14:30
:
Podbrezová
Žilina
17:00
:
Dunajska Streda
Ružomberok
17:00
:
Zemplín Michalovce
Skalica
17:00
:
Zlaté Moravce
Dukla Banská Bystrica
Slovakia 2. liga
(6 matches)
13:00
:
Spišská Nová Ves
Slavoj Trebišov
14:00
:
Komárno
Šamorín
15:30
:
Humenné
Petržalka
15:30
:
Liptovský Mikuláš
Púchov
15:30
:
Tatran Prešov
Považská Bystrica
15:30
:
Malženice
Dolný Kubín
Slovakia 3. liga - West
(5 matches)
15:30
:
Nové Mesto nad Váhom
Galanta
15:30
:
Hamsik Academy
Baník Lehota p.Vtáčnikom
15:30
:
Fomat Martin
Lokomotíva Zvolen
15:30
:
Častkovce
Beluša
15:30
:
Jednota Bánová
Rača
Slovakia 3. liga - East
(2 matches)
15:30
:
Partizán Bardejov
Oravské Veselé
15:30
:
Námestovo
Vranov nad Topľou
Slovenia 1. SNL
(2 matches)
14:00
:
Radomlje
Mura
16:30
:
Olimpija Ljubljana
Aluminij
Slovenia 2. SNL
(2 matches)
16:00
:
Bilje
Nafta
16:00
:
Fužinar
Gorica
South-Africa Premier Soccer League
(4 matches)
14:00
:
Golden Arrows
Royal AM
16:00
:
Sekhukhune United
Ajax Cape Town
16:30
:
Orlando Pirates
Amazulu
19:00
:
Supersport United
Chippa United
South-Africa 1st Division
(5 matches)
14:00
:
University of Pretoria
Magesi
14:00
:
Baroka FC
Casric Stars
14:00
:
JDR Stars
Venda FC
14:00
:
Platinum City Rovers
Milford FC
14:00
:
Upington City
Black Leopards
South-Africa Diski Challenge
(2 matches)
54
´
1
:
1
Polokwane City U23
TS Galaxy U23
53
´
2
:
2
SuperSport United U23
Royal AM U23
South-Korea K League 1
(3 matches)
FT
2
:
1
Suwon City FC
Jeju United FC
82
´
0
:
0
Pohang Steelers
Gimcheon Sangmu FC
79
´
2
:
3
FC Seoul
Jeonbuk Motors
South-Korea K League 2
(2 matches)
FT
1
:
3
Bucheon FC 1995
Busan I Park
83
´
1
:
2
Seongnam FC
Cheongju
South-Korea K3 League
(3 matches)
FT
2
:
3
Busan Transportation
Gimhae City
FT
2
:
0
Chuncheon
Ulsan Citizen
FT
1
:
4
Daegu II
Siheung Citizen
Spain Primera División RFEF - Group 1
(5 matches)
15:00
:
Real Sociedad II
Fuenlabrada
16:00
:
Sabadell
Cornellà
17:00
:
Teruel
Sestao River
18:00
:
Deportivo La Coruna
Cultural Leonesa
19:00
:
Rayo Majadahonda
Tarazona
Spain Primera División RFEF - Group 2
(3 matches)
17:00
:
Algeciras
Antequera
19:00
:
Real Madrid II
Alcoyano
19:00
:
Sanluqueño
Recreativo Huelva
Spain Segunda División RFEF - Group 1
(2 matches)
15:00
:
Real Oviedo II
Compostela
16:00
:
Coruxo
Deportivo La Coruña II
Spain Segunda División RFEF - Group 2
(2 matches)
16:00
:
San Juan
Mutilvera
18:00
:
Real Sociedad III
Athletic Club II
Spain Segunda División RFEF - Group 3
(3 matches)
14:30
:
Andratx
Formentera
17:00
:
La Nucía
Manresa
19:00
:
Alzira
Valencia II
Spain Segunda División RFEF - Group 5
(1 match)
17:00
:
Guadalajara
Villanovense
Sweden Allsvenskan
(3 matches)
14:00
:
IFK Goteborg
IFK Norrkoping
14:00
:
Sirius
IFK Varnamo
16:30
:
Malmo FF
Vasteras SK FK
Sweden Superettan
(4 matches)
12:00
:
Skövde AIK
trelleborgs FF
12:00
:
Sandviken
Osters IF
14:00
:
Utsikten
GIF Sundsvall
14:00
:
Ostersunds FK
Orgryte IS
Sweden Ettan - Norra
(4 matches)
11:00
:
Friska Viljor
United Nordic
12:00
:
AFC Eskilstuna
Assyriska FF
15:00
:
IF Karlstad
Stockholm Internazionale
15:00
:
Sollentuna
FBK Karlstad
Sweden Ettan - Södra
(4 matches)
12:00
:
Rosengård
Onsala
15:00
:
Eskilsminne
Jonkopings Sodra
15:00
:
Lund
Trollhättan
15:00
:
Oskarshamns AIK
Torslanda
Sweden Division 2 - Norra Götaland
(2 matches)
12:00
:
Lidköping
Vänersborgs IF
12:00
:
Stenungsund
Ahlafors
Sweden Division 2 - Norra Svealand
(4 matches)
12:00
:
IFK Österåker
dalkurd FF
15:00
:
Franke
Kungsängen
15:00
:
Farsta
Falu BS
16:00
:
Gute
Viggbyholms IK
Sweden Division 2 - Norrland
(6 matches)
11:00
:
Kiruna FF
Sandviks
12:00
:
Frösö
Boden
13:00
:
Bergnäsets
Team Thoren
13:00
:
Skellefteå
Älgarna
13:00
:
Lucksta
Täfteå
13:00
:
Ytterhogdal
Gottne
Sweden Division 2 - Södra Svealand
(1 match)
15:00
:
Nyköping
Haninge
Sweden Division 2 - Västra Götaland
(2 matches)
12:00
:
Bergdalens
Jonsered
13:00
:
Husqvarna
Laholm
Sweden Division 2 - Östra Götaland
(3 matches)
13:00
:
Simrishamn
Österlen
13:00
:
IFK Trelleborg
Kristianstad
13:00
:
Räppe
Karlskrona
Switzerland Super League
(3 matches)
17:00
:
Servette FC
Grasshoppers
17:00
:
Yverdon Sport
Stade Lausanne-Ouchy
19:30
:
FC Lugano
Lausanne
Switzerland Challenge League
(1 match)
17:00
:
FC Vaduz
FC WIL 1900
Switzerland 1. Liga Promotion
(7 matches)
14:30
:
Young Boys II
Bulle
14:30
:
Basel II
Delémont
15:00
:
Zürich II
Bavois
15:00
:
Luzern II
Cham
15:00
:
Breitenrain
Étoile Carouge
15:00
:
Rapperswil
Paradiso
16:00
:
St. Gallen II
SC Kriens
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1
(6 matches)
14:00
:
Lausanne Sport II
Portalban / Gletterens
16:00
:
Monthey
La Sarraz-Eclépens
16:00
:
Naters
Grand-Saconnex
16:00
:
Echallens
Chênois
16:30
:
Vevey Sports
Meyrin
16:30
:
Pully Football
Sion II
Switzerland 1. Liga Classic - Group 2
(7 matches)
15:00
:
Dietikon
Münsingen
15:00
:
FC Wohlen
Courtételle
15:00
:
Solothurn
Concordia Basel
15:00
:
Köniz
Black Stars
15:00
:
Schötz
Rotkreuz
15:00
:
Bassecourt
Thun II
17:00
:
Emmenbrücke
Muri
Switzerland 1. Liga Classic - Group 3
(7 matches)
15:00
:
Linth
YF Juventus
15:00
:
Höngg
Wettswil-Bonstetten
15:00
:
Balzers
Taverne
16:00
:
Freienbach
Uzwil
16:00
:
Winterthur II
Mendrisio
17:00
:
Grasshopper II
Eschen / Mauren
17:00
:
Kosova
Tuggen
Syria Premier League
(3 matches)
14:00
:
Jaish
Al Sahel
14:00
:
Horriya
Al Wahda
14:00
:
Al Taliya
Al Ittihad
Tajikistan Vysshaya Liga
(3 matches)
14:00
:
Barki Tajik
Khatlon
14:00
:
CSKA Pomir
Ravshan
16:00
:
Istiqlol
Kuktosh
Tanzania Ligi kuu Bara
(1 match)
15:00
:
Young Africans
Simba
Thailand Thai League 1
(4 matches)
12:00
:
Bangkok Glass
Chonburi FC
12:30
:
Police Tero
Uthai Thani
13:00
:
Khon Kaen United
Trat FC
14:00
:
Ratchaburi
Buriram United
Thailand Thai League 2
(4 matches)
11:30
:
Phrae United
Ayutthaya FC
12:00
:
Esan Pattaya
Chanthaburi
12:30
:
Nakhon Ratchasima FC
Nong Bua Pitchaya
13:00
:
Nakhon Si Thammarat
Kasetsart FC
Tunisia Cup
(3 matches)
14:30
:
ES Zarzis
Stade Tunisien
14:30
:
Ahly Sfaxien
Union Ksibet Mediouni
14:30
:
Progrès Sakiet Eddaïer
Tazarka
Turkmenistan Ýokary Liga
(4 matches)
TD
:
Köpetdag Aşgabat
Ahal
TD
:
Energetik
Balkan
TD
:
Merw
Altyn Asyr
TD
:
Şagadam
Arkadag
USA USL Championship
(4 matches)
21:00
:
Loudoun United
Louisville City
21:00
:
Detroit City
Oakland Roots
22:00
:
Hartford Athletic
San Antonio
23:00
:
FC Tulsa
Charleston Battery
USA USL League One
(2 matches)
20:00
:
Union Omaha
Charlotte Independence
23:00
:
Richmond Kickers
Spokane Velocity
USA MLS Next Pro
(4 matches)
PEN
1
:
1
Toronto II
New England II
FT
0
:
2
Crown Legacy
Orlando City II
FT
2
:
0
St. Louis City II
Real Monarchs
21:00
:
LA Galaxy II
Swope Park Rangers
Uganda Premier League
(2 matches)
14:00
:
BUL
Express
CAN
:
Wakiso Giants
Arua Hill
Ukraine Premier League
(2 matches)
13:30
:
Chornomorets
Kryvbas KR
16:00
:
Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka
Ukraine Persha Liga
(4 matches)
TD
:
Dinaz Vyshhorod
Khust City
8
´
0
:
0
Metalurh Zaporizhya
Bukovyna
11:30
:
Hirnyk-Sport
Podillya Khmelnytskyi
12:30
:
Ahrobiznes Volochysk
Yarud Mariupol
Ukraine U19 League
(3 matches)
6
´
0
:
0
Veres Rivne U19
Dnipro-1 U19
11:00
:
Dynamo Kyiv U19
Zhytomyr U19
12:00
:
Oleksandria U19
LNZ Cherkasy U19
United-Arab-Emirates Pro League
(2 matches)
15:00
:
Hatta SC
Emirates Club
17:30
:
Al Wahda FC
Ajman
United-Arab-Emirates Division 1
(4 matches)
14:55
:
Masafi
Masfut
14:55
:
Gulf United
Al Taawon
15:00
:
Gulf Heroes
Dubai United
15:05
:
Al-Dhafra
City
Uruguay Primera División - Apertura
(3 matches)
14:00
:
Danubio
Cerro Largo
19:00
:
Boston River
Penarol
22:00
:
Club Nacional
Rampla Juniors
Venezuela Primera División
(3 matches)
FT
1
:
0
Carabobo FC
Caracas FC
FT
0
:
2
Zamora FC
Portuguesa FC
FT
2
:
0
Metropolitanos FC
Angostura FC
Venezuela Segunda División
(1 match)
22:00
:
Marítimo
Atlético La Cruz
World CAF Champions League
(2 matches)
14:00
:
TP Mazembe
Al Ahly
20:00
:
ES Tunis
Mamelodi Sundowns
World UEFA Champions League Women
(2 matches)
12:30
:
Barcelona W
Chelsea W
18:00
:
Lyon W
Paris Saint Germain W
World AFC U23 Asian Cup
(2 matches)
14:00
:
Malaysia U23
Vietnam U23
16:30
:
Kuwait U23
Uzbekistan U23
World Friendlies Clubs
(1 match)
11:00
:
Albirex Niigata S
Geylang International
World CONMEBOL U20 Femenino
(2 matches)
00:30
:
Ecuador U20 W
Uruguay U20 W
22:00
:
Venezuela U20 W
Chile U20 W
Zambia Super League
(12 matches)
14:00
:
Nkwazi
Forest Rangers
14:00
:
Power Dynamos
Nkana
PS
:
NAPSA Stars
Green Eagles
PS
:
Zanaco
Kabwe Warriors
PS
:
Mufulira Wanderers
Prison Leopards
PS
:
Red Arrows
Kansanshi Dynamos
PS
:
Trident
Nkwazi
PS
:
Mutondo Stars
Green Buffaloes
PS
:
Forest Rangers
Konkola Blades
PS
:
Man Utd Zambia Academy
Power Dynamos
14:00
:
Green Eagles
Kabwe Warriors
14:00
:
Konkola Blades
Man Utd Zambia Academy
Zimbabwe Premier Soccer League
(4 matches)
14:00
:
Platinum
Bikita Minerals
14:00
:
Kariba
Arenel Movers
14:00
:
Green Fuel
Herentals
14:00
:
Yadah
Chegutu Pirates
Home
Live Score
Top Bookmakers
Advertising